wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5810

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


MISTRZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

150 uczniów łomżyńskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych stanęło wczoraj do rywalizacji o tytuł MISTRZA JĘZYKA OBCEGO. W porozumiewaniu się po niemiecku bezkonkurencyjny okazał się Przemysław Gosk z Ekonomika.

O tytuł Mistrza Języka rywalizowały reprezentanci gimnazjów: nr 1, nr 6 i nr 8. Szkoły średnie to: I Liceum Ogólnokształcące, III LO, Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 oraz Zespół Szkół Ekonomicznych nr 6.

W kategorii języka niemieckiego, najlepszy okazał się reprezentant ZSEiO nr 6, Przemysław Gosk oraz w kategorii gimnazjów: Sandra Tarnacka z Publicznego Gimnazjum nr 8 i Emilia Sokołowska z PG nr 1.

W kategorii języka angielskiego  największą liczbę punktów zdobył uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży Marcin Sarnacki. Drugie miejsce uzyskał Maciejowi Sierzputowskiemu z Mechaniaka, zaś trzecie Tomasz Zysk z III LO w Łomży.

Konkursowi patronował portal MyLomza.pl oraz LCE Logos Łomża.

GRATULUJEMY ZWYCIESTWA PRZEMKOWI ORAZ WYSOKICH WYNIKÓW POZOSTAŁYM UCZESTNIKOM KONKURSU.

 

 

Elżbieta Szleszyńska
wt, 01 kwietnia 2014 21:44
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:42:52

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0