Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Nasi parlamentarzyści

W środę 28. września br. odbyła się zwołana przez Radę Forum Gospodarczego Łomży konferencja prasowa poświęcona wynikom wyborów parlamentarnych i wygranym w tychże wyborach. Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową reprezentowali: Prezes Maciej Krzysztof Zajkowski, Wiceprezes dr Stanisław Kaczyński, Wiceprezes Józef Kosiorek oraz Członkowie Rady Izby: Pani Danuta Rafałowska i Pan Artur Filipkowski. Swoją obecnością zaszczycili organizatorów nowo wybrani Posłowie: Jan Jarota, Lech Kołakowski i Robert Tyszkiewicz oraz Senator płk Ludwik Zalewski.

Po krótkim omówieniu wyników wyborów przyszedł czas na zadawanie pytań parlamentarzystom, po czym obecni przedsiębiorcy wyrazili swoje oczekiwania w stosunku do działalności popartych przez FGŁ parlamentarzystów. Rada Forum podkreśliła, że mandat zaufania w postaci udzielonego poparcia również przełożył się na wygraną w wyborach i zobowiązuje on do współdziałania z Forum Gospodarczym Łomży i przedsiębiorcami. Popierani przez Forum Gospodarce Łomży Posłowie i Senator Zalewski zapewniali o chęci współpracy ze środowiskiem przedsiębiorców w swojej przyszłej działalności politycznej oraz gwarantowali częste i otwarte kontakty z przedsiębiorcami.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę