poniedziałek, 19 marca 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5817

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Podziękowanie

Młodzież z klasy IIIB i IV TT składa serdeczne podziękowanie Prezesowi Zarządu Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Łomży, Panu Grzegorzowi Rytelewskiemu za pomoc i wsparcie finansowe przy organizacji wycieczki Kraków – Zakopane – Oświęcim, połączonej z pielgrzymką do Częstochowy.

Okazane wsparcie umożliwiło udział wszystkich uczniów w wyjeździe, który okazał się doskonałą lekcją historii i geografii.

Szczególne słowa uznania należą się Pani Justynie Olejnik za profesjonalną informację i pomoc w przygotowaniu i rozliczeniu imprezy.

Słowa uznania kierujemy także dla przesympatycznego Pana Ryszarda Sierzputowskiego, kierowcy, który nie tylko z mistrzowską precyzją prowadził autokar, ale też służył informacją i pomocą podczas wycieczki.

Dzięki Państwa kunsztowi zawodowemu i poświęceniu mogliśmy zwiedzić wiele nieznanych miejsc oraz zwiększyć swój zasób wiedzy z różnych dziedzin nauki.

Wszystkim Pracownikom i sympatykom PKS Łomża życzymy radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i wytrwałości w realizacji osobistych i zawodowych planów w nadchodzącym 2015 roku.

Elżbieta Szleszyńska
pon, 22 grudnia 2014 09:49
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:08:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0