poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5810

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


„Wolontariusz Twoim Przyjacielem”

Caritas Diecezji Łomżyńskiej w dniu 02.12.2017 uroczyście obchodziła Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy oraz I Światowy Dzień Ubogich z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy pod hasłem „WOLONTARIUSZ TWOIM PRZYJACIELEM”.

Prawie 500 wolontariuszy z 37 Szkolnych Kół Caritas wzięło udział w tej imprezie. Co roku wybierany jest inny patron obchodów. Tym razem była to św. Teresa i to właśnie pod hasłem „św. Teresa od Dzieciątka Jezus – dzieje Białego Kwiatka” odbył się także konkurs muzyczny, w którym wzięła udział młodzież ze Szkolnych Kół Caritas.

I miejsce w kategorii zespół zajęli uczniowie z Zespółu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży. Serdecznie gratulujemy i życzymu kolejnych udanych występów.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 10 grudnia 2017 07:52
Data ostatniej edycji: nie, 17 grudnia 2017 17:03:39

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0