Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Nowy Okruszek

Miło nam poinformować, że wczoraj (środa, 28.09.2005 r.) nastąpiło uroczyste otwarcie nowej piekarni należącej do członka naszej Izby, Przedsiębiorstwa “Okruszek” Pani Elżbiety i Sylwii Gadomskich. Nowowybudowany obiekt znajdujący się przy ulicy Przykoszarowej spełnia wszystkie warunki nowoczesnego zakładu na skalę europejską. Obecnością swoją zaszczyciły uroczystość m.in. władze kościelne z Biskupem Stanisławem Stefankiem, Wojewoda Podlaski Pan Marek Strzaliński, władze miasta w osobach Prezydenta i jego Zastępców oraz łomżyńscy Radni. Swoją obecność zaznaczyli także koledzy i przyjaciele z branży z Gdańska, Poznania, Torunia i Gliwic co jeszcze bardziej podkreśliło “krajowy wymiar” imprezy. Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową reprezentowali: Prezes Maciej Krzysztof Zajkowski, Wiceprezes dr Stanisław Kaczyński, Wiceprezes Józef Kosiorek oraz Członek Rady Izby Pan Artur Filipkowski.

Po powitaniu gości przez Panią Elżbietę Gadomską i uroczystym przecięciu wstęgi oprowadzono gości po zakładzie i pokazano proces technologiczny powstawania wypieków. Następnie przy lampce szampana swoje podziękowania za współpracę oraz słowa uznania i życzenia pomyślności w działalności nowego zakładu wyrazili zaproszeni goście. Na koniec zaproszono przybyłych gości na wyśmienity poczęstunek. Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa jest zadowolona z tak prężnych działań jej członków i zarazem przedsiębiorców, rozbudowujących swoje firmy przy tak bardo konkurencyjnym rynku cukierniczo- piekarniczym w Łomży. Należy podkreślić, iż nowa siedziba Okruszka to nowe miejsca pracy, także dla osób niepełnosprawnych. Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej Pan Maciej Zajkowski podkreślał na uroczystości otwarcia: “Pani Elżbieta jest przykładem osoby, która buduje dobry wizerunek przedsiębiorcy, tworzy miejsca pracy oraz wykorzystuje wszelkie elementy pozwalające na osiągnięcie pozycji lidera rynku”.
Składamy serdeczne gratulacje w imieniu przedsiębiorców!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę