Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ekonomik wysoko w rankingu

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu opublikowała ranking szkół średnich za rok szkolny 2017/2018. Nasza szkoła znalazła się na 8 miejscu wśród 150 najlepszych w Polsce szkół kształcących w zawodzie technik logistyk i technik spedytor. Na sukces ten złożyły się wysokie wyniki naszych uczniów i absolwentów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej organizowanej przez WSL.

Z pełną tabelą wyników można zapoznać się na stronie internetowej WSL.

Trzymamy kciuki za podobne osiągnięcia naszyk logistyków w bieżącym roku szkolnym. Troje z nich (Sylwia Semborowska, Hubert Piechowicz i Kacper Krawcewicz) będzie reprezentować szkołę w etapie finałowym Olimpiady.

Foto:
Foto: Finaliści XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
Foto:
Magdalena Karwowska
pon, 17 grudnia 2018 09:18
Data ostatniej edycji: pon, 17 grudnia 2018 11:07:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę