Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Poparcie udzielone

W dniu wczorajszym (czwartek, 01.09.2005 r.) w siedzibie Forum Gospodarczego Łomży odbyło się posiedzenie Rady Forum, na którym Rada zajęła oficjalne stanowisko w sprawie udzielenia poparcia ubiegającym się o to kandydatom na Posłów. Do Forum Gospodarczego Łomży o poparcie zwrócili się: Pan Lech Kołakowski (PiS), Pan Jan Jarota (LPR) oraz Pan Robert Tyszkiewicz (PO).

W wyniku oceny dotychczasowej działalności jako obywateli naszego miasta oraz oceniając całokształt ich dotychczasowej postawy prezentowanej wobec współobywateli naszej społeczności Rada Forum postanowiła udzielić poparcia Panu Lechowi Kołakowskiemu oraz Panu Janowi Jarocie. W ocenie Rady Forum osoby Pana Lecha Kołakowskiego i Pana Jana Jaroty dają gwarancję godnego i rzetelnego sprawowania mandatu Posła Ziemi Łomżyńskiej.

Ponadto Rada Forum Gospodarczego Łomży oceniła osobę Pana Roberta Tyszkiewicza jako godnego zaufania i rzetelnego obywatela, działacza społecznego oraz przedsiębiorcę, który swoją dotychczasową postawą daje rękojmię godnego wypełniania mandatu z wyboru społecznego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę