Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 23 września 2020 napisz DONOS@

OC dla młodego kierowcy – ile kosztowało ubezpieczenie auta w sierpniu 2020?

Foto: OC dla młodego kierowcy – ile kosztowało ubezpi...
JJS pt, 11 września 2020 13:36

Młodość może mieć swoje prawa, ale na pewno nie obowiązują one na drodze. Tam brawura początkujących kierowców często kończy się fatalnie, co sprawia, że towarzyszące im ryzyko ubezpieczeniowe znacząco wzrasta, a wraz z nim w górę idzie także cena OC. Ile wyniosły jego stawki w sierpniu?

Czy warto kupić oraz czym cechuje się materac medyczny?

Foto: Czy warto kupić oraz czym cechuje się materac m...
JJS pt, 11 września 2020 13:31

Odpowiednio dobrany materac wpływa nie tylko na jakość snu, ale również na nasze zdrowie. Na rynku dostępna jest cała gama materacy o właściwościach ortopedycznych, antyalergicznych oraz innych cechach prozdrowotnych. Jeśli zależy nam zarówno na zdrowiu, jak i na wartości produktu, warto zapoznać się z ofertą materacy medycznych, które wykonywane są z wysokiej jakości materiałów oraz według specjalistycznych, fachowo opracowanych projektów. Dobrym wyborem będzie skorzystanie z usług renomowanych producentów, takich jak SleepMed - lider branży materacy medycznych.

Toczy się śledztwo w sprawie zgonu 36-latki

Foto: Toczy się śledztwo w sprawie zgonu 36-latki
mm pt, 11 września 2020 13:12

Przyczyną śmierci 36-letniej kobiety, wyłowionej we wtorek z Narwi w Siemieniu Nadrzecznym koło Łomży, było utonięcie. - Podczas badania zwłok pokrzywdzonej, przeprowadzonych w środę w Zakładzie Medycyny Sądowej UM w Białymstoku, nie stwierdzono na ciele kobiety zmian, które by świadczyły o udziale w tym tragicznym zdarzeniu osób trzecich - informuje prokurator rejonowy Karolina Szulkowska z Prokuratury Rejonowej w Łomży. Śledztwo w sprawie zgonu 36-latki trwa.

Prędkość pod kontrolą

Foto: Prędkość pod kontrolą
mm pt, 11 września 2020 13:07

Policjanci ruchu drogowego z Łomży prowadzą dziś na terenie powiatu działania pod nazwą "Prędkość" - informuje na swojej stronie Komenda Powiatowa Policji w Łomży. Głównym celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa poprzez ograniczenie liczby zdarzeń drogowych.

Wzorowy Koordynator Nadziei Jakub Brzeziak

Foto: Wzorowy Koordynator Nadziei Jakub Brzeziak
mm pt, 11 września 2020 09:17

- Myślę, że powodem naszych działań była chęć pomocy drugiemu człowiekowi, bo trudno mówić o jakichkolwiek profitach w wieku gimnazjalnym, gdy chodziło o zwykłe, ludzkie dziękuję - mówi Jakub Brzeziak, 29-letni koordynator Grupy Ratowniczej Nadzieja. Do września był zastępcą Szefa - ks. Radosława Kubła, który został proboszczem parafii Bożego Ciała. Jakub nie lubi o sobie wiele opowiadać, ale efekty jego pracy widzi każdy, kto zetknął się z ratownictwem medycznym. „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” - motto Grupy Nadzieja to najlepsze podsumowanie prowadzonych przez Kubę Brzeziaka działań, które przedstawia w rozmowie ze studentką Karoliną Chmielewską.

Kolejne obywatelskie zatrzymanie

Foto: Kolejne obywatelskie zatrzymanie
mm pt, 11 września 2020 09:10

Ok. 23.00 w Podgórzu pod Ubojnię Rytel podjechał mężczyzna – relacjonował pracownik Firmy- który dziwnie prowadził mercedesa, zatrzymał się i wulgarnie odzywał się do pracowników. Ci zatrzymali kluczyki od auta i wezwali policję.

Od poniedziałku rusza nowy Dworzec Łomża

Foto: Od poniedziałku rusza nowy Dworzec Łomża
mm cz, 10 września 2020 19:53

- Od poniedziałku 14 września 2020 r. autobusy dalekobieżne będą korzystały z nowego dworca w Łomży przy ulicy Dworcowej – informuje Łukasz Czech z biura prasowgo Ratusza - do użytku oddane zostaje Miejskie Centrum Przesiadkowo-Komunikacyjne, którego budowa rozpoczęła się przed dwoma laty.

Kolejny wyciek paliwa

Foto: Kolejny wyciek paliwa
mm cz, 10 września 2020 17:24

Nawet 800 litrów oleju napędowego mogło wylecieć ze zbiornika ciężarówki, która podczas wyjeżdżania ze stacji paliw uszkodziła zbiornik. Na miejscu trwa walka o każdy litr, aby zamiast na ziemię przelać do kanistrów.

Poseł Kołakowski pisze w sprawie skrzyżowania w Chojnach Młodych

Foto: Poseł Kołakowski pisze w sprawie skrzyżowania w...
mm cz, 10 września 2020 14:36

- Zgłaszam pilną potrzebę przebudowy skrzyżowania drogi krajowej nr 61 z drogami powiatowymi 1912B, 1913B i 1946B w miejscowości Chojny Młode – pisze Poseł Lech Kołakowski do Rafała Webera, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Tomasza Żuchowskiego Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. Poseł chce także „zabezpieczenia dodatkowo ok. 2mln zł z Ministerstwa Finansów na pilną realizację tej inwestycji”.

Motocyklem w płot

Foto: Motocyklem w płot
mm cz, 10 września 2020 10:12

Pijany 31-latek wjechał motocyklem w płot. Następnie schował pojazd na posesji, a sam udał się do szpitala. W ślad za nim ruszyli policjanci.

Aleeeee plamaaaaaa

Foto: Aleeeee plamaaaaaa
mm śr, 09 września 2020 18:23

Chyba najdłuższa plama oleju, jaka trafiła się od dawna w okolicy. Ciągnie się od skrzyżowania ul. Sikorskiego z Różaną, a kończy w Wygodzie. To w sumie 14 km dróg miejskich i drogi krajowej 63. Właśnie strażacy usuwają olej napędowy z jezdni.

Potwierdzono tożsamość osoby wyłowionej w Siemieniu

Foto: Potwierdzono tożsamość osoby wyłowionej w Siemi...
mm śr, 09 września 2020 14:11

Wyłowiona wczoraj z Narwi osoba to poszukiwana od 31. sierpnia zaginiona 36-latka.

Policjanci zatrzymali włamywacza

Foto: Policjanci zatrzymali włamywacza
mm śr, 09 września 2020 12:50

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do łomżyńskich sklepów. Do zdarzeń dochodziło w weekend. Łupem podejrzanego padła sportowa odzież oraz wyroby tytoniowe.

Kolejny odcinek Dwornej w Łomży zostanie zamknięty

Foto: Kolejny odcinek Dwornej w Łomży zostanie zamknięty
mm śr, 09 września 2020 12:19

O jutra, tj. 10. września kolejny odcinek ul. Dwornej między ulicami Sadową a Giełczyńską zostanie zamknięty – informuje biuro prasowe Ratusza. W związku z pracami drogowymi nie będzie można wjechać od ul. Giełczyńskiej, a ul. Sadowa stanie się „ślepą” ulicą.

Jak uzyskać odszkodowanie? Pomoc w dochodzeniu odszkodowań!

Foto: Jak uzyskać odszkodowanie? Pomoc w dochodzeniu ...
JJS śr, 09 września 2020 10:47

Odszkodowanie to nic innego jak rekompensata za wyrządzenie szkody. Może ono dotyczyć wielu sytuacji. Co powinniśmy zrobić, by uzyskać odpowiedniej wysokości odszkodowanie. Czy w tym celu warto skorzystać z profesjonalnej pomocy?

Nowy system rekrutacji w Wojsku Polskim

Foto: Nowy system rekrutacji w Wojsku Polskim
mm śr, 09 września 2020 08:54

Krótszy o 140 dni proces rekrutacji, możliwość aplikowania do Wojska Polskiego przez Internet, Wojskowe Centra Rekrutacji, w których kandydaci w ciągu jednego dnia zrealizują wszystkie niezbędne formalności. To tylko kilka ze zmian, które dostępne są dla wszystkich tych, którzy swoją przyszłość planują związać z Wojskiem Polskim.

Doktor Frąckiewicz i ŁTN zasłużeni dla kultury polskiej

Foto: Doktor Frąckiewicz i ŁTN zasłużeni dla kultury ...
mm śr, 09 września 2020 08:22

- Została podpisana decyzja przez Pana ministra kultury prof. Piotra Glińskiego, że Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe imienia Wagów i Pani wiceprezes ŁTN dr Małgorzata Frąckiewicz zostali uhonorowani odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej” za wieloletnią działalność na rzecz integracji środowiska badawczego w Łomży i na Ziemi Łomżyńskiej – poinformował łomżyński poseł Lech Antoni Kołakowski (PiS).

5 kroków do idealnych brwi

Foto: 5 kroków do idealnych brwi
JJS śr, 09 września 2020 08:12

Brwi są jednym z najważniejszych elementów w makijażu oczu. Dodają mu charakteru i wyrazistości. Są odpowiedzialne za sygnalizowanie emocji. Pięknie podkreślają spojrzenie. Często jednak zdarzają nam się wpadki, jeśli chodzi o ich makijaż i stylizację. Za dużo usuniętych włosków, zbyt ciemny cień lub pomada do brwi… Jak pozbyć się tych problemów i uzyskać idealny efekt? Podpowiadamy!

Topielec w Narwi

Foto: Topielec w Narwi
mm wt, 08 września 2020 20:07

We wtorek wieczorem, w Siemieniu Nadrzecznym, w rzece znaleziono topielca. Trwają czynności policji w celu identyfikacji zwłok.

Ślązak na gościnnych występach

Foto: Ślązak na gościnnych występach
mm wt, 08 września 2020 18:07

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o kradzież. Mężczyzna został zatrzymany chwilę po tym jak z jednego z domów ukradł portfel z dokumentami.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę