czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5810

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Podsumowanie sezonu futsalowców

W roku szkolnym 2012/2013 drużyna Ekonomika uczestniczyła w rozgrywkach wojewódzkich, miejskich oraz turniejach towarzyskich.

turniej w Jedwabnem
turniej w Jedwabnem
narada
narada
wiosna sportowa
wiosna sportowa

W II Lidze Licealiady Województwa Podlaskiego w futsalu drużyna Ekonomika zajęła 3 miejsce, co daje 15 miejsce w województwie na 53 zespoły biorące udział w rozgrywkach (cztery ligi po 12 drużyn + 5 zespołów walczących w barażach o awans do IV ligi). W rozgrywkach tych nasza drużyna odniosła 7 zwycięstw, 3 porażki i 1 remis (z lokalnym rywalem II LO 7:7). Niestety 3 miejsce nie dało awansu do 1 ligi więc powalczymy o niego w przyszłym roku.

Po rozegraniu 10 spotkań w rozgrywkach o Mistrzostwo Miasta Łomży Ekonomik zajął 2 miejsce zdobywając srebro. Spośród tych 10 meczów 6 zakończyliśmy zwycięsko, w 4 musieliśmy uznać wyższość rywali.

Drużyna Ekonomika została zaproszona do udziału w Halowym turnieju o Puchar Burmistrza Jedwabnego. Wygrywając wszystkie 3 spotkania Ekonomik wygrał cały turniej. Nasz zespół wziął również udział w turnieju „Wiosna na sportowo” organizowanym przez komendę policji w Łomży i MOSiR. Ponownie, jak przed rokiem zdobyliśmy 3 miejsce, wygrywając 4 spotkania, przegrywając tylko 1 rzutami karnymi w półfinale.

Reasumując, w ciągu roku szkolnego nasza drużyna rozegrała 29 oficjalnych spotkań. Z tego odnieśliśmy 20 zwycięstw, 8 porażek oraz 1 remis. Dodając do tego rozegranych wiele spotkań sparingowych oraz treningi 2 razy w tygodniu widzimy ogrom pracy i wysiłku zawodników włożony w powyższe sukcesy. Pozostaje lekki niedosyt z powodu braku awansu do 1 ligi, ale mamy nadzieję, że przyszły sezon będzie lepszy. Na pewno będziemy o to walczyć...

Piotr Rogalski

Elżbieta Szleszyńska
cz, 18 kwietnia 2013 18:11
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:03:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0