środka, 19 września 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5874

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


II Międzynarodowe Targi TSL

Foto: II Międzynarodowe Targi TSL
Magdalena Karwowska so, 24 marca 2018 14:52

23 marca br. uczniowie klas logistycznych II-IV TL uczestniczyli w zorganizowanych na terenach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo II Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki. Równolegle, już po raz trzeci, odbywały się tam targi Warsaw Bus 2018, będące miejscem spotkań czołowych przedstawicieli instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem publicznym.

III miejsce naszych uczniów w polsko-norweskim konkursie edukacyjnym "Na tropie"

Foto: III miejsce naszych uczniów w polsko-norweskim ...
Katarzyna Zając-Malinowska pon, 12 marca 2018 15:14

Zadaniem uczniów było wyszukanie i przedstawienie wątków polskiej historii, kultury, sztuki, nauki lub tradycji, w których pojawia się aspekt norweski (i odwrotnie). Efektem ich pracy jest film pt. "Our Common Fate" ("Nasz wspólny los"), ukazujący historię polsko-norweskich relacji w okresie Ii wojny światowej.

Dzień Kobiet w Ekonomiku

Foto: Dzień Kobiet w Ekonomiku
Elżbieta Szleszyńska nie, 11 marca 2018 21:17

W Dniu Kobiet w szkole odbył się uroczysty apel, podczas którego przekazano życzenia wszystkim Paniom pracującym w szkole i uczennicom. Ten dzień był też okazją do wręczenia nagród i upominków laureatom konkursów, uczniom z najwyższą średnią ocen i 100% frekwencją na zajęciach.

Nasi w półfinale

Foto: Nasi w półfinale
Magdalena Karwowska nie, 11 marca 2018 18:38

9 marca br. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie odbyły się zawody okręgowe, czyli półfinał II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. W ten sposób rozegrał się kolejny etap rywalizacji o indeks Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego w ramach olimpiady skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jej organizacja służy przede wszystkim upowszechnieniu wiedzy z zakresu transportu, spedycji i logistyki.

Kropla krwi w Dniu Kobiet

Foto: Kropla krwi w Dniu Kobiet
Magdalena Karwowska pt, 09 marca 2018 23:17

Uczniowie i nauczyciele z Ekonomika uczcili tegoroczny Dzień Kobiet nieco inaczej niż zwykle. 8 marca, w towarzystwie pracowników łomżyńskiego Oddziału Terenowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, podzielili się z potrzebującymi bezcennym lekiem - własną krwią. 17 przedstawicielek płci pięknej i 7 panów oddało jej w szkole ponad 10,5 litra!

Młodzieżowa Rada Miejska

Foto: Młodzieżowa Rada Miejska
Magdalena Karwowska śr, 07 marca 2018 18:29

7 marca br. odbyło się w naszej szkole spotkanie z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miejskiej: Mateuszem Zdrodowskim - przewodniczącym, Jędrzejem Lutostańskim - wiceprzewodniczącym, a także z dwójką radnych MRM z naszej szkoły - Justyną Chaberek kl. IV TA) i Mateuszem Kowalewskim (kl. IV TL).

Spotkanie z LogMap

Foto: Spotkanie z LogMap
Magdalena Karwowska pon, 05 marca 2018 19:10

2 marca br. klasa III TL udała się do Parku Przemysłowego Łomża na interesujące spotkanie z panem Rolandem Prusinowskim - przedstawicielem firmy LogMap. Przedsiębiorstwo to jest dynamicznie rozwijającym się operatorem logistycznym rynku TSL, specjalizującym się od 2006 r. w organizowaniu transportu drogowego w ruchu międzynarodowym i krajowym oraz w wycenie transportu. Firma oferuje również usługi magazynowania i przeładunku, zwłaszcza produktów wymagających utrzymania odpowiedniej temperatury.

Warsaw Pack 2018

Foto: Warsaw Pack 2018
Magdalena Karwowska pon, 05 marca 2018 18:50

1 marca 2018 r. uczestniczyliśmy w III edycji Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018. Jest to branżowa, specjalistyczna impreza w największym w Polsce Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Warsaw Expo znajdującym się w Nadarzynie. Uczniowie klasy I TL i II TL mieli tam możliwość zapoznania się z najnowszymi propozycjami z zakresu opakowań, materiałów opakowaniowych, maszyn i linii pakujących, czy produktów do wyrobu opakowań.

XIII Olimpiada Przedsiębiorczości

Foto: XIII Olimpiada Przedsiębiorczości
Elżbieta Szleszyńska so, 03 marca 2018 22:54

1 marca 2018 r. odbył się w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie etap regionalny XIII Olimpiady Przedsiębiorczości, do którego zakwalifikowała się uczennica klasy IV TA Aldona Wasilewska.

ROZWIJAM SIĘ BEZPIECZNIE

Foto: ROZWIJAM SIĘ BEZPIECZNIE
Elżbieta Szleszyńska so, 03 marca 2018 21:10

Od września do końca listopada 2017 roku realizowany był w szkole program zajęć pozalekcyjnych pt. „Rozwijam się bezpiecznie – organizacja czasu wolnego młodzieży”. Program był naszym pomysłem w ramach ogólnopolskiego projektu koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji „Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.

A może nad morze...?

Foto: A może nad morze...?
Magdalena Karwowska śr, 21 lutego 2018 18:07

W dniach 16-17 października 2017 roku, uczniowie klas II TR i III TR, pod opieką p. Ewy Bielak, p. Haliny Grużewskiej oraz p. Andrzeja Kubraka, uczestniczyli w wycieczce do Gdańska. Oprócz zwiedzania, mieli możliwość wziąć udział w warsztatach reklamowych, zorganizowanych na Wydziale Nauk Społecznych - Reklama i Marketing Medialny - Uniwersytetu Gdańskiego.

76 rocznica utworzenia Armii Krajowej

Foto: 76 rocznica utworzenia Armii Krajowej
Elżbieta Szleszyńska pon, 19 lutego 2018 20:10

W 76. rocznicę powstania Armii Krajowej samorządowcy, uczniowie łomżyńskich szkół, tym przedstawiciele społeczności ZSEiO nr 6 Łomży uczcili pamięć żołnierzy największej podziemnej armii w okupowanej Europie. Pod pomnikiem Armii Krajowej przy ul. Al. Legionów zostały złożone kwiaty i zapalono znicze.

WALENTYNKI

Foto: WALENTYNKI
Elżbieta Szleszyńska so, 10 lutego 2018 17:14

Święto zakochanych coraz bliżej. W związku z tym uczniowie klasy III TR w ramach projektunrealizowanego na zajęciach Organizacji i Technik Reklamy przygotowała ciekawe atrakcje. Od 12 do 14 lutego będzie funkcjonowała poczta walentynkowa. Zaś 14 lutego w godzinach 8:30 - 14:00 otwarta klasa III TR zaprasza do Kawiarenki.

SPOTKANIA Z RODZICAMI

Foto: SPOTKANIA Z RODZICAMI
Elżbieta Szleszyńska śr, 07 lutego 2018 21:10

W niedzielę 11 lutego 2018 r. o godzinie 9.30 odbędą się spotkania z rodzicami. Nauczyciele nie mający wychowawstw są do dyspozycji rodziców w godz. 10.00 - 12.00.

Studniówka 2018

Foto: Studniówka 2018
Elżbieta Szleszyńska nie, 28 stycznia 2018 20:44

,,Był raz bal, na sto par ..... Na tym balu nad balami, takim co się pamięta latami" Taki własnie był bal studniówkowy w Ekonomiku. 13 stycznia 2018 roku społeczność klas maturalnych, nauczyciele, rodzice i zaproszeni gości przeżywali tradycyjną uroczystość balu studniówkowego w murach naszej szkoły.

FERIE SZKOLNE 2018

Foto: FERIE SZKOLNE 2018
Elżbieta Szleszyńska pon, 22 stycznia 2018 18:19

W okresie ferii zimowych, EKONOMIK proponuje swoim uczniom ciekawą rozrywkę sportową, muzyczną i naukową. Nauczyciele języka polskiego, języka angielskiego, matematyki i przedmiotów zawodowych zapraszają na zajęcia wyrównawcze, mające na celu usystematyzowanie wiadomości i umiejętności niezbędnych do uzyskania dobrego wyniku z egzaminów maturalnych i zawodowych.

Walczyli dla nas, zawalczmy dla nich

Foto: Walczyli dla nas, zawalczmy dla nich
Magdalena Karwowska wt, 02 stycznia 2018 13:24

2 stycznia br. otrzymaliśmy z rąk p. Mariusza Pianki - łomżyńskiego koordynatora akcji pt. "Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera" - serdeczne podziękowania za wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.

SZKOLNE JASEŁKA 2017

Foto: SZKOLNE JASEŁKA 2017
Elżbieta Szleszyńska so, 23 grudnia 2017 07:08

Święta Bożego Narodzenia w ZSEiO nr 6 w Łomży są bardzo uroczyście obchodzone. W świąteczny nastrój zawsze wprowadza przepiękna dekoracja korytarzy i sal lekcyjnych. Radosna atmosfera i życzliwość towarzyszy spotkaniom wigilijnym w klasach. Tegoroczne przedstawienie p.t. "NIE BÓJCIE SIĘ JEGO MIŁOŚCI" przygotowane zostało przez młodzież pod kierunkiem Pani Ewy Przystepskiej. Scenografię opracowała Siostra Maria Sieczka.

Boże Narodzenie 2017

Foto: Boże Narodzenie 2017
Elżbieta Szleszyńska so, 23 grudnia 2017 06:12

Niech pełna nadziei moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy, 2018 Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem. W imieniu całej społeczności szkolnej ZSEiO Nr 6 i własnym - Paweł Drożyner, Dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży.

Betlejemskie Światło Pokoju

Foto: Betlejemskie Światło Pokoju
Elżbieta Szleszyńska so, 23 grudnia 2017 05:17

Łomżyńscy harcerze z Nadnarwiańskiego Hufca ZHP im. Adama Chętnika na czele z Komendantem - hm Wiesławem Domańskim, przekazali Światło Pokoju do wszystkich szkól i instytucji. Dotarli także do naszej szkoły. Światło to towarzyszyło szkolnym jasełkom i spotkaniom wigilijnym.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę