czwartek, 19 kwietnia 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5823

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Przedświąteczna pomoc

Grudzień to w naszej szkole okres zaangażowania w różnorodne akcje charytatywne. W tym roku kolejny raz współtworzyliśmy "Szlachetne Paczki" w ramach ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez krakowskie Stowarzyszenie "Wiosna". Za pośrednictwem wolontariuszy prezenty trafiły do 3 rodzin z Łomży i okolic.

 

Oprócz artykułów pierwszej potrzeby, takich jak trwała żywność, kosmetyki, czy chemia gospodarcza, obdarowaliśmy potrzebujących sprzętem AGD, meblami i odzieżą.  Wszystkie rodziny otrzymały również upominki specjalne - takie, jakie zwyczajowo znajduje się pod świąteczną choinką.

8 grudnia zakończyliśmy także zbiórkę artykułów pierwszej potrzeby, które zostaną przekazane kombatantom z Ziemii Łomżyńskiej w ramach "Paczki dla Bohatera". Dzięki ofiarności naszych uczniów i pracowników szkoły udało się nam zgromadzić żywność, chemię gospodarczą, koce i kosmetyki, które z pewnością zaspokoją potrzeby kilku Bohaterów.

Wszystkim klasom, nauczycielom, osobom prywatnym i zaprzyjaźnionym firmom zaangażowanym w tegoroczną akcję serdecznie dziękujemy.

Magdalena Karwowska
cz, 14 grudnia 2017 09:59
Data ostatniej edycji: cz, 14 grudnia 2017 11:22:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0