Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Znów przyjaźnie…

W dniu dzisiejszym (15 września 2005r) odbyło się kolegium Kapituły tytułu "Podlaski Urząd Przyjazny Przedsiębiorcom”. W obradach pod przewodnictwem Pana Wojewody Marka Strzalińskiego udział wziął w imieniu Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Prezes Rady Maciej Krzysztof Zajkowski.

Prezentacji podmiotów zgłoszonych do tak zaszczytnego tytułu dokonali: Pan Mirosław Sienkiewicz – Dyrektor Izby Celnej w Białymstoku oraz Pan Edward Kosakowski– Naczelnik Podlaskiego Urzędu Skarbowego. W ocenie kapituły obydwa urzędy gwarantują najwyższą jakość obsługi klientów oraz przyjazny stosunek do podmiotów gospodarczych z którymi na co dzień przychodzi im się stykać.
Z naszej strony gratulujemy tytułu i zachęcamy innych do tak pozytywnej pracy jaką wykazują nagrodzone Urzędy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę