Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

14 lat Sanmetu

Miło nam poinformować, że zgodnie z zapowiedzią dnia 15. października odbyła się impreza związana z “Dniami otwartymi” w firmie Sanmet. Zarówno pogoda jak i ilość odwiedzających firmę dopisały. Warto przypomnieć, że firma Sanmet działa z powodzeniem na rynku już od 14 lat i jest jednym z regionalnych liderów branży sanitarno-grzewczej, metalowo-narzędziowej oraz wyposażenia łazienek. Firma zajmuje się sprzedażą hurtową, detaliczną jak też doradztwem. Sanmet od początków istnienia jest firmą o charakterze rodzinnym i daje około 20 miejsc pracy.

Na dniach otwartych przy muzyce i doskonałym poczęstunku z grilla, goście mieli okazję zapoznać się z asortymentem oraz ofertami promocyjnym firmy Sanmet jak też jej partnerów handlowych. Impreza zakończyła się rozlosowaniem atrakcyjnych nagród wśród klientów. Życzymy Sanmetowi, naszej członkowskiej firmie, aby osiągał sukcesy i dalej rozwijał się przez kolejne lata.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę