Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

KFC w Łomży

Główne zdjęcie
Galeria Veneda

Lokal międzynarodowej sieci gastronomicznej KFC zostanie otwarty w budowanej u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej Galerii Veneda. Poinformował o tym Wojciech Gepner z firmy Echo Investment, zapewniając że prace przy budowie galerii przebiegają zgodnie z harmonogramem. Veneda ma być otwarta w listopadzie tego roku.

KFC (Kentucky Fried Chicken) to jedna z największych sieci gastronomicznych na świecie. Firma założona została przez Harlanda Sandersa, uwiecznionego w logo marki. Międzynarodowa sieć KFC liczy blisko 15 tys. lokali, w tym w Polsce obecnie działa ich ponad 150.
- Bardzo się cieszymy, że to właśnie w Galerii Veneda powstanie pierwszy w Łomży lokal sieci KFC. Z pewnością wzbogaci to ofertę gastronomiczną największego centrum handlowego w regionie - mówi Mariusz Majkowski, Senior Leasing Manager w Echo Investment.
Galeria Veneda dysponować będzie całkowitą powierzchnią 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. 
- Inwestycja osiągnęła już ponad 80 proc. wynajmu – podaje Wojciech Gepneer dodając, że znajdzie się tu 80 sklepów i punktów usługowych m.in. Tesco Extra, RTV Euro AGD, Reserved, CCC, Rossmann, House, Cropp, Mohito, Orsay, Martes Sport, Kari, Grycan, Apteka Pod Różą, Matras, Artimex, Kwiatoteka.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę