piątek, 23 lutego 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5811

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Przewodnik po Łomży i okolicy

Wszystkich, którzy chcą poznać uroki naszego miasta i pięknej Ziemi Łomżyńskiej zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem " Łomża - Infrastruktura turystyczna w mieście i okolicy" opracowanym przez grupę uczniów klasy drugiej Technikum Obsługi Turystycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży pod kierunkiem Pani Barbary Jałbrzykowskiej.

Projekt edukacyjny uczniów, to okazja do poznania historii miasta i okolic oraz infrakstruktury drogowej i ścieżek rowerowych, a także uzyskania informacji jak dojechać do Łomży i w jaki sposób poruszać się po mieście.


Szlaki turystyczne pokonywane pieszo, na rowerze lub samochodem zostały opatrzone szczegółowym komentarzem i ilustracjami. Przewodnik wskazuje miejsca noclegowe i zakłady gastronomiczne (restauracje, pizzerie, bary szybkiej obsługi) Łomży i okolic.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą turystyczną młodzieży i delektowania się urokami naszego pięknego miasta i jego otoczenia.
Elżbieta Szleszyńska
cz, 29 czerwca 2017 09:30
Data ostatniej edycji: wt, 08 sierpnia 2017 18:26:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0