Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Spotkanie z profesorem Witoldem Modzelewskim

Wczoraj (29.08.2005 r.) w Hotelu “Gromada” odbyło się zapowiadane spotkanie prof. dr hab. Witolda Modzelewskiego z przedsiębiorcami. Po konferencji prasowej Profesor Modzelewski rozpoczął spotkanie przemówieniem na temat "System podatkowy w nowej kadencji Sejmu - prognoza dla przedsiębiorców”.

Podczas ciekawie wygłaszanej prognozy poruszone zostały problemy polskiego systemu podatkowego oraz pojęcie sporu z organem podatkowym, gdzie Profesor nawiązywał do rozwiązań stosowanych w Niemczech. W trakcie przemówienia padały również wskazówki dla przedsiębiorców jaką politykę stosować w firmie, żeby unikać problemów w tej dziedzinie. Spotkanie zakończyło się częścią przeznaczoną na zadawanie pytań prof. Modzelewskiemu przez przedsiębiorców.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę