środka, 19 grudnia 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5888

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Uczniowie Ekonomika czytają dzieciom po angielsku

Foto: Uczniowie Ekonomika czytają dzieciom po angielsku
Magdalena Karwowska pon, 11 czerwca 2018 09:51

W bieżącym roku szkolnym klasa I TA włączyła się w obchody XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie łączy”. 7 czerwca pięcioro uczniów naszej szkoły udało się do Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży na spotkanie z przedszkolakami ze Szkoły Podstawowej nr 9.

Międzyszkolna Gra Miejska

Foto: Międzyszkolna Gra Miejska
Magdalena Karwowska pon, 28 maja 2018 17:22

Rozegrana dziś Międzyszkolna Dwujęzyczna Gra Miejska „Nasza Łomża” opracowana przez uczniów klasy II Technikum Logistycznego to kolejny wkład naszej szkoły w obchody 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. Impreza stanowiła część międzynarodowego projektu eTwinning pt. „United in Diversity” (Zjednoczeni w Różnorodności). Przedsięwzięcie to ma na celu przedstawienie rówieśnikom z 7 krajów europejskich swoich „małych Ojczyzn”. Podczas zajęć projektowych uczniowie kl. II TL wykonali w bieżącym roku szkolnym szereg zadań dotyczących m. in. historii, geografii i kultury naszego miasta, a zdobytą wiedzą postanowili podzielić się również z kolegami z łomżyńskich szkół, organizując grę miejską.

Dzień Otwartych Drzwi

Foto: Dzień Otwartych Drzwi
Elżbieta Szleszyńska so, 26 maja 2018 21:38

W dniu 25 maja 2017 r. w piątek gościliśmy w naszej szkole uczniów, ich rodziców i nauczycieli gimnazjów w ramach „DNIA OTWARTYCH DRZWI”. Goście zapoznali się z ofertą kształcenia w roku szkolnym 2018/2019 oraz prezentacją dotychczasowych osiągnięć i dorobku Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

Zebrania z rodzicami

Foto: Zebrania z rodzicami
Elżbieta Szleszyńska cz, 24 maja 2018 08:25

W niedzielę 27 maja 2018 r. odbędą się spotkania z rodzicami. Początek o godz. 10.00 Serdecznie zapraszamy do sal wg poniższego harmonogramu.

Konsultacje dla absolwentów technikum

Foto: Konsultacje dla absolwentów  technikum
Elżbieta Szleszyńska śr, 23 maja 2018 23:02

Konsultacje dla absolwentów technikum przed egzaminem zawodowym – czerwiec 2018 roku odbędą się wg harmonogramu zamieszczonego poniżej. Serdecznie zapraszamy.

Hubert Piechowicz i Ekonomik najlepsi w kraju w Akademickim Turnieju Trans.Edu!

Foto: Hubert Piechowicz i Ekonomik najlepsi w kraju w...
Magdalena Karwowska śr, 23 maja 2018 06:57

Uczeń klasy II technikum logistycznego Hubert Piechowicz wygrał w kategorii szkół ponadgimnazjalnych XI edycję Akademickiego Turnieju TransEdu. W tej samej kategorii jego kolega Hubert Kaczmarek zajął 10 miejsce.

600 - lecie Łomży

Foto: 600 - lecie Łomży
Elżbieta Szleszyńska cz, 17 maja 2018 08:43

W 2018 roku Łomża obchodzi 600 – lecie swego istnienia a rok ten upływa pod znakiem jubileuszu dla wszystkich mieszkańców. W mieście odbywa się wiele imprez i wydarzeń kulturalnych przypominających o tym fakcie. Młodzież naszej szkoły również włączyła się w obchody jubileuszu miasta uczestnicząc aktywnie w różnych wydarzeniach i akcjach.

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Foto: Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019
Elżbieta Szleszyńska nie, 06 maja 2018 21:43

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH nr 6 w Łomży na rok szkolny 2018/2019 prowadzi nabór do następujących szkół: 1/ VI Liceum Ogólnokształcącego (klasa humanistyczna), 2/ Technikum nr 6 w zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, technik logistyk, technik obsługi turystycznej, technik organizacji reklamy.

Pożegnanie Absolwentów 2018

Foto: Pożegnanie Absolwentów 2018
Elżbieta Szleszyńska nie, 29 kwietnia 2018 06:45

27 kwietnia 2018 r. ostatni raz ze swoją klasą spotkało się 130 absolwentów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży i otrzymało świadectwo ukończenia VI Liceum Ogólnokształcącego lub Technikum Nr 6. Była to dla nich ostatnia wspólna uroczystość i symboliczne zamknięcie kolejnego etapu w życiu.

Odsłonięcie tablicy upamiętniającej postać Heleny Czernek

Foto: Odsłonięcie tablicy upamiętniającej postać Hele...
Elżbieta Szleszyńska śr, 25 kwietnia 2018 22:00

W dniu 21 kwietnia 2018 r. z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej Oddział w Łomży została odsłonięta tablica upamiętniająca Helenę Czernek – Honorową Obywatelkę Miasta, wybitną organizatorkę życia naukowego i kulturalnego Łomży. W uroczystości odsłonięcia tablicy uczestniczyli uczniowie naszej szkoły pod opieką Elżbiety Szleszyńskiej.

Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”.

Foto: Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze wyklęci – Bohat...
Elżbieta Szleszyńska śr, 18 kwietnia 2018 20:31

W dniu 16 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste podsumowanie VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. 3 miejsce w kategorii wypracowania literackie zdobył Arkadiusz Patalan, uczeń klasy I TB z ZSEiO nr 6 w Łomży, pod opieką nauczyciela języka polskiego Pawła Drożynera. Organizatorem konkursu jest Fundacja im. Kazimierza Wielkiego. Do Lublina z całej Polski przyjechało blisko 50 laureatów, którym wręczono dyplomy i nagrody.

Zbrodnia Katyńska - jej przyczyny i konsekwencje

Foto: Zbrodnia Katyńska -  jej przyczyny i konsekwencje
Elżbieta Szleszyńska pon, 16 kwietnia 2018 20:32

W tym roku obchody 78 rocznicy zbrodni katyńskiej miały wyjątkowy przebieg. W sali widowiskowej Szkół Katolickich wykład na temat Zbrodni Katyńskiej, jej przyczynach i konsekwencjach poprowadził prof. Krzysztof Sychowicz - historyk, wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży oraz pracownik naukowy Instytutu Pamięci Narodowej o. Białystok.

TURBOLANDESKUNDE

Foto: TURBOLANDESKUNDE
Elżbieta Szleszyńska pon, 16 kwietnia 2018 20:06

W sobotę 14 kwietnia reprezentanci naszej szkoły z klasy II technikum logistycznego Dominika Cwalina, Klaudia Piątek oraz Kamil Łuba zajęli trzecie miejsce w regionalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu „Turbolandeskunde- wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowanego cyklicznie przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

Finalista X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej z Ekonomika

Foto: Finalista X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczn...
Elżbieta Szleszyńska nie, 15 kwietnia 2018 11:10

Wyższa Szkoła Logistyczna w Poznaniu była organizatorem finału X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do rozgrywek przystąpili najlepsi młodzi logistycy z 284 szkół średnich z całej Polski, wyłonieni w eliminacjach szkolnych i okręgowych. W etapie finałowym wzięło udział 62 uczniów, a w gronie finalistów znalazł się uczeń klasy III Technikum Logistycznego Kacper Krawcewicz.

Łomżyńska Gra Terenowa

Foto: Łomżyńska Gra Terenowa
Elżbieta Szleszyńska nie, 15 kwietnia 2018 07:21

24 marca 2018 r. w Lesie Jednaczewskim została zorganizowana Łomżyńska Gra Terenowa w hołdzie Narodowym Siłom Zbrojnym, w której wzięła udział młodzież z łomżyńskich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Celem imprezy było przybliżenie historii tej formacji, jej dokonań, a także żołnierzy NSZ, którzy działali na pobliskich terenach.

II Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

Foto: II Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna
Elżbieta Szleszyńska so, 07 kwietnia 2018 22:04

6 kwietnia 2018 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbył się finał II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. MICHAŁ LITWIŃSKI uczeń klasy III Technikum Logistycznego przy ZSE i O nr 6 w Łomzy w finale II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej wygrał indeks na studia Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Zebrania z rodzicami

Foto: Zebrania z rodzicami
Elżbieta Szleszyńska cz, 05 kwietnia 2018 06:41

W niedzielę 8.04.2018 r. odbędą się spotkania z rodzicami. O godz. 9.30 zapraszamy wszystkich rodziców do sali gimnastycznej na spektakl wielkanocny. Po spektaklu (ok. 10.00) rozpoczną się spotkania klasowe.

Wielkanoc 2018

Foto: Wielkanoc 2018
Elżbieta Szleszyńska pt, 30 marca 2018 08:28

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych, wiele radości z przeżywania Zmartwychwstania Pańskiego, by chwała Jego rozpaliła nadzieję i wiarę na lepsze jutro życzy Dyrekcja, pracownicy i młodzież Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży

Teraz mam jedynie Twoje ręce

Foto: Teraz mam jedynie Twoje ręce
Elżbieta Szleszyńska pt, 30 marca 2018 07:56

W dniu 28 marca 2018 roku uczniowie Ekonomika uczestniczyli w widowisku z okazji Świąt Wielkanocnych. Młodzież pod kierunkiem p. Ewy Przystępskiej przygotowała spektakl pt. "Teraz mam jedynie Twoje ręce..." W doniosłą atmosferę świąt wprowadziła wszystkich doskonała gra aktorska uczniów i wyjątkowa oprawa taneczna i muzyczna.

Ponieważ żyli prawem wilka

Foto: Ponieważ żyli prawem wilka
Elżbieta Szleszyńska śr, 28 marca 2018 09:18

20 marca odbyła się uroczystość poświęcona żołnierzom organizacji niepodległościowych NSZ, NZW, dla których walka o wolną Polskę stała się ważniejsza niż życie. Podczas apelu z pogadanką o organizacjach walczących na ziemi łomżyńskiej wystąpił Pan Dariusz Syrnicki – Sekretarz Zarządu Okręgu Łomża ZŻ NSZ.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę