Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Wyniki Zawodów Wędkarskich 2019`

16.06.2019r. odbyły się coroczne zawody wędkarskie na rzece Narew w okolicach Nowogrodu zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu. W tym roku uzyskalismy honorowy patronat Marszałka Województwa Podlaskiego. 

Zjechali zawodnicy z Białegostoku, Ostrołęki, Łomży i okolic w liczbie 21 uczestników. Z powodu nocnej burzy start był opóźniony o około pół godziny. Jednak nikogo nie zraziła możliwość powrotu opadów i wystartowali! Po sześciogodzinnych zmaganiach nastąpiło ważenie złowionych ryb i ustalenie zwyzięzców rywalizacji. Komisja w składzie: - Maciej Estkowski - Prezes SPN; - Wojciech Marczak - sekretarz SPN;  - Waldemar Nurkowski ogłosiła wyniki zawodów. Pierwsze trzy miejsca zajęli: 

I.   Dariusz Pruszko łowiąc   - 5,49 kg ryb; 

II. Dariusz Krawczyk             - 4,43 kg

III. Zbigniew Dziekoński       - 3,27 kg

Największą rybę - leszcza o wadze 1,77 kg złowił Maciej Kaczyński. Gratulacje! Za czołowe trzy miejsca zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez SPN. Za największą rybę Burmistrz Nowogrodu ufundował piękną statułetkę. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci sprzętu wędkarskiego i sportowego ufundowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Myślę, że każdy zawodnik będzie mile wspominałnasze tegoroczne zawody. Na pewno spotkamy sie za rok. Już dzisiaj zapraszamy! Dziękujemy sponsorom oraz zawodnikom za pomoc techniczną w przygotowaniu zawodów

                                                                                                                 Prezes SPN    Maciej Estkowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę