Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Nowe przedsiębiorstwa już wkrótce

W dniu dzisiejszym tj, 21.09.2005 roku w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego S.A w Łomży odbyła się konferencja prasowa na temat „ Wejście w rynek- aktywizacja przedsiębiorczości na terenie NTS III”. Prezes Zarządu ARR Pan Sławomir Szulc przedstawił założenia merytoryczne tego przedsięwzięcia podkreślając bardzo praktyczne aspekty projektu tj. utworzenia ok. 100 firm przez ludzi do 25 roku życia.

Zdaniem Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej to bardzo dobry pomysł na stworznie wielu młodym i zdolnym ludziom pomostu dla realizacji własnych pomysłów na firmę. Nowe firmy na rynku to także dodatkowe miejsca pracy w już istniejących podmiotach gospodarczych. ŁIPH na spotkaniu reprezentowali Prezes Rady Izby Pan Maciej Krzysztof Zajkowski oraz V-ce Prezes Rady Izby Pan Dr Stanisław Kaczyński.
Więcej informacji na temat tego projektu na stronie Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży pod adresem www.podlaskie.org.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę