Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wakacje 2013`

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Nowogrodzie zorganizowałpółkolonie dla dzieci pod nazwą "Zdrowo, rytmicznie i kolorowo. Na zajęciach dzieci poznały m.in  zasady działania aparaty fotograficznego, wyboru i posługiwania się farbami w zależności od materiału, na którym pracują (szkło, porcelana, glina). Na warsztatach recytatorskich pokonały swoją nieśmiałość, nauczyły się doboru repertuaru, wyraźnego czytania i właściwego ustawienia głosu. Zajęcia taneczno-ruchowe wpłynęły na usprawnienie i rozbudzenie możliwości ruchowych oraz pokonanie nieśmiałości. Dzieci spędziły czas pod opieką osób, które nauczyły ich wielu ciekawych rzeczy, odbyły kilka wycieczek (na safarii w Zatykach, Ostrołęki, Łomży) co wpłynęło na nawiązanie nowych przyjaźni, nauczyło  dyscypliny i odpowiedzialności.

Zajęcia  odbyły się dzięki wsparciu finansowym Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku.

Głos Nowogrodzki
pt, 27 września 2013 16:24
Data ostatniej edycji: pt, 27 września 2013 16:28:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę