środa, 15 sierpnia 2018 napisz DONOS@

Wykorzystanie dodatkowej godziny zajęć nauczycieli zgodnie z potrzebami uczniów

Wykorzystanie dodatkowej godziny zajęć nauczycieli zgodnie z potrzebami uczniów i w celu podniesienia jakości pracy szkoły

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Liczba godzin tygodniowo

Nazwa zajęć

Termin/dzień lub dokładna data, godz., sala

1

Bąkowski Michał

1

Zajęcia wyrównawcze przed egzaminem

kwalifikacja.35 i A.36,

Wtorek14.10-14-55

2

Borawska Barbara

 

Urlop zdrowotny

 

3

Chojnowska Julita

1

Zajęcia wyrównawcze z chemii w kl. I

Poniedziałek 14.10-14.55

4

Cwalina Hanna

1

Przygotowanie do egzaminu zawodowego z kwalifikacji A.18 i A.22

Sobota-9.00-12.00 po ustaleniu z młodzieżą

5

Dobrzycki Janusz

1

Przygotowanie do matury z WOS

Poniedziałek-13.20-14.05-sala23

6

Drozd Aneta

1

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki

kl. IVTR

Poniedziałek-8.00-8.45-sala 7

7

Drozdowski Andrzej

1

Siłownia

Wtorek 15.15

8

Dzięgielewska Beata

1

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z geografii

kl. IV TA

Środa 8.00-8.45 sala 11

9

Gromek Marzena

 

Urlop macierzyński

 

10

Grużewska Halina

1

Przygotowanie do egzaminu zawodowego

Środa 8.00-8-45

11

Haponik Izabela

1

Rozwijanie kompetencji redagowania wypowiedzi argumentacyjnej kl. IVTL

Środa 8.00-8.45

sala 43

12

Jałbrzykowska Barbara

1

Koszykówka dziewcząt

Poniedziałek15.45-17.00

13

Janczewska Agnieszka

1

Przygotowanie do egzaminu maturalnego w kl.IVTC

Poniedziałek 15.00

14

Jarmosz Małgorzata

1

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka polskiego Na poziomie rozszerzonym

1 sobota w miesiącu wg ustaleń z młodzieżą od 9.00-12.00   sala 26

15

Karwowska Magdalena

1

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z  języka angielskiego kl. IV TA

Środa 14.10-14.55

sala 44

16

Klimaszewska Anna

1

Przygotowanie do egzaminu maturalnego  z matematyki Kl.IVTA

Piątek 13.20-14.05

 

17

Kordas Emilia

 

Urlop macierzyński

 

18

Kubrak Andrzej

1

Zajęcia rozszerzające terminologię reklamy

co drugi piątek 14.00-15.30

19

Listowska Iwona

1

Zajęcia przygotowując do egzaminu ustnego z języka polskiego

Środa 14.55-15.40

sala 7

20

Markowska Wioleta

1

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego IVTA-IVTR

Czwartek 14.10-14.55

sala 22

21

Mirkowska Grażyna

1

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z j. niemieckiego, kl. IIITR

Środa 14.10-14.55

Sala 23

22

Polkowski Michał

1

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego dla klas drugich

Środa 15.00-15.45  sala 27

23

Przystępska Ewa

1

Przygotowanie do konkursów religijnych ,recytatorskich ,itp.

Czwartek 13.20-14.05.

sala 42

24

Raczkowska Beata

1

Koło języka angielskiego

Środa 14.10-14.55 sala 6

25

Rogalski Piotr

1

Badminton

Czwartek 15.30-16.45

26

Salamońska Magdalena

1

Przygotowanie do egzaminu zawodowego kwalifikacja A.31

Wtorek 2 razy w miesiącu 14.05-14.55

 

28

Sieczka Maria

1

Przygotowanie audycji radiowych

Wtorek 14.10-15.00

 

29

Skrodzka Małgorzata

1

Przygotowanie do części teoretycznej

kwalifikacja A.36

Poniedziałek 2 razy w miesiącu 14.10-14.55

30

Szymańska Katarzyna

1

Przygotowanie do egzaminu zawodowego kwalifikacja A.30

kl. IITL

Czwartek 14.10-14.55  sala 37

 

31

Urbaniak Agnieszka

1

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka angielskiego-poziom podstawowy

Piątek 13.20-14.05

sala 41

32

Walewska Ewa

1

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka angielskiego-poziom podstawowy Kl.IV TA

Sobota 1 raz w miesiącu,wg.ustaleń z młodzieżą 9.00-12.00 sala 20

33

Wądołowska-Pieniek Jadwiga

1

Przygotowanie do egzaminu zawodowego –kwalifikacja A.26

Wtorek 15.00-15.45 sala 29

34

Wądołowska Sylwia

1

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego klasy I

Poniedziałek 14.10-14.55    sala 27

35

Zadroga Aneta

1

Badminton

Czwartek 15.30-16.30

36

Zając-Malinowska Katarzyna

1

Przygotowanie do matury z j. angielskiego –poziom podstawowy kl.  IVTC

Sobota 1 raz w miesiącu ,wg ustaleń z młodzieżą         12.25-13.10 sala 21

 

 

 

 

 

1

Bazydło Hanna

30 min

Zajęcia wyrównawcze  z geografii dla klasy III TA i III TB

Środa 14.10-14.55               co 2 tygodnie sala 11

2

Bielak Ewa

30 min

Zajęcia wyrównawcze  kl. IIITR i IV TR

Wtorek  13.20-14.10

 

3

Jastrzębska Elżbieta

30 min

Zajęcia wyrównawcze z matematyki  kl. IITR

Piątek 7.30-8.00  sala 10

4

Kołos Aleutyna

30 min

Zajęcia przygotowującego do  egzaminu maturalnego z            j. rosyjskiego

wg ustaleń z młodzieżą

5

Kotowski Jan

30 min

Zajęcia z LA

Piątek  15.00-16.00

6

Kuczyński Andrzej

30 min

Zajęcia wyrównawcze z fizyki dla I klas

Środa 15.00-15.30   sala 14

7

Choromańska Malwina

30 min

Pomoc pedagogiczna dla uczniów z trudnościami szkolnymi

wg bieżących potrzeb

8

Czarnowski Tomasz

30 min

Koło Biblijne

wg bieżących potrzeb

9

Radomska Wioleta

30 min

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z geografii kl IV TA

Środa, co 2 tygodnie      15.00-15.45

10

Reterska Zofia

30 min

Wsparcie psychiczne ucznia w trudnej sytuacji

wg bieżących potrzeb

11

Grzech Justyna

30 min

Zajęcia wyrównawcze z biologii w klasach I

Wtorek  co 2 tygodnie     14.10-14-55  sala 16

12

Pytel Bartłomiej

30 min

Zajęcia przygotowujące do konkursów z języka angielskiego

Środa 8.15-8.45

13

Szleszyńska Elżbieta

30 min

Zajęcia wyrównawcze z matematyki w kl ITT

Sobota co miesiąc 8.00-10.00, wg ustaleń z młodzieżą

14

Śleszyńska-Świderska Anna

30 min

Dodatkowe zajęcia ze statystyki

Środa 14.55-15.25

15

Zaczek Justyna

30 min

Przygotowanie do kwalifikacji A.22, kl. IVTC

Poniedziałek 15.00-15.30

16

Zaorska Dorota

30 min

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. ITB i I TL

Piątek 15.00-15-30

 

Elżbieta Szleszyńska
pon, 02 października 2017 21:30
Data ostatniej edycji: cz, 05 października 2017 07:55:33

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę