Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Bartosz Budziszewski, uczeń klasy I A, reprezentował naszą szkołę w etapie rejonowym XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. Po dwóch dogrywkach (pisemnej i ustnej), Bartek pokonał koleżanki z innych łomżyńskich szkół ponadgimnazjalnych i zajął II miejsce w piątkowych zmaganiach.

Uczestnicy Olimpiady rozwiązywali test składający się z 30 pytań obejmujących tematyką m. in. znajomość chorób cywilizacyjnych i sposobów przeciwdziałania im, wiedzę dotyczącą racjonalnego odżywiania się, a także zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Aby reprezentować Ekonomik w tych zawodach, Bartosz musiał pokonać ponad 70 uczestników etapu szkolnego Olimpiady.

Serdecznie gratulujemy!

Magdalena Karwowska
pon, 17 grudnia 2018 18:43
Data ostatniej edycji: pon, 17 grudnia 2018 18:58:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę