Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Autodoładowanie konta w Orange – jak to działa?

JJS pon, 13 lutego 2023 15:23

Autodoładowanie Orange to odpowiedź na potrzeby osób, którym zdarza się zapomnieć doładować swój numer na kartę. Sprawdza się również u użytkowników utrzymujących kilka telefonów, nie muszą bowiem ręcznie zasilać każdego konta z osobna, czy wśród osób, które regularnie pomagają z doładowaniem swoim mniej zaprzyjaźnionym z technologią bliskim. Przeczytaj, jak dokładnie działa Autodoładowanie Orange!

Nie budzić kierowcy gdy śpi…

mm pon, 13 lutego 2023 12:25

Zmęczył się kierowca poloneza przy próbie wyjechania z parkingu i zasnął. Obudzili go dopiero policjanci, wezwani przez świadków.

Co warto wiedzieć gdy ZUS przyśle PIT

mm pon, 13 lutego 2023 11:17

Do końca lutego ZUS zakończy wysyłkę PIT-ów do świadczeniobiorców. Otrzymają go zarówno emeryci, renciści, jak i osoby pobierające zasiłki chorobowe, macierzyńskie czy opiekuńcze wypłacane przez Zakład. W województwie podlaskim przesyłkę z ZUS otrzyma 241,5 tys.  osób.

W pogodzie tydzień spokojny zakończy się deszczem

mm pon, 13 lutego 2023 11:01

Rozpoczynający się tydzień przyniesie lekkie ocieplenie z maksymalną temperaturą w regionie około 8°C. Mróz możliwy nocami, ale przez cały tydzień. Przeważać będzie zachmurzenie duże, choć słońce też będziemy oglądać. Na koniec tygodnia spodziewane są opady deszczu, a w weekend możliwy silniejszy wiatr.

"Musimy pamiętać, dopóki trwamy na posterunku"

mm nie, 12 lutego 2023 22:01

Sybiracy, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, parlamentarzyści, poczty sztandarowe i zwykli mieszkańcy w południe spotkali się w Podgórzu, by uczcić 83. pamięć pierwszej wywózki na Sybir. Upływ czasu sprawia, że bezpośredni świadkowie gehenny odchodzą już z tego świata, dlatego o konkretnych osobach miała przypominać instalacja przygotowana przez Muzeum Pamięci Sybiru z Białegostoku.

Olej na drodze

mm nie, 12 lutego 2023 18:27

Długą plamę oleju usuwają strażacy na ulicy Wojska Polskiego od Ronda Św. Brunona w kierunku Ostrołęki. Są utrudnienia w ruchu.

Zderzenie trzech samochodów pod Łomżą

mm so, 11 lutego 2023 11:45

W ciągu drogi 63 w Zosinie, zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejscu pracują służby ratunkowe, ruch w kierunku Zambrowa odbywa się wahadłowo.

Prawie połowa zgłoszeń na numer alarmowy 112 jest fałszywych

mm so, 11 lutego 2023 11:12

11. lutego obchodzony jest Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112. Tam zgłaszamy państwowym służbom sytuacje nadzwyczajne, kryzysowe, lub gdy ktoś potrzebuje pomocy.

83. rocznica pierwszej wywózki na Sybir

mm pt, 10 lutego 2023 19:25

Złożenie kwiatów pod tablicą "Pamięci Zesłanych przez sowieckiego okupanta...” znajdującą się na Hali Targowej i pod Pomnikiem Sybiraków w Dolinie Miłosierdzia było głównymi elementami obchodów 83. rocznicy pierwszej masowej deportacji na Sybir.

Łomżyński Społecznik i Inicjatywa Roku 2022

mm pt, 10 lutego 2023 17:46

Ksiądz Sebastian Urbański jest Łomżyńskim Społecznikiem Roku. W parafii św. Brunona prowadzi duszpasterstwo „Azyl Młodych”, gdzie młodzież po lekcjach ma miejsce do integracji i spotkań w gronie rówieśników. Społecznikiem Roku do lat 20 jest Marcin Brodowski, uczeń III LO, działacz Caritas. Inicjatywą Roku 2022 ogłoszono na gali w Hali Kultury koncert „Wieczór z Disneyem” z 14. czerwca 2022 r., też w Hali Kultury, przygotowany przez 17-letnią Otylię Faustynę Czochańską.

Pogoda na weekend

mm pt, 10 lutego 2023 13:18

Pogodę pod koniec tygodnia będzie kształtował aktywny niż z frontami atmosferycznymi, przemieszczający się znad północnego zachodu na wschód i południowy wschód kraju. Przyniesie on porywisty wiatr, duże zachmurzenie i opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Lokalnie także opady marznące. W nocy na południu Polski nadal będzie mroźno, u nas + - zera stopni Celesjusza.

Uwaga na ankieterkę! (aktualizacja)

mm pt, 10 lutego 2023 12:35

Czytelniczka 4lomza.pl zadzwoniła z przestrogą, że około 50-letnia kobieta, bez identyfikatora, przyszła do niej, aby przeprowadzić ankietę „Jak się mieszka w Łomży”. Nie potwierdza przeprowadzania ankiet ratusz. Sprawę czytelniczka zgłosiła policji.

Jak najlepiej zadbać o swój ogród?

JJS pt, 10 lutego 2023 11:31

Praca przy domu na świeżym powietrzu to coraz częściej nasze hobby. Aby utrzymać ogród w nienagannej kondycji będziemy potrzebować nie tylko czasu, zaangażowania i zapału do pracy, ale również odpowiednich narzędzi i środków ochrony roślin. Jak najlepiej zadbać o ogród?

Warto było postawić się prezydentowi

mm pt, 10 lutego 2023 11:03

Mieszkanka Łomży, która odważyła się poskarżyć na szykany i opieszałe działanie wiceprezydenta Andrzeja Stypułkowskiego, wreszcie otrzymała mieszkanie komunalne, w którym godnie może zamieszkać z niepełnosprawną córką i mężem. „Żeby nie zainteresowanie 4lomza.pl i Pana radnego Domasiewicza, to bym nie miała równych szans” - podsumowuje Pani Anna.

Pieniądze na opiekę wytchnieniową i asystentów osób niepełnosprawnych w regionie

mm cz, 09 lutego 2023 19:57

Sześć okolicznych samorządów podpisało umowy na zapewnienie opieki wytchnieniowej rodzicom i opiekunom osób z niepełnosprawnościami i zatrudnienie asystentów osób niepełnosprawnych. W sumie skorzysta z tego ponad 200 osób.

Zderzenie aut na skrzyżowaniu Poznańskiej z Legionów

mm cz, 09 lutego 2023 16:21

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej z Legionów, na którym od ponad miesiąca nie działa sygnalizacja świetlna. Co ciekawe, kilkadziesiąt minut przed zderzeniem światła działały.

Jak promować firmę na Facebooku?

JJS cz, 09 lutego 2023 15:07

Facebook stał się niezwykle popularnym narzędziem do promowania firmy. Marketing na Facebooku może być skutecznym sposobem na dotarcie do nowych potencjalnych klientów, wzmocnienie marki i wyprzedzenie konkurencji. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy też pracujesz jako marketingowiec dla dużej marki, nie ma wątpliwości, że dobrze zaplanowana strategia promowania firmy na Facebooku może przynieść wymierne korzyści.

Więcej zwolnień lekarskich w 2022 roku

mm cz, 09 lutego 2023 13:19

W ubiegłym roku lekarze wystawili 27 mln zwolnień lekarskich, w tym w województwie podlaskim 553 tys. - podaje ZUS. W porównaniu do 2021 r. liczba e-ZLA zwiększyła się odpowiednio o 9,7 proc. i 6,7 proc.

Martwy mężczyzna w Lesie Jednaczewskim (aktualizacja)

mm cz, 09 lutego 2023 11:16

W Lesie Jednaczewskim osoba postronna znalazła martwego mężczyznę. To 63-letni mieszkaniec Łomży.

Policjanci liczą na filmiki

mm cz, 09 lutego 2023 10:46

Filmiki z kamer samochodowych, które zarejestrowały rażące naruszenie przepisów drogowych, można wysyłać policjantom. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku funkcjonuje specjalna skrzynka mailowa.

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę