poniedziałek, 16 września 2019 napisz DONOS@
BIP

ABSOLWENCI 2005

 

Liceum Ogólnokształcące

Wychowawca klasy: mgr Agnieszka Okulicz-Kozaryn

Klasa III A

 

1.Baczewska Ewelina

2.Banach Monika

3.Chmielewska Anna Ewa

4.Chojnowski Bogdan

5.Czapko Katarzyna

6.Duchnowski Tomasz

7.Dołęga Iwona

8.Dołęga Marta

9.Esktowicz Elwira

10.Jankowska Iwona

11.Kaczyńska Emilia

12.Krawowski Mariusz

13.Kołakowska Wioletta

14.Komorowski Karol

15.Konopko Joanna

16.Kosowski Mariusz

17.Kowalik Krzysztof

18.Kuzebska Anna

19.Lidnał Andrzej

20.Łukaszewska Magdalena

21.Malinowski Bartosz

22.Mierzejewska Anna

23.Mściwujewska Katarzyna

24.Muszyński Łukasz

25.Papież Daniel

26.Podeszwa Wiesława

27.Prokopiuk Marcelina

28.Przeżdziecki Bogdan

29.Rogowska Agnieszka

30.Salwa Mariusz

31.Samluk Milena

32.Szczęsna Agnieszka

33.Walentowicz Marcin

34.Wiśniewski Michał

35.Zazulin Marcin

36.Zawirska Olga

 

 

 

Liceum Ogólnokształcące

Wychowawca klasy: mgr Elżbieta Jastrzębska

Klasa: III B

 

1.Borawska Mariola

2.Ćwiekowski Tomasz Piotr

3.Dradziński Rafał

4.Dąbrowski Dariusz

5.Domitrz Piotr

6.Dziadewicz Bartosz

7.Farfułowska Anna

8.Galanek Marta

9.Godlewska Dorota

10.Grzymała Magdalena

11.Jankowski Łukasz

12.Januszkiewicz  Jolanta

13.Kazimierczuk Agnieszka

14.Kempa Aneta

15.Kotowska Urszula

16.Kruszewski Rafał Konrad

17.Malinowska Emilia

18.Modzelewski Daniel

19.Orłowska Marta

20.Orzołek Justyna

21.Pachucki Dariusz

22.Pezowicz Zbigniew

23.Polkowski Karol

24.Rogalska Emilia

25.Rojek Damian

26.Rojek Kamil

27.Rostkowska Marta

28.Starczak Sylwester

29.Steć Adrianna Ilona

30.Szczepański Arkadiusz Bogdan

31.Szymanowska Sylwia

32.Tomaszeska Mariola

33.Trzaska Ilona

34.Trzaska Zbigniew

35.Wlodkowska Anna

36.Zacharzewski Marcin

 

Liceum Ogólnokształcące

Profil: Ekonomiczno - administracyjny

Wychowawca klasy: mgr Halina Grużewska

Klasa: III PA

 

1.Bastek Ewelina

2.Blusiewicz Karolina

3.Chodnik Anna

4.Chrostowska Beata

5.Chutkowski Marek

6.Kalinowska Ewelina

7.Kamińska Judyta

8.Karwowska Diana

9.Kuć Magdalena

10.Łada Agnieszka

11.Matyszewski Robert

12.Mieczkowska Renata

13.Milewska Monika

14.Mioduszewska Monika

15.Mioduszeski Rafał

16.Mitter Judyta

17.Mocarska Karolina

18.Modzelewska Joanna

19.msciwujewska Ewa

20.Murawska Marta

21.Niedżwiedzka Izabela

22.Niedżwiedzka Wioleta

23.Pieńkowski Szymon

24.Rafałowska Edyta

25.Rogowsaka Justyna

26.Rydzewska Agnieszka

27.Sakowska Edyta

28.sobacińska Natalia

29.TruszkowskaAneta

30.Wądolowska Anna

31.Wiśniewski Kamil

32.Zygmunt Marzena

33.Żebrowska Anna

34.Żebrowska Izabela

 

Liceum Ogólnokształcące

Wychowawca klasy: mgr Magdalena Salomońska

Klasa III PB

Profil: ekonomiczno - administracyjny

 

1.Chojnowska Edyta

2.Chrostowski Mariusz

3.Czernecka Katarzyna

4.Czarnowska Elwira

5.Dąbrowsska Małgorzata

6.Dobrzycka Sylwia

7.Duchnowska Anna

8.Geryk Aneta

9.Getek Damian

10.Górska Małgorzata

11.Grajko Martyna

12.Jackowski Marcin

13.Klewicka Wioleta

14.Kosiorek Urszula

15.Krajewska Edyta

16.Kropewnicka Dorota

17.Kuc Milena

18.Łukaszewska Malwina

19.Mieczkowska Małgorzata

20.Nirwiński Damian

21.Obrycka Barbara

22.Przytuła Magdalena

23.Rółkowski Kamil

24.Rutkowska Agnieszka

25.Semborska Marianna

26.Siwik Sylwia

27.SkarżyńskaIlona

28.Sulej Joanna

29.Szczech Beata

30.Szura Anna Maria

31.Ślepieńczuk Katarzyna

32.Truszkowska Anna

33.Urbaniak Klaudia

34.Wiszowata Anna

35.Wolanowski Rafał

 

Liceum Ogólnokształcące

Wychowawca klasy: mgr Aneta Wiktorzak

Klasa III PB

Profil: zarządzanie informacją

 

1.Banach Emilia

2.Baranowska Sylwia

3.Biedrzycka Marta

4.Bielawska Katarzyna

5.Chojnowski Jakub

6.Ciemniewicz Kamil

7.Ferenc Ewelina

8.Galanek Milena

9.Getek Justyna

10.Grabowska Agnieszka

11.Kondratowicz Marcin

12.Kopacz Marta

13.Kopaczewska Sylwia

14.Korwek Emilia

15.Kraszewski Przemysław

16.Kurkowska Monika

17.Kuliś Nina

18.Kułakowska Patrycja

19.Kurpiewska Justyna

20.Lipiński Kamil

21.Lutostańska Katarzyna

22.Nieciecki Kamil

23.Nowaczyk Sebastian

24.Parzych Joanna

25.Putra Marek

26.Rogowska Agata

27.SamlukGrzegorz

28.Stępniak Michał

29.Stępniak Rafał

30.Sulkowska Małgorzata

31.Szlis Karolina

32.Szulborski Piotr

33.Tarnowski Łukasz

34.Trzaska Urszula

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elżbieta Szleszyńska
so, 14 września 2013 10:45
Data ostatniej edycji: pt, 24 lipca 2015 19:30:21

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę