poniedziałek, 17 grudnia 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5887

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Betlejemskie Światło Pokoju

Foto: Betlejemskie Światło Pokoju
Elżbieta Szleszyńska so, 23 grudnia 2017 05:17

Łomżyńscy harcerze z Nadnarwiańskiego Hufca ZHP im. Adama Chętnika na czele z Komendantem - hm Wiesławem Domańskim, przekazali Światło Pokoju do wszystkich szkól i instytucji. Dotarli także do naszej szkoły. Światło to towarzyszyło szkolnym jasełkom i spotkaniom wigilijnym.

Świąteczne życzenia

Foto: Świąteczne życzenia
Elżbieta Szleszyńska śr, 20 grudnia 2017 08:00

Jak polski zwyczaj każe, na święta Bożego Narodzenia "wszyscy, wszystkim ślą życzenia". Absolwenci, sympatycy ZSEiO nr 6 przesłali na ręce Dyrektora "Ekonomika", Pana Pawła Drożynera, życzenia dla całej społeczności szkolnej. Dziękujemy serdecznie wszystkim za pamięć i wzajemnie życzymy wesołych Świąt i wielu pięknych chwil w gronie najbliższych.

Podziękowanie od Państwowej Komisji Wyborczej

Foto: Podziękowanie od Państwowej Komisji Wyborczej
Elżbieta Szleszyńska śr, 20 grudnia 2017 07:59

Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze zorganizowały II edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”.Konkurs, skierowany było uczniów szkół ponadgimnazjalnych i poświęcony wyborom samorządowym, które odbędą się jesienią przyszłego roku. Reprezentanci naszej szkoły także uczestniczyli w ty konkursie.

Podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej

Foto: Podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej
Elżbieta Szleszyńska śr, 20 grudnia 2017 07:59

W dniu 18 grudnia br. otrzymaliśmy od Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej szczególne podziękowanie za udział w kolejnej edycji Narodowego Czytania, która miała miejsce w dniu 11 września 2017 r. w naszej szkole. Cieszymy się z faktu, że w tym roku także mogliśmy wspólnie uczestniczyć w tym Narodowym przedsięwzięciu. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za udział i zachęcamy do włączenia się w przyszłoroczną kolejną edycję, którą mamy nadzieję kontynuować.

Kursy przygotowawcze maturalne

Foto: Kursy przygotowawcze maturalne
Elżbieta Szleszyńska śr, 20 grudnia 2017 07:54

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zaprasza tegorocznych Maturzystów do uczestnictwa w X Edycji Kursów Maturalnych.

Wigilia Edukacyjna

Foto: Wigilia Edukacyjna
Elżbieta Szleszyńska nie, 17 grudnia 2017 17:04

14 grudnia w murach Ekonomika odbyła się Wigilia Edukacyjna, w której uczestniczyli przedstawiciele wszystkich środowisk związanych oświatą w naszym mieście.

Przedświąteczna pomoc

Foto: Przedświąteczna pomoc
Magdalena Karwowska cz, 14 grudnia 2017 09:59

Grudzień to w naszej szkole okres zaangażowania w różnorodne akcje charytatywne. W tym roku kolejny raz współtworzyliśmy "Szlachetne Paczki" w ramach ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez krakowskie Stowarzyszenie "Wiosna". Za pośrednictwem wolontariuszy prezenty trafiły do 3 rodzin z Łomży i okolic.

„Wolontariusz Twoim Przyjacielem”

Foto: „Wolontariusz Twoim Przyjacielem”
Elżbieta Szleszyńska nie, 10 grudnia 2017 07:52

Caritas Diecezji Łomżyńskiej w dniu 02.12.2017 uroczyście obchodziła Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy oraz I Światowy Dzień Ubogich z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy pod hasłem „WOLONTARIUSZ TWOIM PRZYJACIELEM”.

Mikołajki w Ekonomiku

Foto: Mikołajki w Ekonomiku
Magdalena Karwowska cz, 07 grudnia 2017 19:40

6 grudnia 2017 r. w tradycyjne Mikołajki podsumowano szkolny konkurs na najładniejszą „bombkę klasową”. Wzięły w nim udział wszystkie klasy naszej szkoły.

Nasza choinka

Foto: Nasza choinka
Elżbieta Szleszyńska wt, 05 grudnia 2017 16:37

W dniu 5.12.2017, Pani Irena z Panem Jarosławem- szkolnym konserwatorem oraz z pomocą Małgosi Karpińskiej oraz Oli Kujawczyk z klasy II A ubrali szkolną choinkę.Drzewko przyjechało z Dobregolasu, od naszego, emerytowanego nauczyciela wychowania fizycznego, Pana Kazimierza Ostaszewskiego i będzie przypominało całej społeczności szkolnej, że Święta Bożego Narodzenia niedługo ...

Zebranie z rodzicami

Foto: Zebranie z rodzicami
Magdalena Karwowska pt, 01 grudnia 2017 11:41

W niedzielę 10 grudnia 2017 r. odbędą się zebrania z rodzicami. Rodziców klas pierwszych zapraszamy na godz. 9:30 do sali gimnastycznej na spotkanie z terapeutą WOPiTU w Łomży.

Dni Honorowego Krwiodawstwa

Foto: Dni Honorowego Krwiodawstwa
Magdalena Karwowska so, 25 listopada 2017 17:51

22-26 listopada to zwyczajowo Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Z tej okazji na auli I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zebrali się przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, duchowieństwa, instytucji edukacyjnych, działaczy PCK, państwowej służby krwi oraz innych podmiotów wspomagających i organizujących ruch honorowego krwiodawstwa na Ziemi Łomżyńskiej. Nie zabrakło także szerokiej rzeszy Dawców, którzy bezinteresownie dzielą się własną krwią ratując zdrowie i życie Polaków.

Z wizytą w Urzędzie Miasta Łomża

Foto: Z wizytą w Urzędzie Miasta Łomża
Magdalena Karwowska so, 25 listopada 2017 15:34

8 listopada 2017 roku uczniowie klasy IV TL gościli w miejscowym ratuszu. Było to wyjście zorganizowane z związku z realizacją programu wycieczek zawodoznawczych w klasach technikum logistycznego.

Kreatywna pewność siebie

Foto: Kreatywna pewność siebie
Magdalena Karwowska śr, 22 listopada 2017 21:57

21 listopada 2017 r. uczniowie klasy I A uczestniczyli w warsztatach pt. "Kreatywna pewność siebie przepisem na sukces" zorganizowanych przez łomżyński Park Przemysłowy. Spotkanie prowadziła p. Daria Turowska, absolwentka studiów na kierunku Innowacje i Przedsiębiorczość Akademii Biznesowej w Danii.

Po latach znów w Ekonomiku

Foto: Po latach znów w Ekonomiku
Magdalena Karwowska śr, 22 listopada 2017 19:25

Pływak, strzelec, narciarz klasyczny, skoczek wzwyż i w dal, biegacz, pięcioboista. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Nowym Jorku i Insbrucku (1984), Mistrzostw Europy w Paryżu (1983), Mistrzostw Polski (1978-1989). Zdobył 55 medali, a niektórych z ustanowionych przez niego rekordów świata nadal nie pobito. Wszechstronnie utalentowany sportowiec Kazimierz Suchocki wrócił w mury swojej szkoły po niemal 40 latach, by 22 listopada 2017 r. spotkać się ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami z Ekonomika.

Bezpieczeństwo w Internecie

Foto: Bezpieczeństwo w Internecie
Magdalena Karwowska cz, 16 listopada 2017 17:49

31 października klasa III TT gościła na lekcji pracowni obsługi informatycznej pana Pawła Drożynera – dyrektora szkoły. Tematem zajęć było bezpieczeństwo w Internecie i odpowiedzialne korzystanie z portali społecznościowych. Kwestie te wpisują się w kierunki realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2017/2018.

Wyniki konkursu fotograficznego „Patriotyczne inspiracje 2017”

Foto: Wyniki konkursu fotograficznego „Patriotyczne i...
Elżbieta Szleszyńska wt, 14 listopada 2017 17:10

W ostatnich dniach w Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży odbył się międzyszkolny konkurs fotograficzny pt "Patriotyczne Inspiracje" Wydarzenie to było połączone z ogłoszeniem wyników, a także wręczeniem nagród wyróżnionym uczestnikom. Sukces osiągnął uczeń naszej szkoły - Adam Baczewski.

,,Ojczyzna – wielki zbiorowy obowiązek”

Foto: ,,Ojczyzna – wielki zbiorowy obowiązek”
Magdalena Karwowska pon, 13 listopada 2017 17:04

11 listopada to szczególna data w kalendarzu, a wydarzenie, które upamiętnia, czczone jest w wyjątkowy sposób. W 1918 roku Polska po ponad wiekowej niewoli odzyskała niepodległość.

Nagrodzeni przez Prezydenta Miasta

Foto: Nagrodzeni przez Prezydenta Miasta
Magdalena Karwowska so, 11 listopada 2017 16:22

9 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się uroczystość, podczas której 111 uczniów łomżyńskich szkół odebrało zaświadczenia o przyznaniu im stypendiów lub nagród Prezydenta Łomży za szczególne osiągnięcia edukacyjne i sportowe w roku szkolnym 2016/2017. W gronie wyróżnionych znalazło się 6 uczniów i absolwentów Ekonomika.

Upoluj swoją książkę

Foto: Upoluj swoją książkę
Magdalena Karwowska so, 04 listopada 2017 08:36

Od 2 listopada 2017 r. Ekonomik bierze udział w pierwszej edycji projektu „Upoluj swoją książkę” organizowanego w ramach akcji Czytaj PL. „Upoluj swoją książkę” wychodzi naprzeciw wymaganiom młodych ludzi i udostępnia internetową wypożyczalnię e-booków. Wszystko dzięki jednej aplikacji i jednemu kodowi. Uczniowie naszej szkoły będą mogli za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków. Książkę będzie można wypożyczyć na 5 minutowej przerwie wprost z korytarza. Wystarczy smartfon i aplikacja.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę