Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

WAKACJE

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu wspólnie z Miejsko-gminnym Ośrodkiem Kultury w Nowogrodzie zorganizowało dwa turnusy półkolonii  pn. „ Poznajemy legendy naszego regionu” dla młodzieży szkolnej i „Wakacje z tradycją” dla przedszkolaków.

W programie przygotowano :

·         Wyjazdy nad rz. Pisę i basen

·         Wycieczkę do Kadzidłowa i Jurowiec

·         Przejażdżkę gondolą

·         Pobyt w Sali zabaw w Łomży

Oprócz spacerów po mieście, dzieci zwiedziły Skansen Kurpiowski i najbardziej znane miejsca w Łomży.  Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się również warsztaty plastyczne, śpiew i taniec kurpiowski.  Umożliwiają  one dzieciom rozwijanie zdolności manualnych oraz poszerzają wyobraźnię. W sali  M-GOK  zorganizowano wystawę z prac wykonanych przez uczestników półkolonii. Na półkoloniach wolny czas spędzany był również na sportowo, na zajęciach plastycznych, na basenie w Kolnie.  Taka forma spędzania wolnego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem, dodatkową formą motywującą dzieci do czynnego udział w grach , zabawach i warsztatach  były przyznawane nagrody. Projekt współfinansował Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego  i Urząd Miejski w Nowogrodzie.

 

Głos Nowogrodzki
pt, 05 listopada 2010 16:54
Data ostatniej edycji: wt, 31 maja 2011 13:27:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę