Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Współpraca ponad wszystko

W dniu wczorajszym (08 września 2005r) odbyła się konferencja „Współpraca na rzecz Podlasia” , którą zorganizowała Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego. Obecność swoją zaznaczyły prawie wszystkie samorządy gospodarcze działające w województwie Podlaskim w tym także Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa, którą reprezentował Prezes Rady Izby Maciej Krzysztof Zajkowski. Dodatkowo Łomża była reprezentowana przez przedstawicieli Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego.

Główny temat spotkania to ocena i prezentacja dorobku samorządów gospodarczych i lokalnych, w tym ich wkład w budowanie dobrego wizerunku naszego województwa. Podsumowując konferencję, należy podkreślić iż systemowa współpraca samorządów lokalnych z samorządem gospodarczym jak również ciągłe szkolenie przedstawicieli biznesu przynosi zyski wszystkim stronom. Prezes Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego Pan Andrzej Parafiniuk podkreślił, iż podlaskie firmy znakomicie sobie radzą w pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz
w działaniu na bardzo konkurencyjnym rynku europejskim. Zwrócił także uwagę na organizacje wspierające biznes ich znaczenie i potrzebę funkcjonowania.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę