Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Zniszczone banery wyborcze w Łomży

mm so, 23 września 2023 14:05

Na ulicy Wojska Polskiego ktoś zniszczył kilkanaście banerów wyborczych. Niektóre są zerwane, inne porwane. Głównie są to reklamy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, ale nie tylko. To kolejny akt wandalizmu. Kilka dni temu w innym miejscu Łomży zniszczono banery jednaj z kandydatek partii rządzącej.

Ogrzewanie do łazienki – jakie rozwiązanie wybrać?

JJS so, 23 września 2023 11:46

Każdego dnia korzystamy z domowych łazienek. Muszą być one zatem funkcjonalne, przytulne i przede wszystkim naprawdę dobrze ogrzane. Do tego celu używa się rozmaitych urządzeń, które mają zapewnić komfort dla wszystkich osób przebywających we wnętrzach.

Nocna kradzież na Nowogrodzkiej

mm so, 23 września 2023 11:07

Ostatniej nocy z samochodów stojących na placu przy ul. Nowogrodzkiej 160 skradziono koła. Prawdopodobnie doszło także do próby włamania do znajdującego się obok Powiatowego Inspektoratu Weterynarii.

Przysięga wojskowa w Kolnie

mm pt, 22 września 2023 20:23

W obecności ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka 80 elewów dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej złożyło w Kolnie swoją przysięgę wojskową. Po raz pierwszy za szkolenie ochotników odpowiadali instruktorzy 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Pogoda na weekend

mm pt, 22 września 2023 17:39

W najbliższy weekend z zachodu na wschód Polski przemieszczać się będzie front atmosferyczny, który przyniesie nam większe zachmurzenie, opady deszczu oraz lokalne burze. Najintensywniejszych opadów spodziewać się możemy w nocy z soboty na niedzielę, zwłaszcza na południowym wschodzie kraju, gdzie prognozowane sumy opadu sięgną około 50-70 mm – czytamy w prognozie IMGW.

Skontroluj, czy Twoje dziecko podlega nadal ubezpieczone zdrowotnemu!

mm pt, 22 września 2023 12:16

Rodzice bardzo często zapominają o tym, że gdy uczące się dziecko, które nie skończyło 26 lat podejmie zatrudnienia, a potem przestaje pracować, powinni zgłosić je ponowie do ubezpieczenia zdrowotnego jako członka rodziny. Jeśli tego nie zrobią, a dziecko nie ma innego tytułu do ubezpieczenia, to podczas rejestracji do lekarza w systemie eWUŚ wyświetli się „na czerwono”.

Z niewybuchem czekają na rabina

mm pt, 22 września 2023 10:40

Na cmentarzu żydowskim w Jedwabnem znaleziono niewybuch. Saperzy zalecili ewakuację z około 10 domów, ale zanim podejmą znalezisko, czekają na przyjazd rabina.

Nowe znaki na rondzie Kościuszki

mm pt, 22 września 2023 10:06

Poziome znaki strzałki kierunku oraz „yellow box”, choć w łomżyńskiej wersji ma kolor czerwony, pojawiły się na rondzie Kościuszki. Czy rozwiązanie z Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii sprawdzi się w Łomży czas pokaże.

Potrącenie na Nowogrodzkiej

mm pt, 22 września 2023 09:22

Nastolatka trafiła do szpitala po potrąceniu, do którego doszło w piątkowy ranek na ulicy Nowogrodzkiej w Łomży.

Łomżyniak nagrodzony przez marszałka

mm cz, 21 września 2023 18:48

Organizacje pozarządowe i współpracujący z nimi wolontariusze za swoją działalność otrzymali od marszałka wyróżnienia. Znalazł się wśród nich łomżyniak Sebastian Jaworowski.

Ile można zarobić na wynajmie lokalu?

JJS cz, 21 września 2023 18:13

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje wynajem lokalu. Przedsiębiorcy i osoby prywatne coraz częściej decydują się na udostępnienie swojej nieruchomości pod inny biznes. Jest to bardzo popularny sposób na generowanie dochodów pasywnych, który przyciąga ogromną liczbę inwestorów.

Opada rzeka życia

mm cz, 21 września 2023 17:39

W środę przepływ Narwi w Piątnicy spadł poniżej najniższego z wielolecia, a w łomżyńskim porcie zamiast statków wkrótce mogą zacząć parkować samochody. Wg ekspertów IMGW trwający wrzesień br. może okazać się najcieplejszym w historii pomiarów w Polsce.

Części czy odpady

mm cz, 21 września 2023 11:53

Jadący z Czech transport części z demontażu samochodów osobowych uznano za odpady i zatrzymano. Organizatora czeka teraz odpowiedzialność za nielegalny transport.

Sasin przegrał z Tyszkiewiczem w trybie wyborczym

mm śr, 20 września 2023 18:56

Informacja o tym ukazała się w środę po południu ma profilu posła Roberta Tyszkiewicza, numer 3 na liście Koalicji Obywatelskiej w województwie podlaskim. - Wygrałem z Jackiem Sasinem sprawę w trybie wyborczym przed Sądem Okręgowym w Białymstoku – poinformował poseł Tyszkiewicz. - Sąd oddalił żądanie sprostowania przeze mnie wypowiedzi nt. udziału Sasina w ujawnionej przez NIK aferze COVID-19. Przegrywają przed sądem, przegrają w wyborach!

Bezpłatne eMPeKi w piątek

mm śr, 20 września 2023 18:28

W piątek, w finałowym dniu Europejskiego Tygodnia Mobilności, komunikacja miejska w Łomży będzie bezpłatna. Za darmo pojedziemy także w dzień wyborów.

Potrącenie pieszej na Zawadzkiej

mm śr, 20 września 2023 14:20

Kobieta trafiła do szpitala po potrąceniu jej przez toyotę. Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych przy rondzie bpa Mikołaja Sasinowskiego.

Alicję Konopkę (+ 68) może zastąpić Andrzej Korytkowski

mm śr, 20 września 2023 14:03

„Stwierdza się wygaśnięcie z dniem 14 września 2023 r. mandatu radnej wybranej do Rady Miejskiej Łomży w okręgu wyborczym nr 4 z listy nr 15 - KWW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO, z powodu śmierci. Radną, której mandat wygasł jest Alicja KONOPKA” - napisał w Postanowieniu z 19. września 2023 r. Jan Leszczewski, Komisarz Wyborczy w Łomży. Otwiera to drogę do objęcia mandatu radnego w Radzie Miejskiej Łomży przez Andrzeja Korytkowskiego.

O bezpieczeństwie w ROADPOL Safety Days

mm śr, 20 września 2023 12:48

- Każdy z nas jest uczestnikiem ruchu drogowego i każdy z nas ma wpływ na to bezpieczeństwo – mówiła nadkomisarz Anna Mandziuk, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łomży. Spotkanie z młodzieżą to jedna z odsłon akcji ROADPOL Safety Days w Łomży.

5 powodów, dla których warto skorzystać z biura tłumaczeń języka niemieckiego | Pozena

JJS śr, 20 września 2023 12:28

Język niemiecki to jeden z najbardziej wpływowych języków w Europie i na świecie. Jeżeli prowadzisz biznes, planujesz wyjechać do Niemiec, Austrii czy Szwajcarii, albo chcesz zweryfikować swoje umiejętności językowe, tłumaczenia niemieckiego mogą okazać się niezbędne. Oto pięć powodów, dla których warto zainwestować w usługi profesjonalnego biura tłumaczeń.

Karty do głosowania w budżecie są w 9 miejscach i Internecie

mm śr, 20 września 2023 09:23

Budżet Obywatelski na rok 2024 pozwala mieszkańcom Łomży wybrać zadania do 3. października w głosowaniu na najwyżej 5 z 54 propozycji, czyli po 1 głosie w każdej z 5 kategorii. W 11. edycji BO z kasy miejskiej wydatkowane może być 2 i pół miliona zł. W mieście zorganizowano punkty, gdzie można otrzymać kartę do głosowania i wrzucić do urny. Można też zagłosować w Internecie.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę