wtorek, 12 listopada 2019 napisz DONOS@
BIP

ABSOLWENCI 2009

VI Liceum Ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania języka angielskiego i języka niemieckiego

Klasa III A(2006-2009)
Wychowawca: mgr Beata Raczkowska

  1. Adamczyk Patrycja
  2. Baczewska Agnieszka Ewa
  3. Bajkowska Justyna
  4. Boryszewska Ewa
  5. Brzozowska Alicja
  6. Cendrowska Emilia Karolina
  7. Choińska Weronika
  8. Chojnowska Renata
  9. Czajkowska Żaneta
  10. Dąbrowska Dorota
  11. Domierz Aleksandra
  12. Gałażewska Sylwia Justyna
  13. Grzymała Justyna
  14. Horbaczewska Joanna
  15. Karpik Daria
  16. Kisielewska Katarzyna
  17. Koc Justyna Maria
  18. Konopka Katarzyna
  19. Lewańska Natalia
  20. Łepkowska Karolina
  21. Malinowska Katarzyna
  22. Mroczkowska Joanna
  23. Okrągły Katarzyna
  24. Okurowska Joanna
  25. Olender Edyta
  26. Spalińska Paulina
  27. Wykowska Marta
  28. Zabłocka Renata
  29. Zielińska Natalia Sylwia
  30. Żukowska Beata

 

VI Liceum Ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania języka niemieckiego i angielskiego

Klasa III B(2006-2009)
Wychowawca:  mgr inż. Grażyna Mirkowska

  1. Baczewski Adam
  2. Borawska Katarzyna
  3. Borawski Paweł
  4. Chojnowski Adam
  5. Chrostpwska Marzena
  6. Chyliński Damian
  7. Cwalina Dorota
  8. Cwalina Mateusz
  9. Dąbrowska Anna
  10. Dąbrowski Przemysław
  11. Dębowski Mateusz
  12. Grajko Wojciech
  13. Grzymała Tomasz
  14. Jastrzębska Ewelina
  15. Jemielity Magdalena
  16. Katyszewska Karolina
  17. Kowalewski Bartosz
  18. Koziarski Ernest Szymon
  19. Kurpiowski Mateusz
  20. Lendo Edyta
  21. Michalak Artur
  22. Mikucki Jacek
  23. Milewska Monika
  24. Modzelewski Tomasz
  25. Olbryś Paweł
  26. Ostrowska Joanna
  27. Piotrowska Joanna
  28. Sawostian Tomasz
  29. Siedler Małgorzata
  30. Śmiarowska Monika
  31. Tarnacka Kinga
  32. Wiśniewski Michał
  33. Wądołowski Maciej
  34. Zalewska Marta
  35. Zumer Paweł

 

VI Liceum Ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania matematyki i geografii

Klasa III C(2006-2009)
Wychowawca: mgr Elżbieta Jastrzębska

  1. Andrzejczyk Małgorzata
  2. Banach Radosław
  3. Brajczewska Ewa
  4. Cekała Piotr Zbigniew
  5. Chajęcki Tomasz
  6. Chojnacki Maciej
  7. Chojnowska Daria
  8. Chyliński Daniel
  9. Cwalina Rafał
  10. Dąbkowska Anna
  11. Karpińska Małgorzata
  12. Kobus Kamil Paweł
  13. Konikiewicz Arkadiusz
  14. Krupińska Sylwia
  15. Laskowski Szymon
  16. Łada Beata
  17. Łapińska Agnieszka
  18. Matejkowska Karolina
  19. Modzelewski Zbigniew
  20. Napiórkowska Katarzyna
  21. Nerkowski Krystian
  22. Nowak Artur
  23. Putra Katarzyna
  24. Sęk Kalina
  25. Sienicka Wioleta
  26. Szumowska Magdalena
  27. Turska Anna
  28. Wierciszewski Marek
  29. Wykowska Alicja
  30. Żelkowski Tomasz
  31. Żebrowski Tomasz

 

Technikum nr 6

Zawód: technik ekonomista, Specjalizacja: finanse i rachunkowość

Wychowawca: mgr Barbara Jałbrzykowska

Klasa IV TA (2005-2009)

  1. Bagińska Monika
  2. Charubin Lidia
  3. Chojnowski Marcin
  4. Dzwonkowska Katarzyna
  5. Frąckiewicz Aneta
  6. Gawrych Sylwester
  7. Jasionek Monika
  8. Kandybowicz Justyna
  9. Klimczuk Marcin
  10. Kondracka Lidia
  11. Kotowski Marcin
  12. Kozłowska Joanna
  13. Lubiejewski Adam
  14. Łada Milena
  15. Mierzejewski Paweł
  16. Niecikowski Damian
  17. Obrycka Bogumiła
  18. Olszewska Iwona
  19. Pastorczyk Justyna
  20. Raś Beata
  21. Sabat Damian
  22. Sierzputowska Emilia
  23. Skrodzka Ewa
  24. Szczęsna Anna
  25. Szczubełek Anna
  26. Szewczyk Anna
  27. Toński Łukasz
  28. Wałkuska Marta
  29. Wądołowski Daniel
  30. Węczkowska Ewelina
  31. Wiska Patrycja
  32. Zalewska Edyta
  33. Żebrowska Ewelina
  34. Żebrowska Monika

 

Liceum Profilowane

Profil ekonomiczno-administracyjny

Wychowawca: mgr Michał Polkowski

Klasa IIIPA (2006-2009)

  1. Bagińska Ewa
  2. Banach Karolina
  3. Chrostowska Justyna
  4. Chrzanowski Piotr
  5. Dąbrowska Marta
  6. Dziedzic Krystian Adrian
  7. Frączek Anna
  8. Goliński Patryk Piotr
  9. Jabłecki Kamil
  10. Jóźwik Sylwia
  11. Jurczak Daria
  12. Kapelewski Przemysław
  13. Konert Adrian
  14. Kordas Joanna
  15. Kosińska Ewa
  16. Kurpiewska Beata
  17. Malinowski Patryk
  18. Matyszewska Magdalena
  19. Matyszewska paulina Ewa
  20. Mioduszewska Aneta
  21. Niksa Dariusz
  22. Romejko Joanna
  23. Skowrońska Monika
  24. Sutkowski Łukasz
  25. Zalewska Anna
  26. Zamojska Anna
  27. Zyskowska Justyna

 

Liceum Profilowane

Profil ekonomiczno-administracyjny

Wychowawca: mgr inż. Barbara Wielądek

Klasa IIIPB (2006-2009)

  1. Bajno Karolina
  2. Borawska Monika
  3. Borawski Adrian
  4. Borecki Damian
  5. Cieślewska Marta
  6. Dzierzgowski Kamil
  7. Florczyk Sylwia
  8. Gawrońska Ewa
  9. Godlewska Justyna
  10. Jachimowicz Patryk
  11. Janowski Patryk
  12. Jurczyk Paweł
  13. Kisiel Anna Ewa
  14. Kołdys Patrycja
  15. Kozikowska Katarzyna
  16. Łępicki Adrian
  17. Modzelewska Anna
  18. Mściwyjewski Andrzej
  19. Muła Arkadiusz
  20. Pogroszewska Izabela
  21. Potaś Urszula
  22. Ruchalski Karol
  23. Rutkowska Anna
  24. Rydzewska Marlena
  25. Sakowska Ewelina
  26. Szymajda Izabela
  27. Terepka Karolina
  28. Toński Paweł
  29. Twarowska Justyna
  30. Waniewska Anita
  31. Wasik Emilia
  32. Zabłocka Magdalena
  33. Zieliński Piotr
  34. Zuzga Marzena

 

 

Liceum Profilowane

Profil: zarządzanie informacją

Wychowawca: mgr inż. Agnieszka Wądołowska-Pieniek

Klasa IIIPC (2006-2009)

  1. Bagiński Grzegorz
  2. Bankiewicz Roksana Ewelina
  3. Bzura Karolina
  4. Chełstowska Monika
  5. Chętnik Michał
  6. Filipkowska Anna
  7. Grabowski Patryk
  8. Jabłoński Ariel
  9. Kaczkowski Norbert
  10. Karwowski Emil
  11. Krystowczyk Michał
  12. Kulas Ewelina
  13. Łada Maciej
  14. Meller Bogusława
  15. Milewska Sylwia Elżbieta
  16. Młynarczyk Joanna
  17. Nadolna Katarzyna
  18. Nurczyk Paweł
  19. Olszewski Kamil
  20. Palanis Marcin
  21. Pianko Arkadiusz
  22. Rzodkiewicz Sylwia
  23. Skrodzki Adam
  24. Szczepankiewicz Jolanta
  25. Szymański Marcin
  26. Walendziak Maaaaagdalena
  27. Wykowski Szymon Patryk
  28. Zalewski Rafał
  29. Żukowska Marlena

 

 

Elżbieta Szleszyńska
wt, 11 lutego 2014 14:54
Data ostatniej edycji: pt, 24 lipca 2015 19:28:01

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę