sobota, 19 stycznia 2019 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5893

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Kolejna akcja krwiodawstwa w Ekonomiku

Foto: Kolejna akcja krwiodawstwa w Ekonomiku
Magdalena Karwowska cz, 01 czerwca 2017 19:52

O tym, że oddając krew dzielimy się cząstką siebie z potrzebującymi nie trzeba przekonywać uczniów Ekonomika. W dzisiejszej akcji krwiodawstwa w szkole, przeprowadzonej po raz kolejny przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku Terenowy Oddział w Łomży, wzięło udział 20 osób, z czego 12 poddało się donacji po raz pierwszy.

Zajęcia w PKO BP w Łomży

Foto: Zajęcia w PKO BP w Łomży
Katarzyna Zając-Malinowska cz, 01 czerwca 2017 08:30

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły w ramach poszerzania wiedzy z podstaw przedsiębiorczości wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez bank PKO BP w Łomży.

Lekcja o funduszach

Foto: Lekcja o funduszach
Katarzyna Zając-Malinowska śr, 31 maja 2017 09:00

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach „Lekcja o funduszach europejskich. Przedsiębiorczość.” zorganizowanej przez Ministerstwo Rozwoju.

Dzień Otwartych Drzwi w Ekonomiku

Foto: Dzień Otwartych Drzwi w Ekonomiku
Elżbieta Szleszyńska śr, 24 maja 2017 10:01

W dniu 19 maja 2017 r. w piątek gościliśmy w naszej szkole uczniów, ich rodziców i nauczycieli gimnazjów w ramach „DNIA OTWARTYCH DRZWI”. Goście zapoznali się z ofertą kształcenia w roku szkolnym 2017/2018 oraz prezentacją dotychczasowych osiągnięć i dorobku Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

Spotkania z rodzicami

Foto: Spotkania z rodzicami
Elżbieta Szleszyńska pon, 22 maja 2017 22:21

W niedzielę 28.05.2017r. odbędą się spotkania z rodzicami. Zapraszamy wszystkich rodziców na godz. 930. Przed spotkaniami w klasach odbędzie się zebranie wszystkich rodziców w sali gimnastycznej w sprawie dziennika elektronicznego.

Ostatnie chwile w szkole

Foto: Ostatnie chwile w szkole
Magdalena Karwowska pt, 28 kwietnia 2017 18:51

28 kwietnia 2017 r. pożegnaliśmy 132 Absolwentów Ekonomika. Była to dla nich ostatnia wspólna uroczystość i symboliczne zamknięcie kolejnego etapu w życiu.

Rocznica uchwalenia Ustawy Rządowej

Foto: Rocznica uchwalenia Ustawy Rządowej
Magdalena Karwowska cz, 27 kwietnia 2017 17:21

3 maja minie 226 rocznica uchwalenia przez Sejm Wielki pierwszej w Europie nowoczesnej konstytucji. Ówczesna Ustawa Rządowa znacząco ograniczyła demokrację szlachecką, odbierając prawo głosu i decyzji w sprawach państwa szlachcie nieposiadającej ziemi.

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Foto: Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018
Elżbieta Szleszyńska pt, 21 kwietnia 2017 09:56

Do 23 czerwca 2017 roku trwa rekrutacja do VI Liceum Ogólnokształcącego i Technikum nr 6 w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży, ul. M. Kopernika 16.

Wielkanoc 2017

Foto: Wielkanoc 2017
Elżbieta Szleszyńska so, 15 kwietnia 2017 08:59

Zdrowych, pogodnych, wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wiele radości w prawdziwie wiosennym nastroju życzy w imieniu całej społeczności Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży Dyrektor Paweł Drożyner

Będziesz żył na wieki. ...

Foto: Będziesz żył na wieki. ...
Elżbieta Szleszyńska so, 15 kwietnia 2017 07:59

Od wielu lat tradycją szkolną jest wystawianie widowiska z okazji Świąt Wielkanocnych. W tym roku młodzież pod kierunkiem p. Ewy Przystępskiej przygotowała spektakl pt. "Będziesz żył na wieki..." W doniosłą atmosferę świąt wprowadziła wszystkich doskonała gra aktorska uczniów i wyjątkowa oprawa taneczna i muzyczna.

Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Foto: Wyróżnienie w konkursie plastycznym
Magdalena Karwowska cz, 13 kwietnia 2017 13:22

Miło nam poinformować, że II Nagrodę w V Finale Powiatowego Konkursu Literacko-Plastyczno-Fotograficznego ,,Moja Biblioteka” zdobyła Klaudia Wiszowata z klasy III TR.

Rocznica Zbrodni Katyńskiej 1940

Foto: Rocznica Zbrodni Katyńskiej 1940
Elżbieta Szleszyńska wt, 11 kwietnia 2017 11:11

Przed Pomnikami Sybiraków i Ofiar Katastrofy Smoleńskiej uczczono w Łomży rocznicę Zbrodni Katyńskiej, II Masową Wywózkę Łomżyniaków na Nieludzką Ziemię oraz rocznicę Katastrofy Smoleńskiej. Społeczność "Ekonomika" niezwykle uroczyście uczciła pamięć Polaków, którzy zginęli w Katyniu, Charkowie, ... Młodzież pod kierunkiem Pani Izy Haponik i Pana Michała Bąkowskiego przygotowała spektakl słowno-muzyczny.

I raz na ludowo

Foto: I raz na ludowo
Magdalena Karwowska pt, 31 marca 2017 10:57

Tradycją naszej szkoły są spotkania poetyckie organizowane przez nauczycieli bibliotekarzy Panią Iwonę Listowską i Pana Andrzeja Kubraka w ramach projektu "Poezja w Ekonomiku". Tegoroczne święto poezji odbyło się 30 marca br. pod hasłem: I raz na ludowo.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

Foto: Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym ...
Elżbieta Szleszyńska cz, 30 marca 2017 11:30

Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym przeprowadziła Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. W Konkursie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące najlepsze w EVERGREEN

Foto: Katolickie Liceum Ogólnokształcące najlepsze w ...
Elżbieta Szleszyńska cz, 30 marca 2017 11:01

W dniu 28 marca 2017 r. Szkoła Językowa EDUCO zorganizowała w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży międzyszkolny konkurs języka angielskiego „EVERGREEN”. Najlepsza okazała się Wiktoria Jankowska z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.

Dzień Kultury Uczniowskiej 2017

Foto: Dzień Kultury Uczniowskiej 2017
Elżbieta Szleszyńska cz, 23 marca 2017 11:06

Pierwszy Dzień Wiosny to nie tylko Dzień Wagarowicza. Dla uczniów naszej szkoły to szczególny dzień - Dzień Kultury Uczniowskiej. Wszyscy uczniowie Ekonomika chętnie uczestniczą w różnych zabawach i konkursach, które sami organizują. Dyrektor Szkoły Pan Paweł Drożyner wręczył przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego symboliczny Klucz do Wrót Szkoły.

II Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w Łomży

Foto: II Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w Łomży
Elżbieta Szleszyńska nie, 19 marca 2017 20:20

W Hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży, po raz drugi odbyła się Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowana przez Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji. Celem giełdy jest pokazanie gimnazjalistom kierunków kształcenia, jakie oferują łomżyńskie szkoły ponadgimnazjalne.

Konkurs “Św. Antoni z Padwy – płomienne serce, promienne życie”

Foto: Konkurs “Św. Antoni z Padwy – płomienne serce, ...
Elżbieta Szleszyńska nie, 12 marca 2017 12:02

4 marca w Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży po raz dziesiąty odbył się finał diecezjalnego konkursu skierowanego do członków i sympatyków Szkolnych Kół Caritas pod hasłem “Antoni z Padwy – płomienne serce, promienne życie”. W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie z 30 szkół z diecezji łomżyńskiej. Mieli do rozwiązania test, zawierający pytania dotyczące życia i działalności św. Antoniego.

Dzień Kobiet

Foto: Dzień Kobiet
Elżbieta Szleszyńska cz, 09 marca 2017 11:40

8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Jak co roku odbył się w szkole uroczysty apel. Wiersze i piosenki były formą podziękowania dla Pań i Koleżanek za to, że swoją obecnością upiększają naszą męską rzeczywistość.

100% FREKWENCJA

Foto: 100% FREKWENCJA
Elżbieta Szleszyńska cz, 09 marca 2017 11:38

Wyniki nauczania zależą przede wszystkim od solidnej pracy uczniów i ich postawy wobec szkolnych obowiązków. Ważne jest też systematyczne uczestnictwo w zajęciach lekcyjnych. W Ekonomiku nagradzani są uczniowie za 100 – procentową frekwencję. Okazją do wyróżnienia było spotkanie z okazji Dnia Kobiet, podczas którego ci uczniowie otrzymali upominki.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę