Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Bal studniówkowy maturzystów rocznik 2019 w Ekonomiku

12 stycznia 2019 roku społeczność klas maturalnych, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście przeżywali tradycyjną uroczystość balu studniówkowego w murach naszej szkoły. Wieczór rozpoczął się od przemówień - Dyrektora Pawła Drożynera oraz przedstawicielki Rady Rodziców Pani Katarzyny Rakowskiej, którzy życzyli maturzystom wspaniałych wyników na egzaminie maturalnym oraz wesołej zabawy i niezapomnianych wspomnień po balu studniówkowym.

 

Reprezentanci uczniów podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły za stworzenie warunków do nauki  oraz trud włożony w wychowanie i przygotowanie tegorocznych absolwentów do egzaminu dojrzałości. Podziękowali w sposób szczególny rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania balu. Jak podkreślali w przemówieniu dla nich, to niezwykły bal,  który uświadamia im , że już wkrótce przekroczą symboliczny próg dojrzałości a ,,niebywałość tego wieczoru sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszeni. Każdy z nas pamięta moment, w którym po raz pierwszy przekroczył szkolne mury, w których tak szybko minęły  trzy / cztery lata nauki"

Młodzież rozpoczęła wspólna zabawę Polonezem . Korowód tańczących poprowadziły pary ubrane w tradycyjne stroje szlacheckie.

W balu studniówkowym wzięli udział uczniowie:

klasy III A z wychowawczynią Panią Anną Klimaszewską

klasy IV TA z wychowawczynią Panią Małgorzatą Skrodzką

klasy IV TB z wychowawcą Panem Michałem Bąkowskim

klasy IV TL z  Panią Agnieszką Janczewską. Wychowawczynią klasy jest  Pani Agnieszka Urbaniak

klasy IV TT z wychowawczyniami Panią Barbarą Borawską i Panią Barbarą Jałbrzykowską

klasy IV TCR z wychowawczynią Panią Iwoną Listowską

opr. I. Listowska

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 20 stycznia 2019 18:37
Data ostatniej edycji: nie, 20 stycznia 2019 19:07:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę