sobota, 24 lutego 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5811

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej

W dniu 18 grudnia br. otrzymaliśmy od Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej szczególne podziękowanie za udział w kolejnej edycji Narodowego Czytania, która miała miejsce w dniu 11 września 2017 r. w naszej szkole. Cieszymy się z faktu, że w tym roku także mogliśmy wspólnie uczestniczyć w tym Narodowym przedsięwzięciu. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za udział i zachęcamy do włączenia się w przyszłoroczną kolejną edycję, którą mamy nadzieję kontynuować.

Narodowe Czytanie organizowane jest corocznie przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od 2012 roku. W tym roku cała Polska czytała Wesele - najsłynniejszy utwór Stanisława Wyspiańskiego.

Łącznie w Polsce i w 26 krajach, w ponad 2 tys. miast i miejscowości odbyła się wówczas akcja Narodowego Czytania. W naszej szkole przygotowaniem i przeprowadzeniem imprez związanych z Narodowym Czytaniem zajmuje się bibioteka szkolna.

 

Elżbieta Szleszyńska
śr, 20 grudnia 2017 07:59
Data ostatniej edycji: so, 23 grudnia 2017 07:13:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0