poniedziałek, 18 marca 2019 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5897

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


MARATON MATURALNY 2017

Foto: MARATON MATURALNY 2017
Elżbieta Szleszyńska cz, 19 stycznia 2017 12:01

W okresie ferii zimowych, EKONOMIK proponuje swoim uczniom ciekawą rozrywkę sportową, muzyczną i naukową. Nauczyciele języka polskiego, języka angielskiego i matematyki zapraszają na Maraton Maturalny, mający na celu usystematyzowanie wiadomości i umiejętności niezbędnych do uzyskania dobrego wyniku z egzaminów maturalnych.

FERIE ZIMOWE 2017 NA SPORTOWO

Foto: FERIE ZIMOWE 2017 NA SPORTOWO
Elżbieta Szleszyńska cz, 19 stycznia 2017 10:46

Nauczyciele wychowania fizycznego serdecznie zapraszają uczniów naszej szkoły na zajęcia sportowe i rekreacyjne w okresie ferii zimowych. Sala gimnastyczna i siłownia szkolna będą dostępne codziennie w godzinach 10-14.

Mam Marzenie

Foto: Mam Marzenie
Elżbieta Szleszyńska śr, 18 stycznia 2017 12:04

Fundacja "Mam Marzenie" przekazała dla społeczności Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży podziękowanie: "Z całego serca dziękujemy za udział w obchodach Pluszowego Dnia Misia i przekazanie maskotek pacjentom szpitalnych oddziałów onkologicznych".

Studniówka 2017

Foto: Studniówka 2017
Magdalena Karwowska pon, 16 stycznia 2017 17:32

Ostatnia sobota semestru zimowego w klasie maturalnej to tradycyjnie czas balu zwanego „Studniówką”. Dziewczęta w pięknych sukniach i chłopcy w eleganckich garniturach bawią się wówczas do wczesnych godzin porannych w towarzystwie zaproszonych gości, w tym także rodziców i nauczycieli.

Uczniowie z Ekonomika w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

Foto: Uczniowie z Ekonomika w finale Ogólnopolskiej O...
Elżbieta Szleszyńska cz, 29 grudnia 2016 21:35

61 uczniów ze wszystkich regionów Polski – tylu uczestników zakwalifikowało się do finału IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. W tym gronie znalazło się aż troje uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. W walce o finał pokonali blisko 8 tys. osób.

Logistycy zimą

Foto: Logistycy zimą
Elżbieta Szleszyńska wt, 27 grudnia 2016 21:42

Zima to nie siedzenie w domu pod ciepłym kocykiem i picie rozgrzewającego kakao. Dla młodzieży Ekonomika to czas naprawdę dobrej zabawy na śniegu i nie tylko... Klasa I TL wraz z wychowawczynią p. Magdaleną Salamońską wybrała się na lodowisko przy ul Katyńskiej w dniu 20 grudnia 2016.

SZKOLNE JASEŁKA

Foto: SZKOLNE JASEŁKA
Elżbieta Szleszyńska so, 24 grudnia 2016 14:32

Święta Bożego Narodzenia w ZSEiO nr 6 w Łomży od wielu lat są bardzo uroczyście obchodzone. W świąteczny nastrój zawsze wprowadza przepiękna dekoracja korytarzy i sal lekcyjnych. Tegoroczne przedstawienie to Współczesne jasełka przygotowane przez młodzież pod kierunkiem Pani Ewy Przystepskiej i aktora Teatru Lalki i Aktora, Pana Tomasza Rynkowskiego, który jest autorem scenariusza "Kołyska".

Boże Narodzenie 2016

Foto: Boże Narodzenie 2016
Elżbieta Szleszyńska so, 24 grudnia 2016 14:10

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku 2017 życzy Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz cała Społeczność Uczniowska ZSEiO nr 6 w Łomży.

Mokołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

Foto: Mokołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
Elżbieta Szleszyńska so, 24 grudnia 2016 08:07

W dniu 17 grudnia 2016r. odbył się w w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. W turnieju uczestniczyło 24 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Łomży.

Stypendia Premiera rozdane

Foto: Stypendia Premiera rozdane
Magdalena Karwowska cz, 15 grudnia 2016 16:37

14 listopada 2016 r. w białostockim VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Nagrodzono 121 osób z województwa podlaskiego, w tym dwie nasze uczennice: Joannę Zalewską z kl. III C VI Liceum Ogólnokształcącego i Magdalenę Dębkowską z kl. IV TA Technikum nr 6 w Łomży.

Maraton Pisania Listów

Foto: Maraton Pisania Listów
Magdalena Karwowska nie, 11 grudnia 2016 17:39

290 listów w obronie bohaterów z całego świata napisali uczniowie Ekonomika podczas akcji corocznie organizowanej przez Amnesty International. Maraton Pisania Listów, powiązany z obchodzonym 10 grudnia Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka, odbył się w naszej szkole w miniony piątek.

"Szlachetne Paczki" trafiły do potrzebujących rodzin

Foto: "Szlachetne Paczki" trafiły do potrze...
Magdalena Karwowska so, 10 grudnia 2016 13:12

Społeczność szkolna "Ekonomika" po raz kolejny włączyła się w ogólnopolską akcję "Szlachetna Paczka" zorganizowaną przez krakowskie Stowarzyszenie "Wiosna".

Wolontariusz Twoim Przyjacielem

Foto: Wolontariusz Twoim Przyjacielem
Elżbieta Szleszyńska cz, 08 grudnia 2016 20:23

Tradycyjnie już w dniu 26.11.2016 r, Mszą św. w Katedrze Łomżyńskiej rozpoczęło się VI Spotkanie integracyjne osób niepełnosprawnych ze społecznością lokalną pod hasłem „WOLONTARIUSZ TWOIM PRZYJACIELEM” z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy. Oprawę muzyczną przygotowali Członkowie Zespołu Carmen Fidei z parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży, a liturgiczną Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży.

Prezydent dziękuje za Narodowe Czytanie "Quo Vadis"

Foto: Prezydent dziękuje za Narodowe Czytanie "Q...
Magdalena Karwowska cz, 08 grudnia 2016 08:44

Księgozbiór naszej szkolnej biblioteki został wzbogacony o pamiątkowe wydanie powieści Henryka Sienkiewicza pt. "Quo Vadis". Podarował je Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda w podziękowaniu za udział w piątej edycji Narodowego Czytania, któremu patronuje wraz z małżonką - Agatą Kornhauser-Duda.

Coraz bliżej Święta!

Foto: Coraz bliżej Święta!
Magdalena Karwowska śr, 07 grudnia 2016 16:45

7 grudnia 2016 r., uczniowie z klas II i III Technikum Organizacji Reklamy już po raz trzeci ubierali szkolną choinkę. Tradycyjne drzewko stanęło w hallu głównym, ciesząc nasze oczy i przypominając o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.

„…Nie dajmy zginąć poległym”.

Foto: „…Nie dajmy zginąć poległym”.
Elżbieta Szleszyńska wt, 06 grudnia 2016 12:30

Te słowa Zbigniewa Herberta zobowiązują nas do zachowania pamięci o bohaterach walk o niepodległość naszej Ojczyzny, których komuniści chcieli wymazać z kart historii. Przywracanie pamięci przyświecało obchodom 67 rocznicy śmierci Kazimierza i Jerzego Żebrowskich żołnierzy Narodowego Zjednoczenia Wojskowego, którzy zginęli w obławie komunistycznych jednostek Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Mężeninie 3 grudnia 1949r.

Kurs pierwszej pomocy

Foto: Kurs pierwszej pomocy
Magdalena Karwowska nie, 27 listopada 2016 18:16

17 i 24 listopada 2016 r. jedenaścioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w kursie pierwszej pomocy zorganizowanym przez Polski Czerwony Krzyż.

Rocznica odzyskania niepodległości

Foto: Rocznica odzyskania niepodległości
Magdalena Karwowska nie, 20 listopada 2016 17:20

11 listopada obchodzimy najważniejsze polskie święto narodowe. Tego dnia w 1918 roku, po 123 latach zaborów, Polacy odzyskali upragnioną niepodległość. Jest to dzień szczególny, przypomina nam, że wolność, którą dziś możemy się cieszyć okupiona została krwią wielu pokoleń Polaków.

Szlachetna Paczka 2016

Foto: Szlachetna Paczka 2016
Magdalena Karwowska so, 19 listopada 2016 13:49

Społeczność szkolna Ekonomika po raz kolejny włącza się w przedświąteczną ogólnopolską akcję pt. "Szlachetna Paczka", inicjowaną przez Stowarzyszenie Wiosna z ks. Jackiem Stryczkiem na czele. Jej tegoroczny finał odbędzie się już 11 grudnia.

Zbiórka misiów zakończona!

Foto: Zbiórka misiów zakończona!
Magdalena Karwowska so, 19 listopada 2016 09:51

W związku z przypadającym 25 listopada Dniem Pluszowego Misia, społeczność naszej szkoły uczestniczyła w akcji zbierania nowych maskotek dla małych pacjentów szpitalnych oddziałów onkologicznych. W działania zainicjowane przez Fundację Mam Marzenie zaangażowała się klasa III TL, wspierana przez dzieci i nauczycieli z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy, do którego uczęszcza jedna z podopiecznych Fundacji.

« · «« · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę