sobota, 19 stycznia 2019 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5893

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Konkurs języka angielskiego EVERGREEN 2017

Foto: Konkurs języka angielskiego EVERGREEN 2017
Elżbieta Szleszyńska śr, 08 marca 2017 08:34

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży i Szkoła Językowa EDUCO mają zaszczyt zaprosić uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Międzyszkolny konkurs języka angielskiego „EVERGREEN”.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Foto: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Elżbieta Szleszyńska wt, 28 lutego 2017 21:12

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych obchodzony jest 1 marca. Żołnierze ci stanowili ruch niepodległościowy walczący o suwerenność Polski, uniezależnienie jej od wpływów ZSRR. Liczbę członków organizacji i wszystkich grup konspiracyjnych szacuje się na 120-180 tysięcy osób.

II Mistrzostwa WSW

Foto: II Mistrzostwa WSW
Elżbieta Szleszyńska wt, 28 lutego 2017 20:15

W dniu 15.02. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży odbyły się II Mistrzostwa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Białymstoku w tenisie stołowym.

Tłusty Czwartek dla Marysi

Foto: Tłusty Czwartek dla Marysi
Magdalena Karwowska nie, 26 lutego 2017 09:27

Uczniowie i pracownicy naszej szkoły chętnie wspierają różnorodne akcje charytatywne. Tym razem klasa II TCR wraz z wychowawczynią p. Iwoną Listowską zorganizowała mini-kawiarenkę. Środki uzyskane ze sprzedaży słodkich wypieków przeznaczono na pomoc Marysi - niespełna 15-letniej dziewczynce z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.

OSTATNIE POŻEGNANIE

Foto: OSTATNIE POŻEGNANIE
Elżbieta Szleszyńska wt, 21 lutego 2017 22:01

Z wielkim bólem informujemy,że 20 lutego 2017 roku, odeszła od nas do Pana zasłużona emerytowana nauczycielka Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży PANI BARBARA KRUCZKOWSKA. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz cała Społeczność szkolna Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży składa rodzinie wyrazy współczucia.

Próbne egzaminy maturalne

Foto: Próbne egzaminy maturalne
Magdalena Karwowska pon, 20 lutego 2017 15:24

Przypominamy, że w najbliższych dniach uczniowie klas maturalnych przystąpią do próbnych egzaminów maturalnych. W związku z tym, wszystkie lekcje w piątek i poniedziałek rozpoczną się od godz. 11 i zostaną skrócone do 30 minut przy 5-minutowych przerwach. We wtorek lekcje rozpoczną się od godz. 8, według obowiązującego planu lekcji.

Kolejna akcja krwiodawstwa za nami

Foto: Kolejna akcja krwiodawstwa za nami
Magdalena Karwowska cz, 16 lutego 2017 19:09

13500 ml pełnej krwi pozyskanej od 31 dawców to bilans dzisiejszej akcji HDK w naszej szkole. Przez 4 godziny gościliśmy personel medyczny łomżyńskiego terenowego oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, który dbał o komfort i bezpieczeństwo krwiodawców.

PODZIĘKOWANIE

Foto: PODZIĘKOWANIE
Elżbieta Szleszyńska cz, 09 lutego 2017 12:05

KOMITET ORGANIZACYJNY KAMPANII "BOHATERON - WŁĄCZ HISTORIĘ!" przesłał podziękowanie dla Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży za zaangażowanie w realizację l edycji ogólnopolskiego projektu z zakresu edukacji historycznej.

Czad i ogień. Obudź czujność.

Foto: Czad i ogień. Obudź czujność.
Elżbieta Szleszyńska cz, 09 lutego 2017 11:30

Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji na najlepszy materiał filmowy, dotyczący profilaktyki zatruć tlenkiem węgla i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Celem kampanii „Czad i ogień. Obudź czujność” była m.in. popularyzacja wśród młodzieży szkolnej wiedzy na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Zebranie z rodzicami

Foto: Zebranie z rodzicami
Elżbieta Szleszyńska wt, 07 lutego 2017 19:38

W niedzielę 12 lutego 2017r. odbędą się spotkania z rodzicami. Nauczyciele nie mający wychowawstw są do dyspozycji rodziców w godz. 10.00- 12.00.

Mural w sali nr 12

Foto: Mural w sali nr 12
Elżbieta Szleszyńska so, 04 lutego 2017 21:01

Podczas ferii zimowych kibice ŁKS Łomża i uczniowie Ekonomika wykonali nowy mural w sali nr 12, której opiekunem jest Pan Piotr Rogalski. Jest to wyjątkowe i bardzo wymowne "dzieło".

Kolejne mistrzostwa Ekonomika w futsalu za nami.

Foto: Kolejne mistrzostwa Ekonomika w futsalu za nami.
Elżbieta Szleszyńska cz, 02 lutego 2017 19:41

1 lutego 2017 roku odbyły się mistrzostwa Ekonomika w futsalu. W turnieju wzięły udział 3 drużyny. Przyjęty został system rozgrywek „każdy z każdym”. Tytuł Mistrza Ekonomika zdobyła drużyna klasy III TL (A), wygrywając w obydwu meczach.

Mistrzostwa Ekonomika w strzelaniu

Foto: Mistrzostwa Ekonomika w strzelaniu
Elżbieta Szleszyńska cz, 02 lutego 2017 17:40

Pierwsze mistrzostwa Ekonomika w strzelaniu sportowym za nami. 31 stycznia 2017 roku odbyły się w naszej szkole pierwsze mistrzostwa Ekonomika w strzelaniu sportowym.

Malowane ferie

Foto: Malowane ferie
Elżbieta Szleszyńska wt, 24 stycznia 2017 21:27

Uczniowie klasy I TA z wychowawczynią Agnieszką Janczewską postanowili w ferie zimowe spędzić inaczej. Wyszli z inicjatywą malowania sali nr 14. Rodzice zaakceptowali pomysł i sfinansowali przedsięwzięcie. We wtorek rozpoczęło się wielkie malowanie pod kierunkiem Pana Andrzeja Bagińskiego i Pana Konrada Marchewski.

Ferie, ferie, ...

Foto: Ferie, ferie, ...
Elżbieta Szleszyńska wt, 24 stycznia 2017 20:48

Ferie zaczęte: rozrywkowo, sportowo, naukowo oraz "remontowo". W szkole dzieje się, dzieje, .... Kto by pomyślał, że w wolnym czasie gwarno, głośno i wesoło na szkolnych korytarzach. Maturzyści (i nie tylko) rozpoczęli swój maraton z wielu przedmiotów. Czytają, słuchają, piszą, zadania rozwiązują. Po prostu stare treści po nowemu przerabiają.

Mistrz Polski z Ekonomika

Foto: Mistrz Polski z Ekonomika
Magdalena Karwowska pt, 20 stycznia 2017 16:54

Skromny, nieco nieśmiały uczeń klasy II TC Hubert Sulewski, mimo młodego wieku może poszczycić się wyjątkowymi osiągnięciami sportowymi. Pasjonat sportów walki z Ekonomika jest podopiecznym utytułowanego trenera Damiana Zorczykowskiego, posiadacza brązowych pasów w Brazyliskim Jiu Jitsu i Taekwondo, Mistrza Świata MMA organizacji WKF.

MARATON MATURALNY 2017

Foto: MARATON MATURALNY 2017
Elżbieta Szleszyńska cz, 19 stycznia 2017 12:01

W okresie ferii zimowych, EKONOMIK proponuje swoim uczniom ciekawą rozrywkę sportową, muzyczną i naukową. Nauczyciele języka polskiego, języka angielskiego i matematyki zapraszają na Maraton Maturalny, mający na celu usystematyzowanie wiadomości i umiejętności niezbędnych do uzyskania dobrego wyniku z egzaminów maturalnych.

FERIE ZIMOWE 2017 NA SPORTOWO

Foto: FERIE ZIMOWE 2017 NA SPORTOWO
Elżbieta Szleszyńska cz, 19 stycznia 2017 10:46

Nauczyciele wychowania fizycznego serdecznie zapraszają uczniów naszej szkoły na zajęcia sportowe i rekreacyjne w okresie ferii zimowych. Sala gimnastyczna i siłownia szkolna będą dostępne codziennie w godzinach 10-14.

Mam Marzenie

Foto: Mam Marzenie
Elżbieta Szleszyńska śr, 18 stycznia 2017 12:04

Fundacja "Mam Marzenie" przekazała dla społeczności Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży podziękowanie: "Z całego serca dziękujemy za udział w obchodach Pluszowego Dnia Misia i przekazanie maskotek pacjentom szpitalnych oddziałów onkologicznych".

Studniówka 2017

Foto: Studniówka 2017
Magdalena Karwowska pon, 16 stycznia 2017 17:32

Ostatnia sobota semestru zimowego w klasie maturalnej to tradycyjnie czas balu zwanego „Studniówką”. Dziewczęta w pięknych sukniach i chłopcy w eleganckich garniturach bawią się wówczas do wczesnych godzin porannych w towarzystwie zaproszonych gości, w tym także rodziców i nauczycieli.

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę