środka, 19 grudnia 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5888

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Stypendia Premiera rozdane

Foto: Stypendia Premiera rozdane
Magdalena Karwowska cz, 15 grudnia 2016 16:37

14 listopada 2016 r. w białostockim VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Nagrodzono 121 osób z województwa podlaskiego, w tym dwie nasze uczennice: Joannę Zalewską z kl. III C VI Liceum Ogólnokształcącego i Magdalenę Dębkowską z kl. IV TA Technikum nr 6 w Łomży.

Maraton Pisania Listów

Foto: Maraton Pisania Listów
Magdalena Karwowska nie, 11 grudnia 2016 17:39

290 listów w obronie bohaterów z całego świata napisali uczniowie Ekonomika podczas akcji corocznie organizowanej przez Amnesty International. Maraton Pisania Listów, powiązany z obchodzonym 10 grudnia Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka, odbył się w naszej szkole w miniony piątek.

"Szlachetne Paczki" trafiły do potrzebujących rodzin

Foto: "Szlachetne Paczki" trafiły do potrze...
Magdalena Karwowska so, 10 grudnia 2016 13:12

Społeczność szkolna "Ekonomika" po raz kolejny włączyła się w ogólnopolską akcję "Szlachetna Paczka" zorganizowaną przez krakowskie Stowarzyszenie "Wiosna".

Wolontariusz Twoim Przyjacielem

Foto: Wolontariusz Twoim Przyjacielem
Elżbieta Szleszyńska cz, 08 grudnia 2016 20:23

Tradycyjnie już w dniu 26.11.2016 r, Mszą św. w Katedrze Łomżyńskiej rozpoczęło się VI Spotkanie integracyjne osób niepełnosprawnych ze społecznością lokalną pod hasłem „WOLONTARIUSZ TWOIM PRZYJACIELEM” z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy. Oprawę muzyczną przygotowali Członkowie Zespołu Carmen Fidei z parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży, a liturgiczną Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży.

Prezydent dziękuje za Narodowe Czytanie "Quo Vadis"

Foto: Prezydent dziękuje za Narodowe Czytanie "Q...
Magdalena Karwowska cz, 08 grudnia 2016 08:44

Księgozbiór naszej szkolnej biblioteki został wzbogacony o pamiątkowe wydanie powieści Henryka Sienkiewicza pt. "Quo Vadis". Podarował je Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda w podziękowaniu za udział w piątej edycji Narodowego Czytania, któremu patronuje wraz z małżonką - Agatą Kornhauser-Duda.

Coraz bliżej Święta!

Foto: Coraz bliżej Święta!
Magdalena Karwowska śr, 07 grudnia 2016 16:45

7 grudnia 2016 r., uczniowie z klas II i III Technikum Organizacji Reklamy już po raz trzeci ubierali szkolną choinkę. Tradycyjne drzewko stanęło w hallu głównym, ciesząc nasze oczy i przypominając o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.

„…Nie dajmy zginąć poległym”.

Foto: „…Nie dajmy zginąć poległym”.
Elżbieta Szleszyńska wt, 06 grudnia 2016 12:30

Te słowa Zbigniewa Herberta zobowiązują nas do zachowania pamięci o bohaterach walk o niepodległość naszej Ojczyzny, których komuniści chcieli wymazać z kart historii. Przywracanie pamięci przyświecało obchodom 67 rocznicy śmierci Kazimierza i Jerzego Żebrowskich żołnierzy Narodowego Zjednoczenia Wojskowego, którzy zginęli w obławie komunistycznych jednostek Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Mężeninie 3 grudnia 1949r.

Kurs pierwszej pomocy

Foto: Kurs pierwszej pomocy
Magdalena Karwowska nie, 27 listopada 2016 18:16

17 i 24 listopada 2016 r. jedenaścioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w kursie pierwszej pomocy zorganizowanym przez Polski Czerwony Krzyż.

Rocznica odzyskania niepodległości

Foto: Rocznica odzyskania niepodległości
Magdalena Karwowska nie, 20 listopada 2016 17:20

11 listopada obchodzimy najważniejsze polskie święto narodowe. Tego dnia w 1918 roku, po 123 latach zaborów, Polacy odzyskali upragnioną niepodległość. Jest to dzień szczególny, przypomina nam, że wolność, którą dziś możemy się cieszyć okupiona została krwią wielu pokoleń Polaków.

Szlachetna Paczka 2016

Foto: Szlachetna Paczka 2016
Magdalena Karwowska so, 19 listopada 2016 13:49

Społeczność szkolna Ekonomika po raz kolejny włącza się w przedświąteczną ogólnopolską akcję pt. "Szlachetna Paczka", inicjowaną przez Stowarzyszenie Wiosna z ks. Jackiem Stryczkiem na czele. Jej tegoroczny finał odbędzie się już 11 grudnia.

Zbiórka misiów zakończona!

Foto: Zbiórka misiów zakończona!
Magdalena Karwowska so, 19 listopada 2016 09:51

W związku z przypadającym 25 listopada Dniem Pluszowego Misia, społeczność naszej szkoły uczestniczyła w akcji zbierania nowych maskotek dla małych pacjentów szpitalnych oddziałów onkologicznych. W działania zainicjowane przez Fundację Mam Marzenie zaangażowała się klasa III TL, wspierana przez dzieci i nauczycieli z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy, do którego uczęszcza jedna z podopiecznych Fundacji.

Stypendia Prezydenta Miasta wręczone w Ekonomiku

Foto: Stypendia Prezydenta Miasta wręczone w Ekonomiku
Magdalena Karwowska pt, 18 listopada 2016 18:12

18 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość, podczas której Prezydent Miasta Łomży, Pan Mariusz Chrzanowski, wyróżnił kilkudziesięciu uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Z wizytą w Urzędzie Miasta

Foto: Z wizytą w Urzędzie Miasta
Magdalena Karwowska cz, 17 listopada 2016 15:40

16 listopada 2016 r. uczniowie klasy IV TL mieli okazję zwiedzić łomżyński Ratusz. Była to kolejna już wycieczka nawiązująca do zagadnień organizacji jednostki administracyjnej, kwalifikacji A.32 oraz realizowanego w technikum logistycznym programu wycieczek zawodowych.

Zrób Kokardę Narodową!

Foto: Zrób Kokardę Narodową!
Elżbieta Szleszyńska wt, 08 listopada 2016 14:17

Tradycyjnie już zapraszamy wszystkich chętnych do zrobienia Kokardy Narodowej. Z pomocą uczennic klasy II TR i III TR można będzie w dniach 8 i 9 listopada 2016 r. nauczyć się i samodzielnie wykonać Kokardę Narodową. We worek w godz. 11.00 - 15.00 i w środę w godz. 10.00 – 14.00 na parterze w głównym holu oczekują na Was Instruktorki i niezbędne rekwizyty do wykonania kokardy.

Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży

Foto: Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży
Elżbieta Szleszyńska pon, 07 listopada 2016 08:12

W dniu 2 grudnia 2016r. w godzinach 9.00 - 15.00 w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży. Młodzieżowa Rada jest reprezentacją młodzieży uczącej się na terenie Miasta Łomży i ma charakter konsultacyjny i opiniodawczy dla organów samorządu Miasta Łomży w sprawach dotyczących młodzieży.

Próbne egzaminy maturalne

Foto: Próbne egzaminy maturalne
Magdalena Karwowska so, 05 listopada 2016 15:38

Przypominamy, że w najbliższych dniach uczniowie klas maturalnych przystąpią do próbnych egzaminów. W związku z tym, wszystkie lekcje zostają skrócone do 30 minut przy 5-minutowych przerwach.

PODZIĘKOWANIE

Foto: PODZIĘKOWANIE
Elżbieta Szleszyńska pt, 04 listopada 2016 21:07

Wszystkim osobom, które w dniu 13 października dołożyły się do naszej wspólnej skarbonki, chcę bardzo serdecznie podziękować w imieniu Adama Jadackiego i Jego rodziny.

Co logistyk powinien wiedzieć o ITD?

Foto: Co logistyk powinien wiedzieć o ITD?
Magdalena Karwowska pt, 04 listopada 2016 14:53

3 listopada 2016 roku uczniowie klasy III TL uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pana Waldemara Dmochowskiego, kierownika Łomżyńskiego Oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego.

Nasz cmentarz

Foto: Nasz cmentarz
Elżbieta Szleszyńska śr, 02 listopada 2016 19:49

Młodzież naszej szkoły od wielu lat porządkuje zaniedbane i zapomniane groby, zapala symboliczne znicze, oddaje hołd tym, którzy tworzyli naszą historię. Każda klasa ma przydzielone do stałej opieki groby, ale zawsze porządkowane są groby sąsiednie i przylegające do nich alejki. Dzięki pracy uczniów, cmentarz w listopadzie jest bardziej odświętny.

Pomagamy dzieciakom

Foto: Pomagamy dzieciakom
Magdalena Karwowska śr, 02 listopada 2016 16:10

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Bielsku Podlaskim proszą o nasze głosy. Młodzi czytelnicy biorą bowiem udział w akcji EMPIK'u, w której główną nagrodą jest 1000 książek dla dzieci do szkolnej biblioteki.

« · «« · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę