Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Nowe Clio

W piątek wieczorem (7. października br.) do salonu samochodowego Renault w Łomży przybyli obecni i przyszli użytkownicy samochodów francuskiej marki oraz przyjaciele firmy “Auto Zawadzki”. Głównym powodem zorganizowanej uroczystości, jak już informowaliśmy, było wprowadzenie do oferty sprzedaży odmłodzonego modelu samochodu Renault Clio.

Przy okazji prezentacji “nowego dziecka” koncernu Renault, firma “Auto Zawadzki” zorganizowała w bardzo miłej atmosferze spotkanie z klientami przy lampce szampana. Całość uroczystości okraszona została pięknymi fajerwerkami. Zdaniem Prezesa Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej Pana Macieja Zajkowskiego spotkanie było bardzo udane, a doskonała prezentacja nowego Renault Clio na pewno wpłynie na zwiększenie ilości nabywców tego modelu i przysporzy mu dużego grona zadowolonych użytkowników.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę