poniedziałek, 23 września 2019 napisz DONOS@
BIP

ABSOLWENCI 1997

 

Technikum Ekonomiczne

Finanse i rachunkowość

Klasa IVA1

Wychowawca: mgr Roman Sarnacki

1.       Bałazy Robert
2.       Cekała Grzegorz
3.       Chojnowska Katarzyna
4.       Chrapowicz Marcin
5.       Filipkowska Teresa
6.       Godlewska Edyta
7.       Jemielity Monika
8.       Kaczubej Anna
9.       Kijek Sylwia
10.    Krajewska Beata
11.    Lemańska Aneta
12.    Lubicka Sylwia
13.    Łepkowska Marta
14.    Makowski Sławomir
15.    Miara Adam
16.    Mieczkowska Joanna
17.    Milewska Aneta
18.    Mioduszewski Krzysztof
19.    Mocarska Bożena
20.    Narewska Irena
21.    Nowacki  Arkadiusz
22.    Rogowski Michał
23.    Sienicka Anna
24.    Sulkowska Bożena
25.    Śmiarowska Katarzyna
26.    Suwalska Katarzyna
27.    Świątkowska Aneta
28.    Szulc Magdalena
29.    Zając Dariusz
30.    Zych Aleksandra

 

 

Technikum Ekonomiczne

Finanse i rachunkowość

Klasa IVA2

Wychowawca: mgr Barbara Kruczkowska

1.       Bagińska Dorota
2.       Bagińska Jolanta
3.       Brodowska Monika
4.       Gawecka Katarzyna
5.       Gibas Elwira
6.       Jankowska Agnieszka
7.       Jasionek Iwona
8.       Jastrzebska Agata
9.       Jesionek Agnieszka
10.    Karwowska Agnieszka
11.    Kiełczykowska Beata
12.    Kowalska Jolanta
13.    Łepkowska Aneta
14.    Luba Anna
15.    Maliszewska Marzena
16.    Ogonowska Iwona
17.    Ostrowska Ewa
18.    Ozarowska Bożena
19.    Panichowska Elwira
20.    Rybicka Anna
21.    Sielawa Ewa
22.    Staniurska Ewa
23.    Szabłowska Anna
24.    Szymańska Anna
25.    Tarnowska Agnieszka
26.    Wilk Anna
27.    Zakrzewska Justyna
28.    Giszterowicz Ewa

 

Technikum Ekonomiczne

Bankowość

Klasa IV B wychowawca:mgr Małgorzata Rogalska

1.

Technikum Ekonomiczne

Ekonomika i organiz. przedsiębiorstw

Klasa IV E wychowawca: mgr Elżbieta Jastrzębska

  1. Andrychowska Aneta
  2. Andrzejczyk Ewa
  3. Arciszewska Aneta
  4. Bogusz Sylwia
  5. Borawska Ewa
  6. Bukowska Marta Sylwia
  7. Charubin Katarzyna
  8. Chludzińska Wioletta
  9. Chojnowska Grażyna
  10. Ciecierska Katarzyna
  11. Dudzińska Agnieszka
  12. Gralińska Maria
  13. Jasionkowska Elżbieta
  14. Kobus Marta
  15. Kopańczyk Anna
  16. Laskowska Agnieszka
  17. Leszczewska Aneta
  18. Macko Marta
  19. Mietelska Bogusława
  20. Netter Joanna Ewa
  21. Orłowska Anna
  22. Parda Sylwia
  23. Pijanowska Beata
  24. Samosiuk Katarzyna
  25. Sawicka Agnieszka
  26. Sulkowska Sylwia
  27. Supińska Iwona
  28. Szumowska Iwona Dorota
  29. Szyriańska Beata
  30. Teterycz Aneta
  31. Wysk Ewa
  32. Zamojska Agnieszka
  33. Zaorska Marta

Szkoła Policealna
Profil Administracja
Wychowawca: mgr Małgorzata Skrocka
1.     Tarnacka Marzena
2.     Czajkowska Agnieszka Sylwia
3.     Dąbrowska Teresa
4.     Drożyner Katarzyna
5.     Grochowska Halina
6.     Janas Grzegorz
7.     Jarząbek Marta
8.     Kołakowska Anna
9.     Kossakowska Beata
10. Kubrowski Adam
11. Łada Urszula
12. Łosiewska Hanna
13. Malesa Anna
14. Nawrocka Wiesława
15. Pieczyńska Agnieszka
16. Pokutko Grzegorz
17. Babińska Alina
18. Ptak Ewa
19. Rykaczewska Wanda
20. Safanowski Tomasz
21. Sieniecka Edyta
22. Sieszputowska Anna
23. Sikorska Marta
24. Suchocka Iwona
25. Tylenda Wioletta
26. Włodkowska Małgorzata
27. Wnorowska Ewa
28. Zalewska Emilia
29. Zakrzewska Marta
30. Zawistowska Anna

 

Szkoła Policealna

Profil Technik Ekonomista

Wychowawca Maria Kaczyńska

1.     Bagiński Sylwester

2.     Chądzyński Jacek

3.     Cichocki Paweł

4.     Durczyńska Beata Maria

5.     Garstecka Monika

6.     Gugnacka Ewa

7.     Grzybowska Marta

8.     Jabłońska Elżbieta

9.     Jastrzębska Marta

10. Kaczanowicz Agnieszka

11. Komorowska Małgorzata

12. Kruszewska Agnieszka

13. Kuczykowska Dorota

14. Leszczyńska Marta

15. Malinowska Marta Dorota

16. Modzelewska Magdalena

17. Nawrocka Izabela Agnieszka

18. Niksa Dariusz

19. Paścik Katarzyna

20. Pikulińska Izabela

21. Piotrowska Monika

22. Roszkowska Anna

23. Sielewicz Bożena

24. Skłodowska Agnieszka

25. Skrodzka Magdalena

26. Sokołowska Katarzyna

27. Szulc Barbara

28. Świderska Małgorzata

29. Twarowska Jadwiga

30. Tyl Tomasz

31. Zadroga Magdalena Anna

32. Grodzka Magdalena

33. Wszeborowska Ewa

 

 

Szkoła Policealna

Profil Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

Wychowawca Agnieszka Wądołowska – Pieniek

 

1.     Barłowska Marzena

2.     Boguska Jolanta

3.     Chętnik Eliza

4.     Darmetko Katarzyna

5.     Federowicz Renata

6.     Filipkowska Katarzyna Beata

7.     Gołębiewska Aneta

8.     Leszczewska Lucyna

9.     Mazan Jacek

10. Orłowska Agnieszka Monika

11. Piaścik Małgorzata

12. Podkowicz Aneta

13. Ramotowska Mariola Monika

14. Remiszewska Barbara

15. Roman Wioletta

16. Rosochacka Monika

17. Sieńkowski Adam

18. Słodkowski Marcin Janusz

19. Stachelek Ewa

20. Truszkowska Małgorzata

21. Truszkowska Małgorzata

22. Wawrzyniak Edyta

23. Wolanowska Ewa

24. Wyszyński Marek

 

 

Szkoła Policealna

Profil Ekonomika Administracja

Wychowawca Janusz Dobrzycki

1.     Boryszewska Agnieszka

2.     Cwalina Krystyna

3.     Czajkowski Radosław

4.     Deptuła Dobrochna Anna

5.     Deptuła Elżbieta

6.     Dolinkiewicz Katarzyna

7.     Górska Aldona

8.     Grabowska Krystyna

9.     Kosikowska Magdalena Maria

10. Kowalewska Katarzyna

11. Kozikowska Anna

12. Krajewska Dorota

13. Lis Agnieszka

14. Milewska Agnieszka

15. Nowowiejski Marek Krzysztof

16. Olszewska Krystyna

17. Ossowska Katarzyna

18. Paliwoda Jolanta

19. Roman Anna

20. Rogowska Elżbieta

21. Rogowska Grażyna

22. Rzadkiewicz Ewa

23. Sokołowska Aneta

24. Sołowińska Marta

25. Stanisławska Agnieszka

26. Taraszkowska Danuta

27. Tarnacka Iwona

28. Wądołowska Agata

29. Weremiuk Agnieszka

30. Włodkowska Maria

31. Wyszyńska Ewa

32. Zalewska Wioletta

 

 

Szkoła Policealna

Profil Technik Handlowiec

Wychowawca Halina Grużewska

 

1.     Alińska Agnieszka

2.     Białasiewicz Katarzyna

3.     Bielicka Katarzyna

4.     Chrostowska Barbara

5.     Czyżyńska Dorota

6.     Frąckiewicz Iwona

7.     Gosk Adam

8.     Grosicka Joanna

9.     Hanus Edyta

10. Kołakowski Piotr

11. Konopka Witold

12. Klepka Bogusława

13. Księżyk Chojnacka Anna

14. Łapicki Igor

15. Łepkowska Anna

16. Marchelski Adam

17. Orłowska Anna

18. Pomichowska Marianna

19. Rogowski Wojciech

20. Wamełko Joanna

21. Sokołowska Agnieszka

22. Tyszka Jolanta

 

 

Elżbieta Szleszyńska
pon, 28 maja 2012 10:40
Data ostatniej edycji: śr, 29 lipca 2015 14:01:04

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę