Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Drugie wydanie "Forum Gospodarczego"

W piątek 23. września 2005 br. ukazało się drugie wydanie redagowanej przez Forum Gospodarcze Łomży gazetki "Forum Gospodarcze". Na łamach naszego wydawnictwa można znaleźć świeże informacje dotyczące przedsiębiorców oraz życia gospodarczego Łomży i okolic. W związku z wyborami do parlamentu nie ominął nas także temat poparcia kandydatów na Posłów. Zachęcamy do czytania i czekamy na Państwa opinie oraz pomysły pod adresem e-mail biuro@iph.lomza.pl lub numerem telefonu (0 86) 216 33 55.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę