środka, 19 września 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5874

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


"Bądźcie świadkami miłosierdzia"

Foto: "Bądźcie świadkami miłosierdzia"
Magdalena Karwowska pt, 28 października 2016 19:01

26 lat pontyfikatu, 104 pielgrzymki zagraniczne, ponad 2500 wygłoszonych homilii i oficjalnych przemówień. Przez całe życie służył bliźnim, a szczególnie troskliwą opieką i ojcowską miłością otaczał ludzi młodych. Święty Jan Paweł II od wielu lat zajmuje w sercach Polaków wyjątkowe miejsce. Dlatego też corocznie obchodzimy Dzień Papieski, przypadający w każdą niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru Kardynała Karola Wojtyły na papieża.

Wycieczka do stolicy

Foto: Wycieczka do stolicy
Magdalena Karwowska nie, 23 października 2016 14:34

18 października 2016 r. klasa III TR wybrała się na wycieczkę do Warszawy.

Zbiórka pluszaków

Foto: Zbiórka pluszaków
Magdalena Karwowska pt, 21 października 2016 16:14

25 listopada 2016 r. to kolejny "Dzień Pluszowego Misia". Z tej okazji, uczniowie klasy III TL, przy współpracy z Fundacją "Mam Marzenie", prowadzą zbiórkę pluszowych maskotek.

Sadzimy żonkile

Foto: Sadzimy żonkile
Magdalena Karwowska pt, 21 października 2016 15:21

Wczoraj, tj. 20 października 2016 r., przed budynkiem naszej szkoły posadzono cebulki żonkili. Ich zakwitnięcie zapoczątkuje Wiosenną Akcję pod hasłem "Pola Nadziei", podczas której wolontariusze białostockiej Fundacji "Pomóż Im" będą gromadzić fundusze na rzecz domowego hospicjum dla dzieci.

Zebranie rodziców

Foto: Zebranie rodziców
Elżbieta Szleszyńska nie, 16 października 2016 21:45

W niedzielę 23.10.2016r. odbędą się spotkania z rodzicami. Zebrania klasowe rozpoczynają się o godz. 9.30. Nauczyciele nie mający wychowawstw pełnią dyżur w godz. 10.00- 12.00.

"Twoja krew, moje życie"

Foto: "Twoja krew, moje życie"
Magdalena Karwowska so, 15 października 2016 10:37

O tym, że krew to bezcenny lek, którego pomimo ogromnego postępu medycyny wciąż nie można wyprodukować w laboratoriach, wiedzą niemal wszyscy. Nadal istnieje jednak potrzeba obalania mitów związanych z krwiodawstwem oraz kształtowania postaw prospołecznych wśród młodych ludzi. Z tego powodu nasza szkoła po raz drugi uczestniczy w akcji edukacyjnej „Twoja krew, moje życie” organizowanej w ramach programu polityki zdrowotnej pt. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020”.

Dzień Edukacji Narodowej

Foto: Dzień Edukacji Narodowej
Magdalena Karwowska pt, 14 października 2016 18:11

14 października to wyjątkowy dzień - święto wszystkich nauczycieli, wychowawców i innych pracowników oświaty. Jak co roku, społeczność szkolna Ekonomika zebrała się dziś, by podziękować im za codzienną pracę, wyrozumiałość i troskę o dobro ucznia.

Absolwent Ekonomika Adam Jadacki potrzebuje pomocy

Foto: Absolwent Ekonomika Adam Jadacki potrzebuje pomocy
Elżbieta Szleszyńska pt, 07 października 2016 15:39

Święta Wielkanocne 2015 r. Adam spędza z rodziną. Wszyscy życzą sobie zdrowia. „Najważniejsze, że w naszej rodzinie nie ma choroby, gdy wokół tyle nieszczęść” mówi 37 – letni Adam. Żona Aneta, synowie Przemek (12 lat) i Bartosz (8 lat), siostra Paulina z rodziną, rodzice… nie wiedzą, że następne święta nie będą już tak radosne. Adam nie spodziewa się, że od blisko 5 lat czai się w nim nowotwór …

Europejski Dzień Języków Obcych

Foto: Europejski Dzień Języków Obcych
Magdalena Karwowska wt, 04 października 2016 20:52

26 września 2016 r. po raz kolejny obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. W związku z tym, młodzież przygotowała ciekawostki o krajach europejskich, a społeczność Ekonomika mogła się z nimi zapoznać w różnych miejscach w szkole.

Integracja klas I TC i I TR

Foto: Integracja klas I TC i I TR
Magdalena Karwowska wt, 04 października 2016 17:21

21 września 2016 r. klasy I TC i I TR wybrały się na wycieczkę do Czerwonego Boru koło Łomży. Celem wyjazdu była przede wszystkim integracja klas, połączona z grami i zabawami na świeżym powietrzu.

77 rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego

Foto: 77 rocznica powstania Polskiego Państwa Podziem...
Magdalena Karwowska wt, 27 września 2016 19:37

Społeczność Ekonomika uczciła dziś 77 rocznicę powstania Służby Zwycięstwu Polski w okupowanej stolicy. To historyczne wydarzenie zapoczątkowało budowę Polskiego Państwa Podziemnego, o czym przypomina Uchwała Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 11 września 1998 r.

Młodzieżowe Koło TPZŁ

Foto: Młodzieżowe Koło TPZŁ
Elżbieta Szleszyńska cz, 22 września 2016 20:10

Młodzieżowe Koło Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej zainaugurowało w dniu 21 września swoją pracę w roku szkolnym 2016/2017. Uczniowie klasy I TL należący do koła, rozpoczęli swoją historyczną przygodę od zwiedzania Łomżyńskiej Katedry. Proboszcz Parafii Michała Archanioła, ks. kanonik Marian Mieszkowski w niezwykle ciekawy sposób opowiedział o historii katedry w różnych okresach jej świetności.

Cześć i chwała bohaterom!

Foto: Cześć i chwała bohaterom!
Elżbieta Szleszyńska cz, 22 września 2016 18:46

20 września Delegacja szkoły ze sztandarem uczestniczyła w uroczystości odsłonięcia pomnika poświęconego Żołnierzom Podziemia Narodowego Ziemi Łomżyńskiej. Pomnik odsłonięto w 74 rocznicę powstania Narodowych Sił Zbrojnych.

Spotkanie z przedstawicielem Inkubatora Ludzi Biznesu

Foto: Spotkanie z przedstawicielem Inkubatora Ludzi B...
Magdalena Karwowska cz, 22 września 2016 13:21

Czym jest StartUp? W jaki sposób efektywnie wykorzystać swoją kreatywność, a pasję zamienić w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo? Skąd pozyskać środki na finansowanie działalności firmy i jak nie zniechęcić się pierwszymi porażkami? Na te i inne pytania odpowiadał dziś młodzieży pan Maciej Truchel z Fundacji Inkubator Ludzi Biznesu (ILB).

Ślubowanie klas pierwszych

Foto: Ślubowanie klas pierwszych
Elżbieta Szleszyńska wt, 20 września 2016 20:16

„My, uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży, uroczyście ślubujemy: osiągać jak najlepsze wyniki w nauce, w postępowaniu kierować się zasadami uczciwości i praworządności, dbać o godność osobistą ucznia oraz dobre imię naszej szkoły.” W dniu 16 września 2016 r. uczniowie klas pierwszych "Ekonomika" złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, które przyjął Dyrektor Szkoły, Pan Paweł Drożyner.

Z wizytą w Radiu Białystok

Foto: Z wizytą w Radiu Białystok
Elżbieta Szleszyńska wt, 20 września 2016 15:01

W dniu 15 września uczniowie klasy I TA i III TL uczestniczyli w wycieczce do Białegostoku, której głównym celem była wizyta w Radiu Białystok. Już samo malownicze położenie przy ulicy Świerkowej 1, na obrzeżach parku i na przeciwko Politechniki Białostockiej na dzień dobry wprowadziło wszystkich w dobry nastrój.

Wycieczka maturzystów

Foto: Wycieczka maturzystów
Magdalena Karwowska nie, 18 września 2016 18:03

W dniach 14-16 września br. uczniowie klas IV TA i IV TL rozpoczęli ostatni rok edukacji szkolnej trzydniową wycieczką na południe Polski.

XVI Międzynarodowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru

Foto: XVI Międzynarodowy Marsz Żywej Pamięci Polskieg...
Magdalena Karwowska nie, 11 września 2016 17:24

9 września 2016 r. uczniowie z klasy II TL, wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Urbaniak, wzięli udział w XVI Międzynarodowym Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku.

Narodowe Czytanie "Quo vadis"

Foto: Narodowe Czytanie "Quo vadis"
Magdalena Karwowska pt, 09 września 2016 10:29

8 września br. społeczność szkolna Ekonomika wzięła udział w Narodowym Czytaniu „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Ta ogólnopolska akcja publicznej lektury wybitnych polskich dzieł literackich odbywa się od 2012 r. pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Zajęcia aerial yoga w AF Yoga Studio

Foto: Zajęcia aerial yoga w AF Yoga Studio
Elżbieta Szleszyńska cz, 08 września 2016 10:17

Uczennice klasy II TT, III TC i III B pod opieką p. Barbary Jałbrzykowskiej i p. Romana Sarnackiego rozpoczęły aktywnie rok szkolny uczestnicząc w ramach wychowania fizycznego w zajęciach aerial yoga w AF Yoga Studio prowadzonym przez Pana Andrzeja Frołow. A to, jak ćwiczyły, można obejrzeć na poniższych zdjęciach.

« · «« · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę