Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Moim zdaniem

Moim zdaniem Za parę miesięcy – wybory samorządowe. Mimo, iż oficjalnie nie można prowadzić jeszcze kampanii wyborczej, o wyborach zaczyna się mówić zarówno na szczeblu centralnym, w powiecie no i oczywiście w gminie. Dlatego postanowiłem otworzyć „Głos Nowogrodzki” i jego wydanie internetowe do dyskusji na temat przyszłości Nowogrodu. Mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani przyszłością gminy zabiorą głos w takiej dyskusji. W internecie przekazywać będziemy otrzymane informacje na adres: glos.nowogrodzki@poczta.fm bezzwłocznie. Wybrane informacje przedstawiać będziemy na łamach „Głosu Nowogrodzkiego”. Moim zdaniem stwarzam w ten sposób możliwość uzyskania informacji mieszkańcom gminy Nowogród o wyborze radnych i burmistrza. 19.04.06 Napoleon Fortini
Głos Nowogrodzki
cz, 20 kwietnia 2006 10:44
Data ostatniej edycji: nie, 27 sierpnia 2006 18:06:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę