Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Jak tworzyć opisy produktów w sklepie internetowym?

JJS pon, 20 marca 2023 09:38

Według danych raportu Gemius wciąż 27% polskich internautów nie kupuje online. Jednym z najczęściej wskazywanych powodów jest brak możliwości obejrzenia towaru przed finalizacją transakcji. To jedna z kluczowych różnic pomiędzy handlem internetowym a tradycyjnym. Jak więc sprzedawca może oddziaływać na potencjalnych klientów w sieci? Otóż w przypadku e-sklepów zmysły takie jak dotyk, słuch i zapach musi zastąpić słowo pisane, czyli przede wszystkim opisy produktów. Jak je tworzyć, aby przekonać konsumenta do zakupu? Przeczytaj i sprawdź!

Mieszkanie w Łomży – jak znaleźć idealne?

JJS pon, 20 marca 2023 07:38

Miasto położone na historycznym obszarze Mazowsza należy obecnie do województwa podlaskiego, które słynie z rozległych terenów zielonych. Łomża położona nad Narwią jest zaliczana do jednych z głównych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i gospodarczych. Miasto przyciąga nie tylko turystów czy mieszkańców z całego województwa, ale też inwestorów. Ceny działek budowlanych i nieruchomości w Łomży są relatywnie niskie. Z tego względu wiele osób poszukuje tu mieszkania lub decyduje się na budowę domu.

"Alternatywna rzeczywistość" wicepremiera Sasina

mm nie, 19 marca 2023 21:17

Zbliżają się wybory parlamentarne i partie polityczne zaczynają objeżdżać Polskę. Właśnie przesłanie przedwyborcze miała wizyta wicepremiera i ministra aktywów państwowych Jacka Sasina w Wysokiem Mazowieckiem. Kampania zapowiada się ostra, a obie strony czyli rządzący i opozycje zgodnie, co może nie powinno dziwić, podkreślają wielką wagę tych wyborów.

Gaz z Litwy już płynie po regionie

mm nie, 19 marca 2023 18:40

Wicepremier i minister aktywów państwowych gościł w niedzielę w województwie podlaskim. W Ostrożnem wizytował stację redukcyjno-pomiarową na gazociągu Polska – Litwa. Oficjalnie otwarto połączenie tego gazociągu z lokalną siecią gazowniczą.

Co z klubokawiarnią w Hali Kultury na Starym Rynku?

mm nie, 19 marca 2023 07:52

Miasto Łomża ogłosiło ponownie przetarg na najem lokalu gastronomicznego w Hali Kultury. Dwa lata temu inwestor wycofał się z adaptacji pomieszczeń na parterze o powierzchni ponad 260 mkw., w tym: sala dla gości 137 i pół m² i przeszklone od strony placu dawne jatki 27 i pół m². W połowie 2021 r. remont rozkopanego rynku ciągle się opóźniał, jedyne wejście było od szczytu hali, i z tego powodu firma uznała, że inwestycja nie ma uzasadnienia biznesowego. Na parterze pomieszczenia są w stanie surowym, więc spytaliśmy kilkunastu przedsiębiorców, czy chcą tam prowadzić biznes?

Złapani złodzieje

mm so, 18 marca 2023 11:30

Jedni kradli półki sklepowe inni alkohol, kawę i pieluchy. Policjanci informują o zatrzymaniu kilku mieszkańców Łomży podejrzanych o kradzieże w Łomży i regionie na łączną kwotę ponad 7 tys. zł.

Szukają chętnych do służby wojskowej w Kolnie, Grajewie i Czerwonym Borze

mm so, 18 marca 2023 10:05

W najbliższym czasie w trzech miejscowościach na naszym terenie – w Kolnie, Grajewie oraz Czerwonym Borze - rozpocznie się formowanie jednostek 1 Dywizji Piechoty Legionów. Wojskowe Centrum Rekrutacji w Łomży zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych służbą w nowotworzonych jednostkach.

Wiosna spogląda w naszą stronę

mm pt, 17 marca 2023 16:33

Polska w weekend początkowo będzie w zasięgu wyżów znad zachodniej Rosji i Ukrainy, potem przejściowo znajdzie się pod wpływem niżu i ciepłego frontu atmosferycznego, by w niedzielę znaleźć się w słabo gradientowym obszarze obniżonego ciśnienia. Z południowego zachodu napływać będzie coraz cieplejsze powietrze polarne morskie i w niedzielę już w całym kraju maksymalna temperatura powietrza przekroczy 10°C prognozuje IMGW.

Jadą rowerami od Alp przez Łomżę do Przylądka Północnego

mm pt, 17 marca 2023 13:32

Dwaj studenci z Francji po raz pierwszy w życiu odwiedzili Polskę. Dwa tygodnie temu wyjechali rowerami z Cornas, około 125 km na południe od Lyonu. Po przejechaniu 2 tysięcy km w czwartek wieczorem zawitali do Łomży. Jean Rouaux (czytaj: Żą Ru) i Lois Pasquier (Paskjer) mają jeszcze przed sobą 3 tysiące kilometrów, aby osiągnąć Przylądek Północny – Nordkapp, najdalej na północ wysunięty kraniec Europy w Norwegii. Na podróż wyłącznie rowerami zaplanowali ok. 10 tygodni.

Zatrzymany pod bankiem okazał się niewinny

mm pt, 17 marca 2023 11:50

Zatrzymany wczoraj w widowiskowy sposób na alei Legionów pod bankiem mężczyzna okazał się niewinny. W dobie licznych oszustw na tzw. wnuczka, pochwalić należy jednak czujność policjantów, ponieważ mężczyzna zamiast współpracować z mundurowymi, zaczął uciekać.

Większość więźniów z ZK Czerwony Bór pracuje

mm pt, 17 marca 2023 08:54

Kolejnych 16 więźniów w ZK Czerwony Bór znajdzie pracę w spółdzielni mleczarskiej. Obecnie na około 850 osadzonych 70% z nich w jakiejś formie pracuje. Dotyczy to także więźniów objętych największym rygorem.

Niecodzienna akcja policji pod bankiem na Legionów

mm cz, 16 marca 2023 17:35

Do spektakularnego zatrzymania prawie 40-letniego mężczyzny doszło dziś (czwartek 16.03) około 16:15 przed bankiem przy Alei Legionów w Łomży. Redakcję o sytuacji rozgrywającej się na chodniku w rejonie numerów 14 - 12 poinformował Czytelnik, który pomagał policji.

Jak zaciągnąć kredyt hipoteczny krok po kroku?

JJS cz, 16 marca 2023 17:07

Planując budowę lub zakup domu, ewentualnie innej nieruchomości, można pożyczyć na ten cel pieniądze od banku. Jak zaciągnąć kredyt hipoteczny krok po kroku? Elementem wyróżniającym ten typ kredytu jest zabezpieczenie - to tzw. hipoteka. Kredyt udzielany jest długoterminowo i przeważnie dotyczy sporej kwoty. O udzielenie kredytu hipotecznego mogą wnioskować osoby ze zdolnością kredytową, umową o pracę na czas nieokreślony, które mogą udokumentować wystarczająco wysokie zarobki.

Nowy radiowóz w nowych barwach policji

mm cz, 16 marca 2023 16:40

Radiowóz w nowych barwach policji trafił do Łomży. Kia Ceed w nowym oznakowaniu używana będzie przez policjantów z wydziału ruchu drogowego.

„Historia realna” i wielka geopolityka w Łomży

mm cz, 16 marca 2023 13:35

Piotr Zychowicz i Jacek Bartosiak próbowali odpowiedzieć w Łomży na pytanie czy wojna w Ukrainie to pierwsza bitwa III wojny światowej. Poruszyli również wiele innych tematów, związanych z obecną sytuacją polityczną i strategiczną w Europie i na świecie. Z racji dużego zainteresowania spotkanie zostało przeniesione z Hali Kultury do sali Filharmonii Kameralnej, liczącej 404 miejsca. – Nie wszyscy się zmieścili dzisiaj w sali – mówił Piotr Zychowicz, dodając, że pozostało im tylko oglądanie transmisji spotkania w sieci; wolne miejsca jednak były, w niektórych rzędach nawet po kilka.

Zderzenie aut w Piątnicy

mm cz, 16 marca 2023 12:46

Dwa samochody osobowe zderzyły się w Piątnicy w ciągu drogi 668. Jedna kierująca trafiła do szpitala, ruch odbywa się z utrudnieniami.

Demolant nie przyznaje się do winy

mm cz, 16 marca 2023 12:41

Podejrzany Kamil D., któremu zarzuca się zdemolowanie poczekalni w łomżyńskiej komendzie i podpalenie samochodu w Nowogrodzie, nie przyznaje się do winy i nie chce o tym rozmawiać.

MPEC promuje się gdzie chce i jak chce

mm śr, 15 marca 2023 20:21

Miejska spółka ciepłownicza podała na co wydała ponad 200 tys. zł. Miały pójść na promocję, ale ujawnione dane są niezwykle ciekawe, momentami szokujące. Za prawie 10 tys. zł podarowano białostockiej parafii prawosławnej „zestaw herbaciany”, a 40 tys. zł przekazano klubowi, który niedługo potem zniknął.

Związek Emerytów w Łomży wybrał nową prezes

mm śr, 15 marca 2023 15:18

- Prezes Elżbieta Grzanko opiekuje się nami jak mama. Jest zawsze miła, uprzejma i gościnna, a w ciągu 5 lat zorganizowała 17 wycieczek wczasowych, na których bawimy się, tańczymy, śpiewamy, czytamy kawały i modlimy na różańcu – opowiada Zofia Kossakowska, delegatka na V Rejonowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Łomży. Po 5 latach w Hotelu Gromada ok. 20 przedstawicieli podsumowało działania PZERiI, do którego w 15 kołach w Łomży, Kolnie i powiatach: łomżyńskim i kolneńskim należy 672 członków. Wybrano nową prezes.

Miasto nie ma pieniędzy na drogę

mm śr, 15 marca 2023 12:19

Znajduje się w „fatalnym stanie”, „jest dziurawa, pełna kolein”, a po niewielkich opadach deszczu „pojawia się na niej błoto”. Latem „unoszą się kłęby kurzu”, a „postawienie przez służby podległe Panu Prezydentowi w pasie drogowym znaku A-14 (Roboty Drogowe) w żaden sposób nie rozwiązuje istniejącego problemu” - piszą do Prezydenta mieszkańcy ulicy Jesiennej i do niej przylegających.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę