Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Prezentacje Jana Jaroty i Remigiusza Fabiańskiego

W środę 24. sierpnia br. odbyły się zaplanowane spotkania z kandydatem na posła z ramienia LPR- panem Janem Jarotą, oraz kandydatem na senatora, przewodniczącym łomżyńskiej PO- panem Remigiuszem Fabiańskim.

Prezentacje obu panów przebiegły w spokojnej atmosferze. Głównymi i najszerzej omawianymi punktami były oczywiście sprawy przyszłej polityki gospodarczej. Pan Fabiański poruszył również problematykę polskiego ustawodawstwa.
Zaprezentowane stanowiska kandydatów zostaną poddane ocenie na zebraniu Rady Forum Gospodarczego Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę