Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 28 maja 2022 napisz DONOS@

Bboy’e z C.T.Group wywalczyli udział w Mistrzostwach Świata

Główne zdjęcie
fot. MDK-DŚT w Łomży

Podczas rozgrywanych Mistrzostw Europy IDO European Championship w Słowenii (Koper) w dniach 12-15 lipca, w których udział wzięło 28 państw bboy'e z MDK-DŚT wywalczyli udział w Mistrzostwach Świata. Zdobywając drugie miejsce w kategorii Break dance Teams Adults dostali możliwość wyjazdu na IDO World HipHop, Electric Boogie and Break dance Championships do Bohum, które odbędą się 3-7 października 2012 w Niemczech.

Grupę w składzie: Mariusz Bromirski, Maciej Brzostowski, Paweł Chwatko, Bartosz Kuźniarek , Adrian Parzych,  Anna Sobocińska i Kacper Zientalski przygotowywał Marek Kisiel.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę