niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5811

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Świadectwo Rodziców

Drodzy Rodzice, czy wiecie, że Wy możecie dać swoim dzieciom dobre świadectwo? Oddając krew, możecie uratować czyjeś życie i pokazać dzieciom przykład wzorowego zachowania który na zawsze zapadnie im w pamięć.

Pomagając potrzebującym wystawiamy świadectwo naszej empatii, wrażliwości i zaangazowania w słuszne sprawy.

Narodowe Centrum Krwi zwraca się do Państwa z apelem o pomoc nie bez przyczyny, właśnie teraz. Wakacje to trudny czas dla słuzby krwi. Zwiększona liczba wypadków, w tym także z udziałem dzieci, wiążące się ze zwiększonym zapotrzebowaniem na krew. Tymczasem okres urlopowy sprawia, że do Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zgłasz się zdecydowanie mniej dawców.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Państwa wiedza na temat Krwiodawstwa może być niewystarczająca i że oddawanie krwi może budzić Państwa obawy, stąd razem z listem pozwoliliśmy sobie przekazać Panstwu krótki materiał edukacyjnyyy.

Mamy nadzieję, że ta krótka ulotka pozwoli rozwiać Państwa wątpliwości i podjąć decyzję o przyłączeniu się do grona Honorowych Krwiodawców.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie: www.twojakrew.pl

Z powazaniem

Narodowe Centrum Krwi

Elżbieta Szleszyńska
pon, 05 czerwca 2017 11:35
Data ostatniej edycji: pon, 05 czerwca 2017 11:51:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0