Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Targowy Center-Mebel

Zgodnie z naszą piątkową informacją, w sobotę 8. października br. odbyły się III Targi Akcesoriów Meblowych organizowane przez firmę “Center-Mebel”. Trzecia już edycja Targów była jak zawsze znakomitą okazją do spotkań odbiorców z dostawcami oraz prezentacji nowych wyrobów na rynku akcesoriów meblowych.

Była to też doskonała okazja aby w miłej atmosferze przy piwku poznać nowości i panujące obecnie trendy na rynku akcesoriów meblowych. Miłym akcentem jest niesłabnąca popularność Targów wśród odwiedzających. Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową reprezentowali Prezes Maciej Krzysztof Zajkowski oraz Wiceprezes Józef Kosiorek. Zdaniem Prezesa Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej Pana Macieja Zajkowskiego Targi organizowane przez firmę “Center-Mebel” wpisały się już w tło łomżyńskich imprez handlowych organizowanych przez przedsiębiorców, a Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa obejmując patronatem III Targi Akcesoriów Meblowych wspiera działania promujące naszych Członków.
Pełną relację z Targów możecie Państwo znaleźć na stronie TV Łomża pod adresem www.tvlomza.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę