piątek, 13 grudnia 2019 napisz DONOS@
BIP

ABSOLWENCI 1995

 

Liceum ekonomiczne

 

Wychowawca:

Specjalność: finanse i rachunkowość

1.    Bagińska Izabela

2.    Banach Anna

3.    Bednarczyk Ewa

4.    Biedrzycka Małgorzata

5.    Bzura Marzena

6.    Ciborowski Michał

7.    Dąbkowska Jadwiga

8.    Dzierzgowska Anna

9.    Grela Ewa

10.  Jankowska Ewa

11. Januszewska Renata

12.  Jarosik Ewa

13.  Jemielity Sylwia

14.  Kamińska Joanna

15.  Kapelewski Anna

16.   Kosińska Lidia

17.   Kotowska Aneta

18.   Książek Monika

19.   Legierska Katarzyna

20.    Lusińska Anna

21.    Modzelewski Szymon

22.    Mosiewicz Tomasz

23.    Myszka Teresa

24.   Nowakowska Wioletta

25.   Okuniewska Aneta

26.   Olszak Adam

27.   Ostaszewski Wojciech

28.   Pauperowicz Dorota

29.   Pawłowska Beata

30.   Piekarska Beata

31.   Poreda Izabela

32.   Skórzewska Renata

33.   Struniaska Katarzyna

34.   Szabłowska Małgorzata

35.   Szlis Izabela

36.   Szmitko Beata

37.   Tyborowski Andrzej

38.   Wachowski Tomasz

 

1.    Baczewska Monika

2.    Bagińska Aneta

3.    Burszka Anna Jolanta

4.    Charubin Joanna

5.    Chojnowska Elwira

6.    Dzieniszewska Wioletta

7.    Gardocka Ewa

8.    Jarosik Lidia

9.    Jastrzębska Ewa

10.  Just Bożena Zofia

11.   Kossakowska Edyta

12.   Kossowska Alicja

13.   Krajewska Ewa

14.   Krupa Dariusz

15.   Kwiatkowski Michał

16.   Leszczyńska Magdalena

17.   Lewkowicz Milena

18.   Łada Aneta

19.   Małkowska Małgorzata

20.  Marcińczyk Adam

21.  Mieczkowska Krystyna

22.  Nasiadko Małgorzata

23.  Pachucka Dorota

24.  Piaścik Jolanta

25.  Popkowska Katarzyna

26.  Popkowska Małgorzata

27.  Ramotowska Dorota

28.   Rafałowska Agnieszka

29.  Rydzewska Zofia

30.  Siwik Ewa

31.  Sokołowska Aneta

32.  Staniurska Ewa

33.  Wnorowska Dorota

34.  Zaorska Ewelina

35.   Żebrowska Ewa

 

Specjalność: Eksploatacja pocztowo-telekomunikacyjna

1.    Andrzejczyk Agnieszka

2.    Bacławska Beata

3.    Baranowska Barbara

4.    Chojnowska Beata Katarzyna

5.    Cichocka Ewa Małgorzata

6.    Chrostowska Aneta

7.    Dudek Marta Danuta

8.    Gąsiewski Artur

9.    Gosk Joanna

10.  Gryglik Marta

11.   Gutowska Katarzyna

12.   Kamińska Beata

13.   Kapelewska Marzena

14.   Kawęcki Tomasz

15.   Kowalski Adam

16.   Miłosek Anna

17.   Modzelewska Anna

18.   Napiórkowski Mariusz

19.   Nosalik Marcin

20.   Pańczyszyn Adam

21.   Płaskocińska Ewa

22.   Polkowska Marzena

23.   Radulska Iwona

24.   Rakowska Hanna

25.   Serafin Monika

26.   Synow Magdalena Anna

27.   Szyszko Izabela

28.   Tramp Agnieszka

29.   Tyszka Kinga

30.   Ulatowska Agata

31.   Urbaniak Edyta Agnieszka

32.   Wawrzynkowska Anna Małgorzata

33.    Wójcicka Olga

34.   Wysocka Marta

35.    Zaborszczyk Izabela

 

 

Specjalnośc: Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw handlowych

1.    Baczewska Agnieszka

2.    Bajkowska Anna

3.    Bałazy Renata

4.    Boguska Małgorzata

5.    Brajczewska Beata

6.    Brzezińska Elżbieta

7.    Brzozowska Barbara

8.    Górska Beata

9.    Grużewska Bożena

10.  Jakubowska Joanna

11.  Janczewska Agnieszka

12.  Jurzak Agnieszka

13.  Karcz Katarzyna

14.  Karwowska Anna

15.  Kijek Joanna

16.  Koczewska Ewa

17.  Kozłowska Agata

18.  Kozłowska Elwira

19.  Łada Magdalena

20.  Łebkowska Monika

21.  Malinowska Barbara

22.  Murawska Katarzyna

23.  Nagórska Izabela

24.  Ostrowska Monika

25.  Pawluk Izabela

26.  Pijanowska Małgorzata

27.  Prajsnar Magdalena

28.  Rogowska Agnieszka

29. Sarnacka Eliza

30. Sowa Monika

31. Sutkowska Monika

32.  Tabędzka Beata

33. Tadaj Małgorzata

34. Twardowska Iwona

35. Wiśniewska Urszula

36. Wołyniec Agnieszka

37. Zdrodowska Iwona

38. Ziemak Renata

 

 

 

Liceum zawodowe

Specjalność: sprzedawca magazynier

1.    Boboń Aneta

2.    Bukowska Anna

3.    Choińska  Joanna

4.    Daniszewska Anna

5.    Dmochowska Anna

6.    Drozdowska Beata

7.    Filipkowska Joanna

8.    Godlewska Wioletta

9.    Gruszweld Marzena

10.   Grzymała Marzena

11.   Klimek Beata

12.  Komorowska Urszula

13.  Kossakowska Anna

14.  Kossakowska Mariola

15.  Kosyk Joanna

16.  Kozłowska Krystyna Ewa

17.  Krajewska Anna

18.  Mowel Agnieszka

19.  Nadolna Marzanna

20.  Nowacka Joanna

21.  Odachowska Ewa

22. Olszewska Beata

23. Ostrowska Agnieszka

24. Pieczyńska Agnieszka

25.  Pieklik Małgorzata

26. Podbielska Anna

27. Remiszewska Barbara

28. Rogińska Sylwia

29. Świątkowska Beata

30.   Wróblewska Małgorzata

31.  Zalewski Marek

32.  Zduńczyk Sylwia

33. Żebrowska Katarzyna Ewa

 

Zasadnicza Szkoła Handlowa

Specjalność: Kucharz

 

1.    Konopka Iwona

2.    Kania Cezary

3.    Karwowska Iwona

4.    Bagińska Joanna

5.    Biedrzycka Wanda

6.    Czarnecka Katarzyna

7.    Dzięgielewska Agnieszka

8.    Galińska Manika

9.    Grzanka Katarzyna

10.  Mikucka Grażyna

11.  Ruszczyk Renata

12.   Szulakiewicz Ewa

13.   Trofimiuk Barbara

14.   Włodkowska Anna

 

Specjalność: Kelner

1.    Jórz Bogusława

2.    Dąbkowska Magdalena

3.    Szabłowska Marzena

 

 

Specjalność: Sprzedawca

1.    Kuklińska Elżbieta

2.    Olszewski Adam

3.    Pieńkowska Renata

4.    Poznańska Beata

5.    Mrozicka Mariola

6.    Szmianowska Mariola

7.    Zalewska Elżbieta

8.    Bajkowska Agata

9.    Banach Wioletta

10.                      Bejenka Ewa

11.                      Ciecierska Anna

12.                      Cwalina Anna

13.                      Drążek Anna

14.                      Filichowska Urszula

15.                      Frąckiewicz Katarzyna

16.                      Flrczuk Anna

17.                      German Marzena

18.                      Dzięgielewska Anna

19.                      Kania Wioletta

20.                      Kossakowska Bożena

21.                      Krystowczyk Anna

22.                      Kurpiowska Katarzyna

23.                      Lichromska Urszula

24.                      Obuchowska Anna

25.                      Paras Renata Agata

26.                      Rutkowska Ewa

27.                      Stachach Maria Katarzyna

28.                      Szczesna Agnieszka

29.  Ruchalska Dorota

30.  Polkowska Monika

31. Tołoczko Izabela

32. Wicik Joanna

33.    Szczubełek Sylwia

34.   Modzelewska Ewa

35.  Saniewska Urszula

36.   Podsiad Hanna

37.   Serafińska Jolanta

38. Zakrzewska Izabela

39.  Zysk Agnieszka

 

Specjalność: Inne zawody

1.    Bałazy Andrzej

2.    Bąkowska Bogdan

3.    Białobrzeska Renata

4.    Boguniecki

5.    Brzeziak Sławomir

6.    Chojnowski Adam

7.    Chojnowski Daniel

8.    Cieśnicka Dorota

9.    Darmetko Krystyna

10.  Dąbrowski Paweł

 

 

 

Specjalność:Piekarz

1.    Dmochowski Waldemar

2.    Domańska Monika

3.    Dziemiński Karol

4.    Godlewski Mariusz

5.    Jagos Robert

6.    Jarmutowski Zbigniew

7.    Kalinowska Marta

8.    Kijek Jacek

9.    Komorowski Grzegorz

10.  Korytkowski Jarosław

11.   Kotowska Agnieszka

12.  Lewandowski Zbigniew

13.  Lis Aneta

14.  Łuniewski Adam

15.   Mielnicki Tomasz

16.   Mizerak Agnieszka

17.  Modzelewski

18.  Modzelewski Daniel

19.  Niewiński

20.  Olszewska Nina

21.  Ormanowski Kazimierz

22.  Pac Rafał

23.  Przestrzelski Zenon

24.  Santocki Piotr

25.  Serafiński Andrzej

26.  Szularczyk Robert

27.  Szulc Radzisław

28.  Tarka Renata

29. Wójcicki Ireneusz

30.  Zalewski Wojciech

 

Specjalność:Piekarz-ciastkarz

1.    Boguski Przemysław

2.    Ciemiewicz Agnieszka

3.    Ciemiewicz Bogumiła

4.    Góralczyk Ewa

5.    Kotowska Agnieszka

6.    Sakowski Paweł

7.    Sarnacki Paweł

8.    Szymańska Aneta

9.    Tomaszewski Krzysztof.

 

Policealne Studium Zawodowe

 

Specjalność:Bankowość

1.    Buczkowski Grzegorz

2.    Cieciarska/Rogowska Ewa

3.    Cieśnikowski Konrad

4.    Ćwikowski Stanisław

5.    Derejko Urszula

6.    Falkowska Katarzyna

7.    Wiertek Lidia

8.    Grzanko Agnieszka

9.    Grzech Małgorzata

10.  Jezierska Agnieszka

11.  Kalwejt Beata

12.   Klubowicz Edyta

13.   Kosk Agnieszka

14.   Łuniewska Maria

15.   Mieczkowski Sławomir

16.   Milewska Anna

17.   Mioduszewska Agnieszka

18.   Mitelsztet Magdalena

19.   Niedźwiecka Mariola

20.  Olechno Agnieszka

21.  Ołdakowska Beata

22.   Piaścik Marek

23.   Plana Robert

24.   Podchul Alicja

25.   Pogorzelski Tomasz

26.   Samul Anna

27.  Sówka Emilia

28.   Wiśniewska Małgorzata

29.   Zysk Małgorzata

 

 

Specjalność: Handel

1.    Barżykowski Michał

2.    Bepirszcz Leszek

3.    Bigda/Jakacka Magdalena

4.    Chełstowska Marzena

5.    Chojnowska Dorota

6.    Czochański Mariusz

7.    Drozdowska Magdalena

8.    Drywulska Katarzyna Monika

9.    Godlewski Sławomir

10.   Gręda Gabriela

11.   Jankowska Ewa

12.   Kamiński Bernard

13.   Kosowski Tomasz Marcin

14.   Kryszczuk Marzena

15.   Kryszczuk Piotr

16.   Kulesza Marzena

17.   Liśniewski Dariusz

18.   Minarczuk Edyta Anna

19.   Bepirszcz Marzena

20.   Rogińska Małgorzata

21.   Saniewska Barbara

22.   Serwatka Elżbieta

23.   Sławska Agnieszka

24.   Stankiewicz Agnieszka

25.   Suska Teresa

26.   Śledziewska Izabela

27.   Tomkiewicz Szymon

28.   Wądołowska Ewa Anna

29.   Zaniewska Bożena Beata

30.   Żedzik Aneta

31.    Żurko Marta

 

 

Specjalność: Sekretarka- asystentka dyrektora

 

1.    Borys Marzena

2.    Brzozowska Marta

3.    Choińska Mirella

4.    Dąbrowska Joanna Edyta

5.    Derwońko Jolanta

6.    Falkowska Hanna

7.    Gryszkiewicz Elżbieta

8.    Gryszkiewicz Renata

9.    Gwordiak Renata Anna

10.  Kamińska Izabela Ewa

11.   Kownacka Ewa

12.   Małsz Alina

13.   Matuszelańska Magdalena

14.   Olędzka Jolanta Ewa

15.   Olszewska Ewa

16.   Pierzchała Małgorzata

17.   Pisarska Izabela

18.   Piórkowska Wioletta

19.  Rudziewicz Sabina

20.  Sierzpotowska Dorota Marzena

21.  Słoma Iwona

22.   Siadach Beata

23.   Sójka Marlena

24.   Truszkowska Bożena

25.   Tur Marzena

26.   Wądołowska Wioletta

27.  Włodkowska Bogumiła Sylwia

28. Wróbel Bożena

29. Zalewska Bożena Barbara

 

 

 

 

 

 

Elżbieta Szleszyńska
nie, 27 maja 2012 10:30
Data ostatniej edycji: śr, 29 lipca 2015 10:46:15

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę