Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Edukacja i Biznes

Dnia 26. września wpłynął do biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej list intencyjny dotyczący zawarcia współpracy pomiędzy naszą Izbą a Zespołem Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Oczekiwania ze strony Pana dyrektora Pawła Drożynera to między innymi organizowanie spotkań przedsiębiorców z młodzieżą i nauczycielami w zakresie wymiany doświadczeń. Rada ŁIP-H podjęła decyzję o podjęciu współpracy z ww. Zespołem Szkół w przekonaniu o celowości takich działań oraz ich pozytywnych efektach w przyszłości.

Warto zaznaczyć, że spotkania doświadczonych przedsiębiorców, jakich wśród Członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej nie brakuje, z młodzieżą szkolną z pewnością przyniosą za parę lat pozytywne skutki w postaci szybszego rozwoju przedsiębiorczości na terenie Łomży i okolic oraz zapewnią Naszym Przedsiębiorcom kadrę wykwalifikowanych pracowników. Prezes Rady Izby Pan Maciej Krzysztof Zajkowski podkreśla: “Płaszczyznę teoretyczną dotyczącą biznesu i przedsiębiorczości, jakiej uczy się młodzież w szkołach, trzeba przeplatać i łączyć z płaszczyzną praktyczną. Dopiero to na przyszłość stworzy dorastającej młodzieży dobry i jasny obraz zasadności zakładania własnej działalności gospodarczej, prowadzenia firmy oraz przede wszystkim inwestowania w siebie poprzez zdobywanie wiedzy. Ponadto koniecznością jest wspieranie nauczycieli, którzy nie posiadają praktycznego doświadczenia związanego z przedsiębiorczością. Mam nadzieję, że nasze spotkania przyczynią się do rozwoju idei przedsiębiorczości wśród młodych ludzi co zapewne przyniesie korzyści Nam Przedsiębiorcom jak i całej Łomży”.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę