poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@

C.T.Group po raz drugi z rzędu mistrzami Europy!

Tancerze z C.T.Group wywalczyli I miejsce i drugi raz z rzędu zdobyli tytuł mistrzów podczas Mistrzostw Europy Federacji IDO, które odbyły w mieście Rimini we Włoszech. W całej historii zawodów IDO tylko im udało się osiągnąć tak wielki sukces. Do zawodów po raz kolejny przygotował ich Marek Kisiel i to dzięki jego pomysłom i wiedzy którą zdobywał na przestrzeni lat udało się stworzyć show na najwyższym europejskim poziomie a następnie przygotować mentalnie i strategicznie tancerzy do walk ekip.

Marek Kisiel, twórca C.T.Group odbiera puchar Mistrzów Europy
Marek Kisiel, twórca C.T.Group odbiera puchar Mistrzów Europy

W Mistrzostwach Europy Federacji IDO uczestniczyły formacje taneczne z takich państw jak: Niemcy, Litwa, Anglia, Słowenia, Rumunia, Włochy, Dania, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Holandia, Austria, Czechy, Słowacja, Rosja, Serbia, Szwecja. Tancerze z C.T.Group w składzie: Adrian Parzych, Kacper Zientalski, Mariusz Bromirski, Maciej Brzostowski, Paweł Kamiński, Sebastian Szabłowski, Piotr Brodzki i Krzysztof Palczewski, wywalczyli I miejsce i drugi raz z rzędu zdobyli tytuł mistrzów Europy.  
Należy nadmienić, że zadanie nie było proste, ponieważ każdy z członków grupy jest taneczną indywidualnością i kolejny raz Marek Kisiel udowodnił, że jest jednym z najlepszych instruktorów tańca break dance w Polsce.  Do samych zawodów łomżyńscy bboye przygotowywani byli przez trzy miesiące rezygnując z czasu wolnego i trenując w weekendy po kilkanaście godzin dziennie w Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych. Cel był jeden  - wygrać i udowodnić kolejny raz że grupa z Łomży cały czas liczy się w świecie tańca.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0