piątek, 23 marca 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5817

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Wielkanoc 2017

Foto: Wielkanoc 2017
Elżbieta Szleszyńska so, 15 kwietnia 2017 08:59

Zdrowych, pogodnych, wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wiele radości w prawdziwie wiosennym nastroju życzy w imieniu całej społeczności Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży Dyrektor Paweł Drożyner

Będziesz żył na wieki. ...

Foto: Będziesz żył na wieki. ...
Elżbieta Szleszyńska so, 15 kwietnia 2017 07:59

Od wielu lat tradycją szkolną jest wystawianie widowiska z okazji Świąt Wielkanocnych. W tym roku młodzież pod kierunkiem p. Ewy Przystępskiej przygotowała spektakl pt. "Będziesz żył na wieki..." W doniosłą atmosferę świąt wprowadziła wszystkich doskonała gra aktorska uczniów i wyjątkowa oprawa taneczna i muzyczna.

Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Foto: Wyróżnienie w konkursie plastycznym
Magdalena Karwowska cz, 13 kwietnia 2017 13:22

Miło nam poinformować, że II Nagrodę w V Finale Powiatowego Konkursu Literacko-Plastyczno-Fotograficznego ,,Moja Biblioteka” zdobyła Klaudia Wiszowata z klasy III TR.

Rocznica Zbrodni Katyńskiej 1940

Foto: Rocznica Zbrodni Katyńskiej 1940
Elżbieta Szleszyńska wt, 11 kwietnia 2017 11:11

Przed Pomnikami Sybiraków i Ofiar Katastrofy Smoleńskiej uczczono w Łomży rocznicę Zbrodni Katyńskiej, II Masową Wywózkę Łomżyniaków na Nieludzką Ziemię oraz rocznicę Katastrofy Smoleńskiej. Społeczność "Ekonomika" niezwykle uroczyście uczciła pamięć Polaków, którzy zginęli w Katyniu, Charkowie, ... Młodzież pod kierunkiem Pani Izy Haponik i Pana Michała Bąkowskiego przygotowała spektakl słowno-muzyczny.

I raz na ludowo

Foto: I raz na ludowo
Magdalena Karwowska pt, 31 marca 2017 10:57

Tradycją naszej szkoły są spotkania poetyckie organizowane przez nauczycieli bibliotekarzy Panią Iwonę Listowską i Pana Andrzeja Kubraka w ramach projektu "Poezja w Ekonomiku". Tegoroczne święto poezji odbyło się 30 marca br. pod hasłem: I raz na ludowo.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

Foto: Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym ...
Elżbieta Szleszyńska cz, 30 marca 2017 11:30

Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym przeprowadziła Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. W Konkursie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące najlepsze w EVERGREEN

Foto: Katolickie Liceum Ogólnokształcące najlepsze w ...
Elżbieta Szleszyńska cz, 30 marca 2017 11:01

W dniu 28 marca 2017 r. Szkoła Językowa EDUCO zorganizowała w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży międzyszkolny konkurs języka angielskiego „EVERGREEN”. Najlepsza okazała się Wiktoria Jankowska z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.

Dzień Kultury Uczniowskiej 2017

Foto: Dzień Kultury Uczniowskiej 2017
Elżbieta Szleszyńska cz, 23 marca 2017 11:06

Pierwszy Dzień Wiosny to nie tylko Dzień Wagarowicza. Dla uczniów naszej szkoły to szczególny dzień - Dzień Kultury Uczniowskiej. Wszyscy uczniowie Ekonomika chętnie uczestniczą w różnych zabawach i konkursach, które sami organizują. Dyrektor Szkoły Pan Paweł Drożyner wręczył przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego symboliczny Klucz do Wrót Szkoły.

II Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w Łomży

Foto: II Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w Łomży
Elżbieta Szleszyńska nie, 19 marca 2017 20:20

W Hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży, po raz drugi odbyła się Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowana przez Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji. Celem giełdy jest pokazanie gimnazjalistom kierunków kształcenia, jakie oferują łomżyńskie szkoły ponadgimnazjalne.

Konkurs “Św. Antoni z Padwy – płomienne serce, promienne życie”

Foto: Konkurs “Św. Antoni z Padwy – płomienne serce, ...
Elżbieta Szleszyńska nie, 12 marca 2017 12:02

4 marca w Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży po raz dziesiąty odbył się finał diecezjalnego konkursu skierowanego do członków i sympatyków Szkolnych Kół Caritas pod hasłem “Antoni z Padwy – płomienne serce, promienne życie”. W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie z 30 szkół z diecezji łomżyńskiej. Mieli do rozwiązania test, zawierający pytania dotyczące życia i działalności św. Antoniego.

Dzień Kobiet

Foto: Dzień Kobiet
Elżbieta Szleszyńska cz, 09 marca 2017 11:40

8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Jak co roku odbył się w szkole uroczysty apel. Wiersze i piosenki były formą podziękowania dla Pań i Koleżanek za to, że swoją obecnością upiększają naszą męską rzeczywistość.

100% FREKWENCJA

Foto: 100% FREKWENCJA
Elżbieta Szleszyńska cz, 09 marca 2017 11:38

Wyniki nauczania zależą przede wszystkim od solidnej pracy uczniów i ich postawy wobec szkolnych obowiązków. Ważne jest też systematyczne uczestnictwo w zajęciach lekcyjnych. W Ekonomiku nagradzani są uczniowie za 100 – procentową frekwencję. Okazją do wyróżnienia było spotkanie z okazji Dnia Kobiet, podczas którego ci uczniowie otrzymali upominki.

Konkurs języka angielskiego EVERGREEN 2017

Foto: Konkurs języka angielskiego EVERGREEN 2017
Elżbieta Szleszyńska śr, 08 marca 2017 08:34

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży i Szkoła Językowa EDUCO mają zaszczyt zaprosić uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Międzyszkolny konkurs języka angielskiego „EVERGREEN”.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Foto: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Elżbieta Szleszyńska wt, 28 lutego 2017 21:12

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych obchodzony jest 1 marca. Żołnierze ci stanowili ruch niepodległościowy walczący o suwerenność Polski, uniezależnienie jej od wpływów ZSRR. Liczbę członków organizacji i wszystkich grup konspiracyjnych szacuje się na 120-180 tysięcy osób.

II Mistrzostwa WSW

Foto: II Mistrzostwa WSW
Elżbieta Szleszyńska wt, 28 lutego 2017 20:15

W dniu 15.02. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży odbyły się II Mistrzostwa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Białymstoku w tenisie stołowym.

Tłusty Czwartek dla Marysi

Foto: Tłusty Czwartek dla Marysi
Magdalena Karwowska nie, 26 lutego 2017 09:27

Uczniowie i pracownicy naszej szkoły chętnie wspierają różnorodne akcje charytatywne. Tym razem klasa II TCR wraz z wychowawczynią p. Iwoną Listowską zorganizowała mini-kawiarenkę. Środki uzyskane ze sprzedaży słodkich wypieków przeznaczono na pomoc Marysi - niespełna 15-letniej dziewczynce z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.

OSTATNIE POŻEGNANIE

Foto: OSTATNIE POŻEGNANIE
Elżbieta Szleszyńska wt, 21 lutego 2017 22:01

Z wielkim bólem informujemy,że 20 lutego 2017 roku, odeszła od nas do Pana zasłużona emerytowana nauczycielka Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży PANI BARBARA KRUCZKOWSKA. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz cała Społeczność szkolna Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży składa rodzinie wyrazy współczucia.

Próbne egzaminy maturalne

Foto: Próbne egzaminy maturalne
Magdalena Karwowska pon, 20 lutego 2017 15:24

Przypominamy, że w najbliższych dniach uczniowie klas maturalnych przystąpią do próbnych egzaminów maturalnych. W związku z tym, wszystkie lekcje w piątek i poniedziałek rozpoczną się od godz. 11 i zostaną skrócone do 30 minut przy 5-minutowych przerwach. We wtorek lekcje rozpoczną się od godz. 8, według obowiązującego planu lekcji.

Kolejna akcja krwiodawstwa za nami

Foto: Kolejna akcja krwiodawstwa za nami
Magdalena Karwowska cz, 16 lutego 2017 19:09

13500 ml pełnej krwi pozyskanej od 31 dawców to bilans dzisiejszej akcji HDK w naszej szkole. Przez 4 godziny gościliśmy personel medyczny łomżyńskiego terenowego oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, który dbał o komfort i bezpieczeństwo krwiodawców.

PODZIĘKOWANIE

Foto: PODZIĘKOWANIE
Elżbieta Szleszyńska cz, 09 lutego 2017 12:05

KOMITET ORGANIZACYJNY KAMPANII "BOHATERON - WŁĄCZ HISTORIĘ!" przesłał podziękowanie dla Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży za zaangażowanie w realizację l edycji ogólnopolskiego projektu z zakresu edukacji historycznej.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0