wtorek, 19 listopada 2019 napisz DONOS@
BIP

ABSOLWENCI 2003

 

Liceum Ekonomiczne

Specjalność: Finanse i rachunkowość

Wychowawca klasy: mgr Elżbieta Szleszyńska

Klasa IVA (1999-2003)

  1. Cichocka Urszula
  2. Cudnik Marta
  3. Dąbrowska Emilia
  4. Dzbeńska Monika
  5. Godlewska Anna
  6. Górzyńska Marta
  7. Gutowska Katarzyna
  8. Jewiak Dorota
  9. Konert Dorota
  10. Konopka Alina
  11. Kutyło Małgorzata
  12. Kuzebska Magdalena
  13. Laskowska Wioleta
  14. Lisek Emilia
  15. Maliszewska Edyta
  16. Mierzejewska Sylwia
  17. Modzelewska Marta
  18. Nieciecka Aldona
  19. Orłowska Bożena
  20. Osińska Anna
  21. Osińska Sylwia
  22. Ostrowska Anna
  23. Piaścik Kamila
  24. Prejs Anna Iwona
  25. Sielawa Urszula
  26. Surowik Agnieszka
  27. Szczepańczyk Kinga
  28. Szumowska Karolina
  29. Śleszyńska Kinga
  30. Tercjak Monika
  31. Tyc Marzena
  32. Tyszka Agnieszka
  33. Włodkowska Agnieszka
  34. Wójcicka Agnieszka
  35. Zabielska Małgorzata
  36. Zach Sylwia
  37. Zambrzycka Justyna

 

Liceum Ekonomiczne

Specjalność:  Finanse i rachunkowość

Wychowawca klasy: mgr Małgorzata Jarmosz

Klasa IV A (1999-2003)

  1. Bandżul Agnieszka
  2. Chojnowski Andrzej
  3. Domańska Magdalena
  4. Gosk Iwona
  5. Grużewska Marzena
  6. Grzymkowska Anna
  7. Grzymkowska Katarzyna
  8. Kalinowska Katarzyna
  9. Kampalska Edyta
  10. Kamińska Anna
  11. Kokot Daniel
  12. Koniecko Dorota
  13. Kopczewska Małgorzata
  14. Kosel Bogumiła
  15. Kosmowska Kamila
  16. Kowalczyk Iwona
  17. Remiszewska Anna
  18. Orłowski Marek
  19. Pietruszka Anna
  20. Sawicka Karolina
  21. Skowrońska Justyna
  22. Sobieraj Łucja
  23. Sołtysiak Rafał
  24. Steczkowska Joanna
  25. Strzelecka Małgorzata
  26. Sulej Monika
  27. Szymańska Iwona
  28. Śliwowska Iwona
  29. Ustianowska Marta
  30. Wendrak Marta
  31. Wróblewska Joanna
  32. Zajączkowska Katarzyna

 

Liceum Ekonomiczne

Specjalność: Bankowość

Wychowawca klasy: mgr Roman Sarnacki

Klasa IV B (1999-2003)

  1. Bagiński Paweł
  2. Bronowicz Paweł
  3. Hołowina Monika
  4. Jóźwik Sylwia
  5. Kłys Justyna
  6. Kozłowska Agnieszka
  7. Mariak Ewa
  8. Mencel Maciej
  9. Mieczkowska Anna
  10. Mieczkowska Monika
  11. Mielnicki Jarosław
  12. Mister Piotr
  13. Morawska Karolina
  14. Mroczkowska Anna
  15. Niedźwiedzki Michał
  16. Orłowska Marta
  17. Piaścik Magdalena
  18. Sęk Małgorzata
  19. Szabłowski Piotr
  20. Śliwka Anna
  21. Sosnowski Daniel
  22. Strzelecki Łukasz
  23. Szydłowski Tomasz
  24. Świderski Michał
  25. Toński Paweł
  26. Trukawak Tomasz
  27. Wawrzyniak Łukasz
  28. Wielądek Piotr
  29. Wiśniewski Paweł
  30. Żyznowska Ewa

 

Liceum Ekonomiczne

Specjalność: Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

Wychowawca klasy: mgr Agnieszka Wądołowska – Pieniek

Klasa IV C (1999-2003)

  1. Bałazy Beata
  2. Barszcz Marta
  3. Biełucha Paweł
  4. Dzierzgowska Renata
  5. Gołębiewska Emilia
  6. Gromek Katarzyna
  7. Jankowski Przemysław
  8. Kruszewski Emil
  9. Laszkowska Ewa
  10. Lewandowska Katarzyna
  11. Nasiadko Ewelina
  12. Nitkiewicz Renata
  13. Piaścik Beata
  14. Piaścik Katarzyna
  15. Podsiadło Eliza
  16. Prostko Zbigniew
  17. Sienicka Aneta Anna
  18. Sienkiewicz Marta Edyta
  19. Sipp Monika
  20. Staturska Justyna
  21. Suska Emilia
  22. Szklarzewska Edyta
  23. Szydlik Rafał
  24. Śliwińska Marta
  25. Taborowska Wioleta
  26. Warchoł Agata
  27. Wiśniewska Renata
  28. Wróblewska Izabela
  29. Wykowska Anna
  30. Wyszyńska Marta Anna
  31. Zaruska Krystyna
  32. Żukowska Ewa Eliza

 

Liceum Ekonomiczne

Specjalność: Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

Wychowawca klasy: mgr Joanna Modzelewska


Klasa IV E (1999-2003)

  1. Bagińska Jolanta
  2. Boguski Rafał
  3. Boryszewska Marzena
  4. Bućkowska Bernadetta
  5. Chojnowski Marcin
  6. Chojnowski Marcin
  7. Chrostowska Justyna
  8. Czaplicka Monika
  9. Dardzińska Barbara
  10. Głowacz Anna
  11. Górska Marta
  12. Grabowska Anna
  13. Jurkowski Kamil
  14. Konecka Agnieszka
  15. Koneczki Katarzyna
  16. Liszewska Irena
  17. Lubak Paweł
  18. Lutrzykowski Marcin
  19. Łada Dorota
  20. Matuszczyk Adrian
  21. Matuszczyk Krystian
  22. Mielnicka Izabela
  23. Niecewicz Emilia
  24. Palczewska Agnieszka
  25. Piaścik Rafał
  26. Podbielska Monika
  27. Góralczyk Anna
  28. Przytuła Magdalena
  29. Świderek Alicja
  30. Wąsiewska Eliza
  31. Wilczewska Monika
  32. Wilińska Anna
  33. Wykowska Agnieszka
  34. Zaremba Marzena
  35. Zielińska Monika

 

Liceum Handlowe

Wychowawca klasy: mgr Barbara Wielądek

Klasa IV H (2000-2003)

  1. Biełucha Marcin
  2. Borawska Anna
  3. Brulińska Beata
  4. Cekała Justyna
  5. Dobrzycka Anna
  6. Domańska Monika
  7. Godlewska Joanna
  8. Górska Aneta
  9. Grelewska Marlena
  10. Grochulska Ewa Jadwiga
  11. Kamienowska Joanna
  12. Klimczuk Ilona
  13. Kołakowski Wojciech
  14. Kośnik Wioleta
  15. Krajewska Katarzyna
  16. Łuba Monika
  17. Malinowska Marta
  18. Mocarska Agnieszka
  19. Mocarska Marta
  20. Modzelewska Izabela Justyna
  21. Parzych Anna
  22. Pawelczyk Emilia
  23. Pieńkowski Robert Kazimierz
  24. Pietruszka Barbara
  25. Piotrowska Katarzyna
  26. Piopiołek Dariusz
  27. Pruszko Tomasz
  28. Robakiewicz Małgorzata
  29. Santocka Emilia
  30. Szulc Beata
  31. Szymańska Emilia
  32. Turska Aneta
  33. Wiszowata Aneta
  34. Ziemianowicz Rafał

 

 

Elżbieta Szleszyńska
nie, 07 lipca 2013 11:05
Data ostatniej edycji: pt, 24 lipca 2015 19:32:10

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę