Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
BIP

PODRĘCZNIKI - 2018/2019

Elżbieta Szleszyńska pon, 06 lipca 2015 10:51

Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2018/19 zamieszczony poniżej. Podręczniki z poziomu rozszerzonego do klas liceum ogólnokształcącego podadzą nauczyciele na początku roku szkolnego. Proszę wstrzymać się z zakupem podręczników do nauki języków obcych, będą podane po sprawdzianach diagnozujących. Podręczniki z przedmiotów zawodowych zostaną podane na początku roku szkolnego. Na początku roku szkolnego będzie możliwość odkupienia podręczników używanych.

KIERUNKI KSZTAŁCENIA - 2018/2019

Elżbieta Szleszyńska pon, 21 marca 2011 13:12

TECHNIKUM

Elżbieta Szleszyńska śr, 13 kwietnia 2011 08:21

TECHNIKUM – 4 LETNIE szkoła przygotowująca absolwentów do sprawnego wykonywania różnorodnych zadań zawodowych w warunkach gospodarki rynkowej w zawodach technik ekonomista, technik handlowiec, technik logistyk i technik obsługi turystycznej, a także do dalszego kształcenia na uczelniach wyższych

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Elżbieta Szleszyńska śr, 13 kwietnia 2011 08:55

MODEL ABSOLWENTA

Elżbieta Szleszyńska śr, 13 kwietnia 2011 08:15

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę