wtorek, 12 listopada 2019 napisz DONOS@
BIP

ABSOLWENCI 2006

 

Klasa III A

Liceum Ogólnokształcące

Wychowawca mgr Elżbieta Szleszyńska

 

1.      Katarzyna Barszcz

2.      Dawid Brzozowski

3.      Agnieszka Cudnik

4.      Michał Falkowski

5.      Damian Zygmunt Grelewski

6.      Aneta Monika Grodzicka

7.      Agnieszka Jaczyńska

8.      Bartłomiej Jóźwiak

9.      Ewelina Kapelewska

10.  Cezary Kluczyk

11.  Marta Korsan

12.  Paulina Kowalewska

13.  Izabela Kownacka

14.  Emilia Kuczewska

15.  Ewelina Lasocka

16.  Dariusz Lichomski

17.  Anna Malinowska

18.  Paweł Mieczkowski

19.  Małgorzata Olszewska

20.  Sylwester Parzych

21.  Adrian Pełka

22.  Radosław Plona

23.  Karol Sadowski

24.  Barbara Sikorska

25.  Ewelina Skopek

26.  Anna Skrodzka

27.  Agnieszka Szlesińska

28.  Tomasz Truszkowski

29.  Wioleta Warnajtys

30.  Aneta Wykowska

31.  Anna Zabielska

 

 

Klasa III B

Liceum Ogólnokształcące

Wychowawca mgr  Joanna Modzelewska

 

1.      Dawid Bagiński

2.      Magdalena Barzak

3.      Edyta Bielska

4.      Justyna Chmielewska

5.      Robert Gierwatowski

6.      Beata Gromadzka

7.      Magda Grużewska

8.      Edyta Jackowska

9.      Ewa Jastrzębska

10.  Ewa Kacperska

11.  Artur Kapelewski

12.  Piotr Kisielewski

13.  Małgorzata Kołakowska

14.  Magda Konopka

15.  Michał Konopka

16.  Rafał Konopko

17.  Magda Kopiczko

18.  Anna Kosowska

19.  Arkadiusz Kruszewski

20.  Jakub Malinowski

21.  Magda Mieczkowska

22.  Grzegorz Mierzejewski

23.  Beata Moczulska

24.  Adam Modzelewski

25.  Marta Obrycka

26.  Julita Katarzyna Orłowska

27.  Paweł Przestrzelski

28.  Sylwia Ramatowska

29.  Anna Rogalska

30.  Karol Rudzki

31.  Paweł Rudzki

32.  Jowita Sulewska

33.  Agata Wierzbowska

34.  Sebastian Witkowski

35.  Marek Żynda

 

 

Klasa III  PA

Liceum Profilowane

Wychowawca mgr Beata Raczkowska

Profil: Ekonomiczno – administracyjny

 

1.      Magdalena Bagińska

2.      Joanna Bielska

3.      Beata Brulińska

4.      Magdalena Brzostowska

5.      Jakub Chudziński

6.      Monika Chmielewska

7.      Katarzyna Chojnowska

8.      Anna Chrzanowska

9.      Justyna Chrzanowska

10.  Kamila Dmowska

11.  Emilia Domitrz

12.  Elżbieta Dzięgielewska

13.  Emilia Godlewska

14.  Ewa Godlewska

15.  Danuta Góralczyk

16.   Anna Grabowska

17.   Janusz Jakubiak

18.  Anna Konopka

19.  Michalina Kossakowska

20.  Aneta Kozacka

21.  Ewelina Kozłowska

22.  Grzegorz Kozłowski

23.  Kamil Kurpiński

24.  Jarosław Laskowski

25.  Patrycja Lipińska

26.  Monika Miłostek

27.  Marta Mioduszewska

28.  Ilona Niedźwiedzka

29.  Katarzyna Podeszwa

30.  Dorota Roszkowska

31.  Milena Rychlik

32.  Ewa Sikorska

33.  Ewa Skrodzka

34.  Adrian Żelazny

 

Klasa III  PB

Liceum Profilowane

Wychowawca mgr Hanna Cwalina

Profil: Ekonomiczno – administracyjny

 

1.      Ewa Bieńkowska

2.      Ewa Chmielewska

3.      Agnieszka Chojnowska

4.      Joanna Cwalina

5.      Martyna Cwalina

6.      Magdalena Czerwonka

7.      Anna Darmetko

8.      Katarzyna Dąbkowska

9.      Agnieszka Dąbrowska

10.  Justyna Dobrońska

11.  Monika Górska

12.  Magdalena Kalinowska

13.  Michał Kamiński

14.  Milena Kołodziejczyk

15.  Kamil Kownacki

16.  Monika Kozikowska

17.  Sylwester Krajewski

18.  Sylwia Kurpiowska

19.  Mateusz Matejkowski

20.  Karol Mieczkowski

21.  Krzysztof Mroczkowski

22.  Ewelina Napiórkowska

23.  Martyna Napiórkowska

24.  Magdalena Narewska

25.  Monika Nawrocka

26.  Anna Niegórska

27.  Artur Pieńkowski

28.  Justyna Pulwin

29.  Adam Rogiński

30.  Paulina Roszkowska

31.  Magdalena Rybicka

32.  Przemysław Sienicki

33.  Arkadiusz Szumowski

 

Klasa III  PC

Liceum Profilowane

Wychowawca mgr Agnieszka Wądołowska - Pieniek

Profil: Zarządzanie i informacja

 

1.      Wioleta Ceckowska

2.      Izabela Chojnicka

3.      Michał Chojnowski

4.      Justyna Cymek

5.      Filip Duchnowski

6.      Krzysztof Jan Dziemian

7.      Małgorzata Gałczyńska

8.      Rafał Gołaś

9.      Mariusz Grzymała

10.  Artur Janicki

11.  Sebastian Janicki

12.  Kamil Karpik

13.  Łukasz Karpiński

14.  Piotr Kociszewski

15.  Beata Kowalewska

16.  Katarzyna Kowalewska

17.   Mateusz Kozłowska

18.  Monika Kraińska

19.  Grzegorz Księżyk

20.  Weronika Kubrak

21.  Artur Kucharczyk

22.  Marta Ostrowska

23.  Katarzyna Radgowska

24.  Justyna Siudakiewicz

25.  Paulina Małgorzata Skalska

26.  Mariusz Szleszyński

27.  Maciej Bartłomiej Ścibek

28.  Jakub Dominik Święcicki

29.  Jacek Truszkowski

30.  Krzysztof Wysocki

31.  Marek Wysocki

32.  Ewa Zaremba

33.  Monika Zysk

Klasa III  PD

Liceum Profilowane

Wychowawca mgr Barbara Wielądek

Profil: Ekonomiczno – administracyjny

 

1.      Bogumiła Chajęcka

2.      Katarzyna Chodnicka

3.      Izabela Chludzińska

4.      Ewa Dąbrowska

5.      Justyna Dąbrowska

6.      Magdalena Gołaszewska

7.      Agnieszka Grejman

8.      Sylwia Jabłońska

9.      Małgorzata Kamińska

10.  Marta Makowska

11.  Monika Mieczkowska

12.  Anna Miętuszewska

13.  Werinika Misiukanis

14.  Marzena Mogielnicka

15.  Magda Obrycka

16.  Iwona Piaścik

17.  Magdalena Piaścik

18.  Marta Pogonowska

19.  Marta Polkowska

20.  Dorota Radziwon

21.  Bogusława Ramotowska

22.  Katarzyna Rogińska

23.  Monika Rogowska

24.  Jolanta Skibniewska

25.  Dorota Strumiłowska

26.  Justyna Suchodoła

27.  Milena Sztajer

28.  Agnieszka Śliwowska

29.  Wioleta Trojan

30.  Anna Wiśniewska

31.  Agnieszka Wszeborowska

32.  Ewa Zalewska

 

Technikum nr VI

Klasa IV  TA

Wychowawca mgr Małgorzata Skrodzka

Profil: Technik Ekonomista

 

1.      Ewelina Arnista

2.      Radosław Baczewski

3.      Katarzyna Bajkowska

4.      Rafał Bałdyga

5.      Danuta Barłgłowska

6.      Dariusz Boguski

7.      Kamil Bruliński

8.      Marek Chętnicki

9.      Zbigniew Cebula

10.  Karol Dębowski

11.  Jarosław Góralczyk

12.  Barbara Jabłońska

13.  Arkadiusz Jabłoński

14.  Sylwia Karwowska

15.  Rafał Karwowski

16.  Marcin Kiernozek

17.   Bartosz Jerzy Klepacki

18.  Adam Konopka

19.  Justyna Kotowska

20.  Magdalena Królik

21.  Piotr Kruszewski

22.  Rafał Łuniewski

23.  Justyna Malinowska

24.  Agnieszka Mateuszczyk

25.  Paweł Mieczkowski

26.  Aneta Modzelewska

27.  Jolanta Modzelewska

28.  Dorota Mosty

29.  Kamil Olbryś

30.  Łukasz Sulej

31.  Wioleta Szewczyk

32.  Edyta Wyszomierska

33.  Paweł Zajączkowski

34.  Jakub Żebrowski

 

Technikum nr VI

Klasa IV TB

Wychowawca mgr Kazimierz Ostaszewski

Profil: Ekonomista

  1. Michał Antoniowicz
  2. Michał Bagiński
  3. Łukasz Bagiński
  4. Maciej Biedrzycki
  5. Dariusz Brzozowski
  6. Macij Chrostowski
  7. Radosław Ćwikliński
  8. Marta Dardzińska
  9. Paweł Frąckiewicz
  10. Krzysztof Górny
  11. Emilia Grala
  12. Krzysztof Jemielity
  13. Edyta Monika Kalisiewicz
  14. Anna Kamińska
  15. Rafał Karwowski
  16. Adrian Kijek
  17. Mariusz Komorowski
  18. Justyna Komopka
  19. Damian Kozłowski
  20. Arkadiusz Matyjas
  21. Rafał Murawski
  22. Jolanta Olender
  23. Renata Anna Polkowska
  24. Marcin Połomski
  25. Edyta Popłaska
  26. Karolina Popławska
  27. Daniel Serafin
  28. Gezgorz Starszewski
  29. Wojciech Suchoicki
  30. Artur Szulc
  31. Aneta Wojewoda
  32. Komasz Wróblewki
  33. Łukasz Zach
  34. Magdalena Zarańska
  35. Adam Zagorzewski

 

 

Technikum nr VI

Wychowawca mgr Maria Kaczyńska

Profil technik ekonomista

 

  1. Marta Bazydło
  2. Karolina Chludzińska
  3. Kayarzyna Cwalina
  4. Monika Dąbrowska
  5. Marlena Gadomska
  6. Joanna Gałązka
  7. Anna Gawrońska
  8. Iwona Gawrych
  9. Aneta Góźdź
  10. Agnieszka Grelewska
  11. Joanna Jankowska
  12. Emilia kijek
  13. Ewa Kosak
  14. Emilia krukowska
  15. Aneta Kuczyńska
  16. Lilianna Lipińska
  17. Anna Lubiejewska
  18. Kamila Łada
  19. Emilia Łuba
  20. Barbara Monika Makowska
  21. Angelika Beata Marciniuk
  22. Agnieszka Masłowska
  23. Marlena Milewska
  24. Małgorzata Myszka
  25. Kararzyna Żaneta Nawrocka
  26. Agata Niksa
  27. Marzena Popławska
  28. Marta Poreda
  29. KatarzynaRamatowska
  30. Katarzyna Sienkiewicz
  31. Anna Sirek
  32. Sylwia Skrodzka
  33. Ewelina Stanisławska
  34. Emilia Szulc
  35. Marzena Tyszko
  36. Izabela Włodkowska

 

 

 

Klasa III A

Liceum Ogólnokształcące

Wychowawca mgr Elżbieta Szleszyńska

 

1. Katarzyna Barszcz

2. Dawid Brzozowski

3. Agnieszka Cudnik

4. Michał Falkowski

5. Damian Zygmunt Grelewski

6. Aneta Monika Grodzicka

7. Agnieszka Jaczyńska

8. Bartłomiej Jóźwiak

9. Ewelina Kapelewska

10. Cezary Kluczyk

11. Marta Korsan

12. Paulina Kowalewska

13. Izabela Kownacka

14. Emilia Kuczewska

15. Ewelina Lasocka

16. Dariusz Lichomski

17. Anna Malinowska

18. Paweł Mieczkowski

19. Małgorzata Olszewska

20. Sylwester Parzych

21. Adrian Pełka

22. Radosław Plona

23. Karol Sadowski

24. Barbara Sikorska

25. Ewelina Skopek

26. Anna Skrodzka

27. Agnieszka Szlesińska

28. Tomasz Truszkowski

29. Wioleta Warnajtys

30. Aneta Wykowska

31. Anna Zabielska

 

 

Klasa III B

Liceum Ogólnokształcące

Wychowawca mgr Joanna Modzelewska

 

1. Dawid Bagiński

2. Magdalena Barzak

3. Edyta Bielska

4. Justyna Chmielewska

5. Robert Gierwatowski

6. Beata Gromadzka

7. Magda Grużewska

8. Edyta Jackowska

9. Ewa Jastrzębska

10. Ewa Kacperska

11. Artur Kapelewski

12. Piotr Kisielewski

13. Małgorzata Kołakowska

14. Magda Konopka

15. Michał Konopka

16. Rafał Konopko

17. Magda Kopiczko

18. Anna Kosowska

19. Arkadiusz Kruszewski

20. Jakub Malinowski

21. Magda Mieczkowska

22. Grzegorz Mierzejewski

23. Beata Moczulska

24. Adam Modzelewski

25. Marta Obrycka

26. Julita Katarzyna Orłowska

27. Paweł Przestrzelski

28. Sylwia Ramatowska

29. Anna Rogalska

30. Karol Rudzki

31. Paweł Rudzki

32. Jowita Sulewska

33. Agata Wierzbowska

34. Sebastian Witkowski

35. Marek Żynda

 

 

Klasa III PA

Liceum Profilowane

Wychowawca mgr Beata Raczkowska

Profil: Ekonomiczno – administracyjny

 

1. Magdalena Bagińska

2. Joanna Bielska

3. Beata Brulińska

4. Magdalena Brzostowska

5. Jakub Chudziński

6. Monika Chmielewska

7. Katarzyna Chojnowska

8. Anna Chrzanowska

9. Justyna Chrzanowska

10. Kamila Dmowska

11. Emilia Domitrz

12. Elżbieta Dzięgielewska

13. Emilia Godlewska

14. Ewa Godlewska

15. Danuta Góralczyk

16. Anna Grabowska

17. Janusz Jakubiak

18. Anna Konopka

19. Michalina Kossakowska

20. Aneta Kozacka

21. Ewelina Kozłowska

22. Grzegorz Kozłowski

23. Kamil Kurpiński

24. Jarosław Laskowski

25. Patrycja Lipińska

26. Monika Miłostek

27. Marta Mioduszewska

28. Ilona Niedźwiedzka

29. Katarzyna Podeszwa

30. Dorota Roszkowska

31. Milena Rychlik

32. Ewa Sikorska

33. Ewa Skrodzka

34. Adrian Żelazny

 

Klasa III PB

Liceum Profilowane

Wychowawca mgr Hanna Cwalina

Profil: Ekonomiczno – administracyjny

 

1. Ewa Bieńkowska

2. Ewa Chmielewska

3. Agnieszka Chojnowska

4. Joanna Cwalina

5. Martyna Cwalina

6. Magdalena Czerwonka

7. Anna Darmetko

8. Katarzyna Dąbkowska

9. Agnieszka Dąbrowska

10. Justyna Dobrońska

11. Monika Górska

12. Magdalena Kalinowska

13. Michał Kamiński

14. Milena Kołodziejczyk

15. Kamil Kownacki

16. Monika Kozikowska

17. Sylwester Krajewski

18. Sylwia Kurpiowska

19. Mateusz Matejkowski

20. Karol Mieczkowski

21. Krzysztof Mroczkowski

22. Ewelina Napiórkowska

23. Martyna Napiórkowska

24. Magdalena Narewska

25. Monika Nawrocka

26. Anna Niegórska

27. Artur Pieńkowski

28. Justyna Pulwin

29. Adam Rogiński

30. Paulina Roszkowska

31. Magdalena Rybicka

32. Przemysław Sienicki

33. Arkadiusz Szumowski

 

Klasa III PC

Liceum Profilowane

Wychowawca mgr Agnieszka Wądołowska - Pieniek

Profil: Zarządzanie i informacja

 

1. Wioleta Ceckowska

2. Izabela Chojnicka

3. Michał Chojnowski

4. Justyna Cymek

5. Filip Duchnowski

6. Krzysztof Jan Dziemian

7. Małgorzata Gałczyńska

8. Rafał Gołaś

9. Mariusz Grzymała

10. Artur Janicki

11. Sebastian Janicki

12. Kamil Karpik

13. Łukasz Karpiński

14. Piotr Kociszewski

15. Beata Kowalewska

16. Katarzyna Kowalewska

17. Mateusz Kozłowska

18. Monika Kraińska

19. Grzegorz Księżyk

20. Weronika Kubrak

21. Artur Kucharczyk

22. Marta Ostrowska

23. Katarzyna Radgowska

24. Justyna Siudakiewicz

25. Paulina Małgorzata Skalska

26. Mariusz Szleszyński

27. Maciej Bartłomiej Ścibek

28. Jakub Dominik Święcicki

29. Jacek Truszkowski

30. Krzysztof Wysocki

31. Marek Wysocki

32. Ewa Zaremba

33. Monika Zysk

Klasa III PD

Liceum Profilowane

Wychowawca mgr Barbara Wielądek

Profil: Ekonomiczno – administracyjny

 

1. Bogumiła Chajęcka

2. Katarzyna Chodnicka

3. Izabela Chludzińska

4. Ewa Dąbrowska

5. Justyna Dąbrowska

6. Magdalena Gołaszewska

7. Agnieszka Grejman

8. Sylwia Jabłońska

9. Małgorzata Kamińska

10. Marta Makowska

11. Monika Mieczkowska

12. Anna Miętuszewska

13. Werinika Misiukanis

14. Marzena Mogielnicka

15. Magda Obrycka

16. Iwona Piaścik

17. Magdalena Piaścik

18. Marta Pogonowska

19. Marta Polkowska

20. Dorota Radziwon

21. Bogusława Ramotowska

22. Katarzyna Rogińska

23. Monika Rogowska

24. Jolanta Skibniewska

25. Dorota Strumiłowska

26. Justyna Suchodoła

27. Milena Sztajer

28. Agnieszka Śliwowska

29. Wioleta Trojan

30. Anna Wiśniewska

31. Agnieszka Wszeborowska

32. Ewa Zalewska

 

Technikum nr VI

Klasa IV TA

Wychowawca mgr Małgorzata Skrodzka

Profil: Technik Ekonomista

 

1. Ewelina Arnista

2. Radosław Baczewski

3. Katarzyna Bajkowska

4. Rafał Bałdyga

5. Danuta Barłgłowska

6. Dariusz Boguski

7. Kamil Bruliński

8. Marek Chętnicki

9. Zbigniew Cebula

10. Karol Dębowski

11. Jarosław Góralczyk

12. Barbara Jabłońska

13. Arkadiusz Jabłoński

14. Sylwia Karwowska

15. Rafał Karwowski

16. Marcin Kiernozek

17. Bartosz Jerzy Klepacki

18. Adam Konopka

19. Justyna Kotowska

20. Magdalena Królik

21. Piotr Kruszewski

22. Rafał Łuniewski

23. Justyna Malinowska

24. Agnieszka Mateuszczyk

25. Paweł Mieczkowski

26. Aneta Modzelewska

27. Jolanta Modzelewska

28. Dorota Mosty

29. Kamil Olbryś

30. Łukasz Sulej

31. Wioleta Szewczyk

32. Edyta Wyszomierska

33. Paweł Zajączkowski

34. Jakub Żebrowski

 

Klasa III PA

Liceum Profilowane

Wychowawca mgr Beata Raczkowska

Profil: Ekonomiczno – administracyjny

 

 

 

 

 

 

 

Elżbieta Szleszyńska
so, 21 grudnia 2013 11:21
Data ostatniej edycji: pt, 24 lipca 2015 19:30:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę