Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

List

 Nie miałem okazji otrzymać poprzednich numerów „Informatora” poza 9-ym i 11-tym.Wydaje mi się, że szwankowała dystrybucja. Żałuję, bo jest to, a raczej była to cenna pozycja na rynku informacyjnym w Nowogrodzie.          Przeczytałem natomiast nr. 19.  Wyrażam duże zainteresowanie tym programem. Mam nadzieję, że uda się Panu wygrać wybory w Nowogrodzie i zrealizować założenia tego programu. Jak Pan wygra, zgłoszę się do Pana aby zaoferować moją  pomoc. Mógłbym pomóc konkretnie, sprowadzając do Nowogrodu inwestora zagranicznego, który w znaczny sposób obniżyłby bezrobocie w gminie.       Odnośnie uwag do programu to mam pytanie podstawowe, czy istnieje plan zagospodarowania przestrzennego w gminie Nowogród? Jest to sprawa dla inwestycji podstawowa.       Druga sprawa dotyczy bezpieczeństwa i warunków sanitarnych dzieci uczęszczających do klas „O” i I-III w szkole w Nowogrodzie. Z tego co wiem, pomieszczenia, które te klasy zajmują znajdują się na II piętrze i nie maja wyjścia ewakuacyjnego w razie pożaru, a jedyna znajdująca się tam toaleta musi służyć chłopcom i dziewczynkom. Zastanawiające jest, jak Sanepid i Straż zezwoliły poprzedniemu burmistrzowi na zorganizowanie tam sal lekcyjnych dla tylu małych dzieci?                                                                                                     A.   Ruda

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę