Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Leszek Truskolaski

Główne zdjęcie
Leszek Truskolaski

Łomżanin na stałe pracujący w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży a fotografie traktuje jako pasję. Z racji częstych wyjazdów służbowych fotografuje wszystko co go otacza. Pasje do uwiecznienia zaszczepił ojciec, który w latach 70/80 wieczorami przerabiał łazienkę na ciemnię i próbował zaszczepić chęć uwiecznia wszystkiego co piękne i ulotne.

Leszek Truskolaski nie należał do żadnych grup czy stowarzyszeń fotograficznych. Dopiero w 2000 roku związał się z Galerią Jednej Fotografii. W roku 2001 zdobył pierwszą nagrodę w konkursie "200 Lat Łomżyńskiego Cmentarza". Ma za sobą wystawy indywidualne: "Gdzie Krym, a gdzie Rzym".

zobacz: fotogalerie L. Truskolaskiego

e-mail: Leszek Truskolaski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę